Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2023. 04. 14. 20:53

totyak írta:
2023. 04. 07. 09:45
Üdv mindenkinek, aki még esetleg betéved ebbe a fórumba!

PS3-ra keresem GTA IV Complete Edition kiadást, szép, komplett állapotban!
Hátha valaki eladná az övét, mert már nem játszik vele.

Köszönöm
Hogy ne offoljak - egyébként nem kizárt, hogy van. :D Hogy eladó-e, nem tudom garantálni, meg kell kérdeznem tesómat, mivel nem saját példány. Ha az, jelzek itt a napokban.

Dani, neked: "Facebook oldalakra tedd fel névtelenül, itt már senki nem fog érdemben válaszolni rá, mert rajtad kívül kb. már csak én járok fel néha erre az oldalra" --- járunk mi ide sokan, csak nem reagálunk. Egyrészt, nincs rá időnk -mivel mindannyian dolgozunk abból a korosztályból, akik 10 évvel ezelőtt napi szinten ide jártak- másfelöl, elég ha te teleoffolod a fórumot, nem kell még nekünk is ezt tennünk.
Az hogy ide járunk, am nem kell, hogy azt jelentse, hogy állandóan "ott hagyjuk a nyomunkat" -és ezt neked is ajánlom. Egyszerűen a Rockstar háza táján évek óta semmi érdemleges nincs, mégis napi szinten írsz kommenteket. Jó neked, csak nyilván ezek a kommentek nem szólnak szinte semmiről sem, repetitívek. Amire 2018-ben Feri, vagy 2019-ben én, vagy 2016-ben totyak reagált, arra nem látom értelmét megint válaszolni. De lásd be, nem tudsz olyat írni, amit már ne olvastunk volna az elmúlt években -hiszen velünk beszélgetsz erről a játékról már több mint 10 éve, és mi sem tudunk most perpill ezekről újat mondani -vagy legalábbis semmi olyat, amiért napi szinten fórumra lenne érdemes járni. Ami nem baj, csak én nem látom így ebben a formában az eszeveszett fórumozásnak, hozzászólás írásnak az értelmét. Ha jönnek új infók, lesz miről beszélni érdemben. Tudod, hogy fogunk róla beszélni, hiszen mindig ezt tettük eddig is. :) De addig én azt ajánlom neked, hogy nyugodtan "pihentesd" a fórumot, és ha lesz infó, vagy jön egy új trailer, vagy tényleg van valami olyan dolog, amit frissen olvastál ezekhez kapcsolódóan és beszélgetnél róla velünk, akkor várunk itt szeretettel. Mi is annyira várjuk, hogy valami történjen már, mint amennyire te.

A "fórum kihalt" dologgal olyan szempontból egyetértek, hogy a mai fiataloknak valóban nem ez a magától értetődő platform gondolataik kifejezésére, de én biztos vagyok abban, hogy egy új rész érkezésével a fórum újra aktív lesz. Egyébként maga a fórumozás nem tűnt el, nem halt ki, ez is mutatja azt, hogy szükség meg igény van rá. Valószínűleg nem lesz itt annyi ember mint 2013-ban, mert ez a világ egyszerűen más, de lehet majd azt anticipálni, hogy nem magaddal beszélgetsz majd.

Szóval fő az optimizmus. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2023. 04. 15. 07:47

Luszie írta:
2023. 04. 14. 20:53
totyak írta:
2023. 04. 07. 09:45
Üdv mindenkinek, aki még esetleg betéved ebbe a fórumba!

PS3-ra keresem GTA IV Complete Edition kiadást, szép, komplett állapotban!
Hátha valaki eladná az övét, mert már nem játszik vele.

Köszönöm
Hogy ne offoljak - egyébként nem kizárt, hogy van. :D Hogy eladó-e, nem tudom garantálni, meg kell kérdeznem tesómat, mivel nem saját példány. Ha az, jelzek itt a napokban.
Hű, ez nagyon jó, köszönöm, hogy rákérdezel tesódnál. Jó helye lenne nálam, ígérem!

Szerk: Kérlek, azért akkor is jelezz, ha nem eladó! Hogy tudjak róla.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2023. 04. 15. 15:26

Rákérdeztem, sajnos azt mondta, hogy nem akarja eladni. :/
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2023. 04. 15. 16:02

Luszie írta:
2023. 04. 15. 15:26
Rákérdeztem, sajnos azt mondta, hogy nem akarja eladni. :/
Köszönöm. Ez van, valójában erre számítottam.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése