The Ballad of Gay Tony

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 11. 16. 20:03

A 100% megvan már neki, pár oldallal ezelött próbálgattam párban segíteni neki, kisebb nagyobb sikerrel :) Gratula :)))
A kidobósok szivattak?
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 11. 17. 14:26

Köszönöm a gratulációkat mindkettőtöknek. Nagyon örülök, hogy ezt sikerült teljesítenem. Sok idő elment vele, de ha egyszer imádom ezt a játékot :D

Igazából nem voltak vészesek a kidobósok sem, csak mindig meg kellett várnom a 21:00-t, hogy kinyisson a Maisonette9, aztán meg csak 2 küldetést engedett mindig, utána kiírta, hogy többet most nem vehetek fel.
Egy küldetés volt, amit kétszer is elrontottam, mert nem figyeltem. Amikor a hapsit a Hercules-nél letámadták a paparazzik. Első körben letaroltam őket gépfegyverrel (ami nyilván butaság volt, csak nem olvastam el, hogy nem sérülhetnek meg), másodikra meg a motorjukat lőttem szét, de ők életben maradtak. Az sem volt jó, így kénytelen voltam harmadjára simán legyorsulni őket.

Visali:

Az összes küldetés kijátszása 100%-ra az megvan,mert ugye kellett az egyik achievementhez.
Emlékeim szerint mindhárom játékban találkoztam minden véletlen karakterrel, nem csak a kötelezőekkel.
A barátokkal való 100%-os kapcsolatra a két kiegészítőben nem törekedtem, mert nem fűződött hozzájuk semmi megszerezhető dolog, így arra nem fordítottam hangsúlyt, esetleg még azokat tényleg meg lehetne csinálni. De szerintem a GTA IV-ben azok is megvannak, mert arra is adott egy trófeát.
A különleges ugratásokat szerintem felesleges újra megcsinálni, elég frusztráló volt elsőre is megkeresni és teljesíteni őket. Mikor tízszer nekimentem egy ugratónak, mire elfogadta.
Autólopásokat is csinálhatnám még, de azok is unalmasak, pénzre meg már nincs nagyon szükség, így, hogy vége az egész történetnek.

Ettől függetlenül még nem törlöm a játékokat (végül a GTA IV is fennmaradt még, nincs szívem törölni), szerintem belecsapok kicsit a multiba.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2011. 11. 17. 21:29

Totyak csak gratulálni tudok! :D Király vagy! :D

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 11. 18. 11:35

asd14asd írta:Totyak csak gratulálni tudok! :D Király vagy! :D
:D :D :D Köszönöm szépen :lol: :lol: :lol:
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 12. 07. 20:32

Rég játszottam már, de nem lehet lefegyverezni?
Ugye becélzod, nyomod space-t mielött ütne, és amikor lehajolt kari akkor R.
De ne vegyél rá mérget, nem tudom hogy lehet-e.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 12. 07. 21:08

És ha nyomogatod szpészt mint egy idegbeteg?:DD
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 07. 21:59

A ketrecharcnak szerintem van egy titka. Án úgy csináltam meg, hogy nem kombináltam, csak rúgtam és rúgtam, akkor nem tud visszaütni sem, és előbb-utóbb a ketrec falához szorult, esetleg ott ütöttem ököllel. Arra vigyázz, hogy mindig olyan legyen a távolság, hogy ne legyen túl tűvol, de ne legyél annyira közel, hogy eldobhasson magától, és úgy sikerülnie kell. Én így teljesítettem.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 07. 22:12

Hát igen a ketrecharc elég nehéz melléküldik! Elég sokszor próbáltam megcsinálni nagy nehezen sikerült. Ajánlom neked, hogy a késelős fickótól vedd el a kését és öld meg! és mehetsz tovább, próbáld elvenni a fegyverüket és sikerülni fog ;) .
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 07. 22:23

Igen nehéz tőlük elvenni! Nekem is sokára sikerült! Főleg a baseball ütőseknél. Sokszor próbálkozz és sikerülni fog ;) Sok sikert és utoljára is Grat totyak!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 07. 23:07

Mást sajnos nem tudok mondani, nekem a rúgásos dolog bevált. Az tény, hogy időigényes, mert nem okoz akkora sérülést.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 08. 14:39

A rúgás az nekem is bevált! De az utolsó körben amikor jött az a 3 késelős csávó egymás után, az nagyon nehéz volt a késet alig tudtam tőlük elvenni! De végül is nagy nehezen sikerült.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 12. 08. 18:51

Én a ketrecharcot úgy oldottam meg, hogy LMB-vel megütöttem, aztán kissé hátrább léptem. Amint lépett egyet felém, gyorsan én is léptem és megint LMB. És ezt így tovább míg meg nem purcan. Nem szórakoztam a védekezéssel meg a fegyver elvételével. Sokat vacakoltam vele, de nekem ez volt a legjobb taktika. Arra hamar rájöttem, hogy nem érdemes velük egy az egyben leállni és verekedni. Fegyveres emberkéknek pedig néha tényleg rúgtam egyet, de még olyan távolságból, hogy az én lábam elérte őket, viszont az ő karjuk még nem engem. Ekkor összegörnyedtek és LMB nekik.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 08. 19:35

A fegyvert tényleg nehéz elvenni tőlük, főleg az utolsó körben amikor 3 késelős fickó jön felénk, azt nagyon nehezen csináltam meg! Azt hiszem elvettem tőlük a kést és nagy nehezen kinyírtam az utolsót és megkaptam a Trophit! :mrgreen: :geek: :ugeek: Én azért sok szerencsét kívánok neked, nyugi ha sokat próbálkozol sikerülni fog ;) .üdv
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 13. 19:43

Talán kimaradt még valami.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 12. 13. 20:40

Esetleg nem cheateltél véletlenül?
Vagy (hülye kérdés, de ezért...) online vagy a GfWL-ban, nem csak offline?
Esetleg még tényleg kimaradt valami, aminél több dolgot kell csinálni és részletekben is számolja a százalékot, ezért látszik, hogy pont 1.43 hiányzik.

Szerintem vedd elő a listát és gondold végig, hogy miket csináltál meg biztosan, ezeket húzd ki és meglátjuk marad-e valami.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése