Baromságok

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
sudani
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. 09. 23. 14:30

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: sudani » 2012. 12. 20. 13:46

Én jobban örülnék Playboy X barátságának.
Dwaynenek alig csinálunk küldetést,Playboy pedig megfizet rendesen ad fegyvert is és király a stílusa.Habár azért kicsit sajnálom Dwaynet mert most szabadult a börtönből,elvesztette a bandáját,a sztriptíz bárját,szakított vele a barátnője,rossz az élete.Nem tudom ti hogy vagytok vele?

bodom26

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 20. 14:16

Én mindig azt öltem meg, aki felbérelt, hogy öljem meg a másikat. Így volt ráció a dologban. Meg így kicsit csavarosabb volt a küldetés. Nem mellesleg, szerintem így volt helyes, így volt korrektebb, becsületesebb az egész, ha lehet egy gyilkosságra ilyet mondani. Imádtam szíven, vagy fejbe lőni Francis-t. Legalább megtanulja, hogy legközelebb ne bízza rá az életét egy Bellic-re! :lol:

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 20. 15:21

sudani írta:Én jobban örülnék Playboy X barátságának.
Dwaynenek alig csinálunk küldetést,Playboy pedig megfizet rendesen ad fegyvert is és király a stílusa.Habár azért kicsit sajnálom Dwaynet mert most szabadult a börtönből,elvesztette a bandáját,a sztriptíz bárját,szakított vele a barátnője,rossz az élete.Nem tudom ti hogy vagytok vele?
Én nem. Pont ezért öltem meg, mert nekem nem volt szimpi. + a villája miatt :D

Én nem sajnálom egyáltalán, csak nekem szimplán ő volt a szimpatikusabb, és nagyobb haszna is van. Ad bandatagokat + megkapjuk Playboy X házát.
Ha Playboy-t hagyod életben akkor meg semmit nem kapsz, csak sok pénzt a küldetésért, de az nem übereli a +1 mentőhelyet és a 2 bandatagot.

Én is Francis-t öltem meg, mert galád módon ki akarta nyírni a saját testvérét. :shock: Normális az ilyen? Na jó, mondjuk a "sértettet" sem kell félteni, de azért enyhén szemétláda ember ez a Francis. Naná, hogy őt lőttem fejbe.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 20. 16:08

Igen, Francis egy unszimpatikus karakter, de egy nagyon jól kitalált figura. Nagyon eltalálaták. Sokat röhögtem rajta, ahogyan imádják egymást Niko-val.

Én nem feltétlen azt néztem, hogy ki mit ad, a küldetés után. A kégli nem érdekelt, viszont Dwayne emberei jól jöttek. De, ha fordítva van, akkor is Playboy x-et öltem volna meg. Mert nekem így a helyes. Igazából én öltem meg Playboy, Niko csak egy eszköz volt számomra! :lol:

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 20. 16:15

Én kifejezetten kedvelem Francist. Ő volt az egyik kedvencem. Azt hiszem, hogy talán a legjobban eltalált karakter.
Bár még nem próbáltam ki, hogy milyen, amikor ő hal meg, ezért csak azt mondhatom, hogy jobb az a küldi, mikor Derricket kell elszállítani.
Amúgy annyira nem lehet korrupt, különben Goldberg nem mondta volna, hogy egy jó zsaru. Az összes probléma, hogy beleszólt a jog munkájába.
ÉS valójában a maga módján, de jobbá is tette az utcákat.
Guess who's back!

bodom26

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 20. 16:23

Én nem tudok egy olyan karaktert mondani, akit tényleg nem bírtam. Akár pozitív, akár negatív szereplő. Playboy-t sem azért öltem neg, mert nem tetszett, mint karakter.
Na jó, talán Kate-et tényleg nem bírtam. Az a nő.. áhh..

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 20. 16:28

Végigcsináltam úgy a játékot, hogy egyszer sem randiztam vele. :lol:
Amúgy nálam vannak olyanok, akiket nagyon nem kedveltem: Elizabeta és Manny nagyon idegesítő volt, U.L. paper szintén antipatikus volt. Karen is. Florian inkább csak irritált, de őt sem kedveltem túlságosan.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 20. 16:31

NoxiusEnterprise írta: Amúgy annyira nem lehet korrupt, különben Goldberg nem mondta volna, hogy egy jó zsaru.
Jó,de valljuk be hogy egy normál zsaru nem bérel fel hogy ölj meg ezt-azt :D
Ha szebbé tette, ha nem... Ilyet azért nem lehet csak úgy csinálni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 20. 16:33

A "lehetőségek hazájában" úgy tűnik mégis :D
Mindegy, szerintem Derrick volt a rosszabb a kettő közül :)
Az tény, hogy a sok McReary közül egyik sem normális teljesen.
Guess who's back!

bodom26

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 20. 16:35

NoxiusEnterprise írta:Végigcsináltam úgy a játékot, hogy egyszer sem randiztam vele. :lol:
Amúgy nálam vannak olyanok, akiket nagyon nem kedveltem: Elizabeta és Manny nagyon idegesítő volt, U.L. paper szintén antipatikus volt. Karen is. Florian inkább csak irritált, de őt sem kedveltem túlságosan.
XDD Ez tetszett! "U.L. paper antipatikus, Florian irritált" Van benne valami! XD

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Baromságok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 01. 08. 13:05

Annihilator helikoptert kódolva, vagy a helikopter túrás Maverick-kel felszállás közben a rotorokkal bedarálni az embereket, a GTAIV zseniális fizikai motorjának hála ez baromi vicces volt mindig. Vagy járművestül vagy anélkül leugratni a Rotterdam Tower-ről. Reptéren szórakozni a zsarukkal. Booth Tunnel-ben egy nagyobb járművel keresztbe állva blokkolni a forgalmat, majd rakétavetővel megsemmisíteni a csapdába esett kocsikat (ilyenkor rengetegszer komolyan becrashelt a játék, nem bírta a sok robbanást xD). Happiness Island-en Comet-tet kódolni és elütni vele a szigeten az embereket. Vagy szintén a szigeten a magas körözést kihasználva (és azt hogy gyalog és szárazföldi járművekkel lehetetlen megközelíteni a szigetet) helikoptereket kilőni RPG-vel. Vagy helikoptert kódolni és járműveket a levegőbe repíteni a rotorjával. Vagy helikopter csatát rendezni és a gépágyúval vagy csak simán közelharcban a rotorral lebirkózni a rendőrhelikoptereket. Vagy volt a Cerveza Heights-nél egy hotdogárus, aki mindig piros vagy fekete pulcsiban volt és elég kövér volt, ezért elneveztük haverral puffancsnak és mindig őt szívattuk. Vagy a Middle Parkban lévő múzeumban lövöldözni a rendőrökre, vagy ehhez hasonló beltéri helyeken. Vagy Brókerben volt egy ház, ahová be lehetett menni, asszem pont az ahol sok Mad Dogg lemezt meg egyéb korábbi GTA utalást is találtak, és ott körözéssel felmentem a tetőre, az ajtóba kódoltam egy kocsit így nem tudtam feljönni a rendőrök, majd amikor sokan voltam mindig felrobbantottam. Vagy a Thug Nevű halászhajóval a kisebb hajókat felborítani. Vagy szintén a helitour maverick helyszínen embereket verni, ott szinte mindenki vissza ütött és lehetett kombózni xD. Ennyi jutott eszembe így cirka 8 évvel az utolsó hozzászólás után. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése