Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 12. 11:49

Luszie írta:Szerintem valahogy az egymás utáni mentéseket valahogy "rendszerezhetné" hiszen minek akarnék egy kicsivel későbbi játékállásból +1-t?

Szerk:Egyébként ha már hiányosságot kellene keresni, azt hiányoltam a legjobban, hogy nem lehetett kikapcsolni a rádiókat. Végülis nem kell, hogy folyton menjen a zene, de kikapcsolni nem lehetett, pedig néha tényleg olyan jól esne a nyugi....:D Visszafejlődés,pedig eddig az összesben lehetett.
Nyomd meg hosszan a "balra" vagy a "jobbra" gombot...kb két év aktív GTA IV-ezés után jöttem rá, hogy hogy kell kikapcsolni a rádiót! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 12. 12:09

Rockstar69 írta:
Luszie írta:Szerintem valahogy az egymás utáni mentéseket valahogy "rendszerezhetné" hiszen minek akarnék egy kicsivel későbbi játékállásból +1-t?

Szerk:Egyébként ha már hiányosságot kellene keresni, azt hiányoltam a legjobban, hogy nem lehetett kikapcsolni a rádiókat. Végülis nem kell, hogy folyton menjen a zene, de kikapcsolni nem lehetett, pedig néha tényleg olyan jól esne a nyugi....:D Visszafejlődés,pedig eddig az összesben lehetett.
Nyomd meg hosszan a "balra" vagy a "jobbra" gombot...kb két év aktív GTA IV-ezés után jöttem rá, hogy hogy kell kikapcsolni a rádiót! :D

Nem mondod?:O De ezt miért nem írják sehol? de még a játékon belül sem írja.... Kössz! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 07. 14. 09:51

PC-n az X-szel lehet :P Gyakran ki is kapcsoltam.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 07. 15. 12:15

Ha a játék törlése előtt visszavonom a kulcsomat, akkor azzal ugye visszanyerek egy aktiválási lehetőséget az X mennyiségből és ha ezt mindig megteszem, elvileg korlátlan ideig használható a kulcsom, tehát nem fog lejárni. De a kulcs visszavonások száma nincs korlátozva? Tehát teszem azt nekem arra lenne kedvem, akkor megcsinálhatnám azt, hogy visszavonom a kulcsot, majd megint megadom, megint visszavonom, megint megadom és így tovább, és így tovább? Vagy előbb-utóbb jelezné, hogy valami nem jó a kulccsal? Persze tudom, hogy ennek nem lenne értelme, csak kíváncsi vagyok.

Nem egetrengetően fontos kérdés, csak eszembe jutott.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 16. 22:12

Most elegem lett a játékból. Pontosabban a LIVE-ból. Ma elhatároztam, hogy kicsit nosztalgiaként berakom az alapjátékot, mivel már rég játszottam vele. Amikor már majdnem játszok, a LIVE kiírja, hogy nem tud bejelentkezni. Többször próbálom, semmi. Rákattintok a "details"-re, és a böngészőt megnyitva tudatja velem, hogy valamilyen el nem követett levélszemetelés miatt le lettem tiltva. Persze ezt fel lehetne oldani egy email címre érkezett kóddal, amit beírva ismét elérhető lenne. Csakhogy az a cím, amit még több, mint 2 éve megadtam, már több, mint egy éve megszűnt, amit egyáltalán nem tudtam átírni, de még az újat se tudtam beregisztrálni. Így küldhetem magamnak a kódokat, de teljesen értelmetlen. Persze van egy "nem jött meg a kód" gomb, ami annyit tesz, hogy elküldi mégegyszer....kösz szépen. Ezzel a húzással EFLC-vel együtt két és fél év mentése, "munkája", 3 db 100%-os kijátszás ment egyenesen a kukába. Most már legalább értem, hogy miért szakított a R* a GFW-al. Eddig nem értettem vele egyet, de most már igen. F U Microsoft!
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 07. 16. 22:34

