The Lost and Damned

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 01. 19:59

Igen, Johnny tényleg szimpatikus volt. Nagyon bírtam az egész lényét: Volt benne lazaság, és mégis pattanásig feszült hangulatban volt. Kissé talán bárdolatlan volt a stílusa, de pont ez volt jó benne!
Annyira más volt, mint Niko, és mégis annyira hasonlítottak. nekik tényleg volt jellemük, igazi ellenségük, és barátaik. Bár sajnáltam Jimet, és a LOST klubházért is kár :(
Mi a helyzet Thomas Stubbsszal? Bírtad őt?
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 01. 20:24

Róla semleges a véleményem. Ismerős is a neve, de nem ugrott be egyből, hogy pontosan kiről van szó, aztán angol wikin utánaolvasgattam. Hát most ennyi alapján nem tudom mit mondjak. Olyan semleges. Én inkább a bejátszások alapján ítélem meg a szereplőket. Egyre emlékszel ami vele volt kapcsolatos, az pedig már az uccsó küldinél volt, amit ő ad, de ott mintha a bejátszásban nem lettek volna közös hullámhosszon. Nem emlékszem már. Amit róla olvastam, érdekes fazon lehet. Olyan Francis McReary féleség... :D
Igazából sok szereplőt nem tudok hova sorolni, se a szimpatikushoz se az unszimpatikushoz, mert inkább csak a főbb szereplőket "ismerem" illetve a többiekről inkább amolyan "első benyomás"-om van inkább. Persze vannak kivételek... :) Miért kérdezed? Tetszett neked?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 01. 20:30

Én imádtam?
Joviális mosoly az arcán, hihetetlenül fájdalmas humor, és rikítóan régimódi nyakkendő :D Jó volt látni, hogy Johnny más kapcsolattal is bír, mint alvilági ügynökök. Szerintem Thomas barátként gondolt főhősünkre, hiszen úgy emlegeti, és segít is neki, amikor a dolgok nehézzé válnak.
Én csak azt nem szerettem a játékban, (Azon kívül, hogy rövid volt) hogy alig szedek össze pénzt. Szóval tényleg nagyon kevés az, amit kapsz a küldetésekért. Olyan százezer fölött csak nagyon ügyesen lehet már többet szerezni.
És mi a helyzet mondjuk Jim, Terry vagy Clay karakterével?
Vagy Billy?!
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 01. 23:49

Nekem az egész TLAD-nak nem jött át a hangulata, így az összes szereplő olyan semleges volt. De legalább is eddig. Már több éve meg van az EFLC, de szégyenemre a TLAD-et csak félig vittem ki, nekem unalmas volt. Bezzeg az alapot és a Balladát imádom!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 02. 02. 05:19

Nekem bejött a TLaD ,,, igaz nem volt annyira "hű de beszarok" de nam is lett olyan rossz ,mindent össze vetve , NEM ROSSZ

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 02. 08:36

NoxiusEnterprise írta: És mi a helyzet mondjuk Jim, Terry vagy Clay karakterével?
Vagy Billy?!
A haverokat szerettem, főleg Jim-et, mert ő tényleg kihúzott a szarból mindig. Sajnáltam is, mikor megölték, de így volt jó a story.
Billy-t nem, őt unszimpinek tartottam már az elejétől kezdve, nem nagyon voltak közös hullámhosszon Jhonny-val, a banda ellen is fordult, szóval teljesen jogosnak éreztem az utolsó küldetést, és nagyon is tetszett :D Sok ilyen tűzharc kellene az V-be.


Mike: nem érzed úgy néha, hogy "kicsit" sok vesszőt használsz értelmetlen helyeken?
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 02. 08:54

A GTAIV-ben a No Way On The Subway küldetésnél Jim nem úgy néz ki, mint a TLAD-ban. A IV-ben úgy nézett ki, mint Kerry King, TLAD-ben meg ilyen latin félvér szerü. Gondolom azért változtatták meg, hogy szimpatikusabb legyen a karakter. Hogy ne ilyen átlagos amerikai veterán motoros rocker legyen.

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 02. 02. 09:16

bodom26 írta:A GTAIV-ben a No Way On The Subway küldetésnél Jim nem úgy néz ki, mint a TLAD-ban. A IV-ben úgy nézett ki, mint Kerry King, TLAD-ben meg ilyen latin félvér szerü. Gondolom azért változtatták meg, hogy szimpatikusabb legyen a karakter. Hogy ne ilyen átlagos amerikai veterán motoros rocker legyen.
Most hogy mondod !! Ja

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 02. 13:10

Egy dagadt, ösz fehér férfi van ott a IV -ben hatalmas izmokkal, és egy feka. A néger helyére a TLAD keretében berakták az eredeti Jim Fitz -et, és az eredeti Jim Fitz helyére a TLAD -s karaktert, akinek a teljes neve Jim Fitzgerald lett. Ez már a fejlesztés :)
Guess who's back!

bodom26

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 02. 14:26

Nekem a GTAIV-ben nem volt néger. Két fehér pacák volt. Volt egy olyan, mint amit mondtál, meg egy hasonló, hosszabb hajjal, és fiatalabb volt.(nem volt ősz)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 02. 14:45

Az nem volt néger? :)
Guess who's back!

bodom26

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 02. 14:56

Nem. Mivel a PC-s verzió később jött, és akkor már javában készült a TLAD DLC, a pc-st már ahhoz igazították. ...gondolom én.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 11. 07:55


Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 09. 05:58

Most, hogy megint elkezdtem a TLAD -t, azért visszatértek a nosztalgikus pillanatok. Hál' Istennek, hogy vannak emlékeim róla... Nehéz lenne különben. poénból megfigyeltem, hogy az első kisfilmnél, tehát az intrónál úgy jönnek ki a dolgok, hogy akár Billy is lehetne a főszereplő. Amellett ez a legtöbb vágójelenetre igaz, Billyből remek főszereplő lenne, Johnny pedig remek ellenfél lenne. De azért az eredeti felállásban jobb.
Nagyon jó szereplők vannak a játékban, tényleg szimpatikusak az egész történet során, vagy éppen könnyedén utálhatók (mint Brian) akármit is csinálnak.
Guess who's back!

Avatar
Krisi22
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014. 09. 27. 11:55
Tartózkodási hely: NemKellAztTudnod

Re: The Lost and Damned

Hozzászólás Szerző: Krisi22 » 2014. 09. 27. 12:17

Sokak szerint béna lett a TLAD, de nekem tetszik! Ha már motoros rész akkor nem lesznek benne DJ-k meg Pimpelt verdák!
"Jegyezd meg jól, még a föld kerek: MINDIG LESZNEK ROCKEREK!"

Válasz küldése