The Ballad of Gay Tony

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
Athlon
Puding
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010. 03. 08. 21:51
Tartózkodási hely: snart Danmark

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Athlon » 2010. 04. 14. 12:45

A következő nagy GTA részre vannak benne utalások?
Mozilla/5.0 (PLAYSTATION 3; 1.00)

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 04. 14. 13:26

Bisztos vannak csak nemtudjuk őket :D Sokan gondolják hogy London mert valaki hülye azt modta hogy az eflc kézikönyvében egy szakadás londonnak fellel meg (amúgy abszolút nem) Én szeritem San andreas vagy annak valamelyik városa lesz mert én san andreasra találtam a legtöbb utalást.Persze a másik vetélytárs Vice city de rá kevesebb utalás van meg most a gta franchise a The Ballad of Gay Tonyval zárult le a kövi részig és nemhiszem hogy a bulizós,partizós tbogt után megint egy ilyen sémályú gta lesz -> Vice City
A gettós szőszerep volt már régen ami SA-ra jellemző.Én anno a rendőrség interetes adatbázisán akartam többet tudni ->www.libertycitypolice.com mert kivan írva hogy ki hol született, és a városok között persze megtalálható az öszes gta helyszín london is meg carcer city (ami nem gta helyszín hanem a manhulté de a GTA III óta minden GTA-ban va rá utalás) Szóval amíg nincs megdönthetetlen bizoyíték vagy bejelentés addig lehet találgatni :( És valószínű másfél éven belül nemige lesz róla infó,de már bisztos csinálják mert akkor 2015-re se lenne kész :D 2011vége/2012elej-ére gondolom a megjeleését ;)
Nobody fucks with my family!

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2010. 04. 14. 18:56

Hát nemtom, hogy Vice City-nél meg San Andreas-nál/nél milyen történetet lehetne csinálni, mert ugyan azt a gettózást, vagy a Sebhelyesarcút hülyeség lenne még egyszer megcsinálni. London-nak nagyon nem örülnék, sem Tokiónak, sem Somaliának, vagyis szerintem maradjonak a készitők Amerikában és lehetőleg kitalált városban. Carcer city-t nem tom, mert kövezzetek meg, de én még nem játszottam a Manhunt-al :( . Maradt még Anywhere City, vagy mi volt a 2-ben...abból végül is bármit ki lehetne hozni, mert akkoriban nem igazán volt benne történet, a város neve viszont nagyon ötlettelen. Szal nekem fogalmam sincs, hogy milyen város lehetne, de a Rockstar biztos megoldja. Az viszont igaz, hogy szivesen látnám Vice City-t és San Andreas-t egyaránt felújitva.
Hannibal írta:2011vége/2012elej-ére gondolom a megjeleését ;)
Hát jobban örülnék 2011-nek, de úgyis elhúzzák későbbre, mert ez már szokás. 2015 viszont már nagyon sok lenne :D
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 04. 14. 22:40

Hát nemtom, hogy Vice City-nél meg San Andreas-nál/nél milyen történetet lehetne csinálni, mert ugyan azt a gettózást, vagy a Sebhelyesarcút hülyeség lenne még egyszer megcsinálni.
Miért? 6 rész volt Liberty cityben és nemugyanazok lettek feldolgozva ugyanúgy. És a 6-ból 3nnak a maffia volt a fő sémálya meg egy kicsit a többinek is,de nem központilag.
SA meg VC is ugyanúgy ujralesz zongorázva mint a gta4-es liberty city.

Az anywhere city magyarul bárhol város xD
Hát jobban örülnék 2011-nek, de úgyis elhúzzák későbbre, mert ez már szokás. 2015 viszont már nagyon sok lenne
Ja :D ez ilyen hogy bejelelentik 2011 nyarára és fél évet késik majd mint a gta4né volt l xD
Nobody fucks with my family!

StanDoFF
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. 04. 14. 20:22

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: StanDoFF » 2010. 04. 15. 05:44

Én jobban örülnék egy Napsütéses Miami, vagy San fransisco (San fierro), vagy LA. Ezekben dolgozgatnak a maffiák. :)

De amúgy mi ez a nagy csönd a játék környékén? 2 Napja kijött, és még semmi videó nincs fent a neten róla, és semelyik GTA-s oldalon nincs róla semmi szó. Az összes portálon az a legutolsó hír róla, hogy az USA-ban megjelent. :o

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 04. 15. 13:06

Ja ez igaz én is néztem volna videót róla de nincs még fet sehol se
Nobody fucks with my family!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2010. 04. 15. 17:06

A Social Club TV-n vannak videók. Felül a Channel-ree kattintva váltsatok más csatornára. Akartunk hírt írni róla, de nem tudjuk vmiért innen beilleszteni a lejátszót.

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 04. 15. 20:51

Ki hol veszi meg az eflc-t? tudjátok hol a legolcsóbb? hol érdemes megvenni? én a CD Galaxisból rendelem majd meg, itt 7190 Ft a game. Szerintetek ha holnap leadom a megrendelést akkor hétfőre megjön?

Ez friss:
A játék péntek nyitástól még NEM lesz kapható. Érkezése, a pénteki nap folyamán várható. Amint megérkezett, honlapunkon feltünetjük és akkortól lehet majd a tényleges rendeléseket is leadni.
CD Galaxis EfLC
Nobody fucks with my family!

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: MateL » 2010. 04. 16. 12:32

én is onnan fogom megrendelni, viszont csak május elején az érettségi szünetben, mert addig nem mindig van valaki otthon, és ha a futár üresen találja a házat, az elég ciki.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Kovics
Puding
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010. 03. 10. 18:24
Tartózkodási hely: Szeghalom
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Kovics » 2010. 04. 16. 13:05

A gamestop.hu oldalon 6990 ft-ért is láttam, de az a 200 ft nem nagyon ér sokat, lehet még a szállítás díja nagyobb náluk, mint a CD Galaxisnál.

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 04. 16. 19:10

A Social Club TV-n vannak videók. Felül a Channel-ree kattintva váltsatok más csatornára. Akartunk hírt írni róla, de nem tudjuk vmiért innen beilleszteni a lejátszót.
Hát nemnagyon vannak most is csak 9 tbogtos meg 4 tlados de sok közüllük GTA4-es :shock:
Nobody fucks with my family!

Athlon
Puding
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010. 03. 08. 21:51
Tartózkodási hely: snart Danmark

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Athlon » 2010. 04. 17. 11:55

A gamestop.hu-n a legolcsóbb a kiszállítás. Én onnan rendelem.
Mozilla/5.0 (PLAYSTATION 3; 1.00)

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 04. 17. 20:18

Valakki megvette már?
Nobody fucks with my family!

StanDoFF
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. 04. 14. 20:22

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: StanDoFF » 2010. 04. 18. 13:12

Én még várok teszteket, amiből kiderül, hogy nem hibás-e, mint az eredeti játék. Nem szeretnék egy olyan játékkal játszani, ami csak 5 milliárd patchel képes normálisan elindulni. :)

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: The Ballad of Gay Tony

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010. 04. 18. 16:17

Szerintem már rég telelene minden oldal káromkodással és szidással ha rossz lenne :D
Nobody fucks with my family!

Válasz küldése