Szerintem nem véletlenül nem szerepel a Live a Max Payne 3-ban... én is rengeteget szívtam vele anno...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 17. 11:57

mátéka írta:Most elegem lett a játékból. Pontosabban a LIVE-ból. Ma elhatároztam, hogy kicsit nosztalgiaként berakom az alapjátékot, mivel már rég játszottam vele. Amikor már majdnem játszok, a LIVE kiírja, hogy nem tud bejelentkezni. Többször próbálom, semmi. Rákattintok a "details"-re, és a böngészőt megnyitva tudatja velem, hogy valamilyen el nem követett levélszemetelés miatt le lettem tiltva. Persze ezt fel lehetne oldani egy email címre érkezett kóddal, amit beírva ismét elérhető lenne. Csakhogy az a cím, amit még több, mint 2 éve megadtam, már több, mint egy éve megszűnt, amit egyáltalán nem tudtam átírni, de még az újat se tudtam beregisztrálni. Így küldhetem magamnak a kódokat, de teljesen értelmetlen. Persze van egy "nem jött meg a kód" gomb, ami annyit tesz, hogy elküldi mégegyszer....kösz szépen. Ezzel a húzással EFLC-vel együtt két és fél év mentése, "munkája", 3 db 100%-os kijátszás ment egyenesen a kukába. Most már legalább értem, hogy miért szakított a R* a GFW-al. Eddig nem értettem vele egyet, de most már igen. F U Microsoft!
Azt már próbáltad, hogy kihúzod a net kábelt, és bejelentkezel úgy, mintha offline lennél?

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 17. 19:28

Net nélkül legalább a single megy. Viszont amint visszadugom a kábelt, a kép ibmolyog, folyamatosan megy a gáz, és kifüstölnek a kocsik, mintha nem lenne eredeti a játék. :shock: A multiról viszont asszem végleg le kell mondanom...
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Challenger02
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012. 04. 05. 17:29
Tartózkodási hely: Visonta

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Challenger02 » 2012. 07. 18. 09:18

Egy kis multis kérdés: Gondolom egy pár embernek volt (vagy még küszködik) azzal a problémával, hogy ha szerverre akar csatlakozni, akkor "Disconnected from game session"-t ír ki. Van-e vkinek vmi megoldása erre vonatkozóan?
"I'm rich...I'm miserable! I am pretty average for this town!"---Michael

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 18. 11:30

Ez velem nagyon sokszor előfordul. Nálam az az oka, hogy mobilinternetem van, és a NAT típusom alapjáraton Strict.

http://gtaplace.hu/cikkek/segedlet/720/nat-tipus

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2012. 07. 18. 14:31

Ha routerrel csatlakozol, akkor meg kell nyitni pár portot a router beállításánál. Pontosan nem tudom melyik, de azt hiszem itt az oldalon is le van írva. Viszont van egy 2. lehetőség, ha ilyen újfajta IP technológia alapú interneted van, akkor a szolgáltatónál vannak letiltva a portok. A kisebb szolgáltatóknál fordul el ez elő, tehát nem ilyen t-home... Nálam is az utóbbi miatt van az, hogy NAT type: moderate.
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 19. 15:40

mátéka írta:Net nélkül legalább a single megy. Viszont amint visszadugom a kábelt, a kép ibmolyog, folyamatosan megy a gáz, és kifüstölnek a kocsik, mintha nem lenne eredeti a játék. :shock: A multiról viszont asszem végleg le kell mondanom...
Kis nyűglődés és szenvedés után mindent megoldottam, újra jó minden. :) De azért még kicsit haragszom a M$-ra. -.-
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 07. 23. 16:25

Elég érdekes dolog történt ma velem játék közben. Ranked módban versenyeztem jó néhányat és egyszer csak összetalálkoztam egy sráccal, akivel tegnap is játszottam és az volt a heppje, hogy rögtön a rajtnál húzott rám, hogy kilökjön. Párszor össze is jött neki. Na, mondom, majd most visszakapja. Úgy is lett, kilöktem a rajtnál és megnyertem a versenyt. Erre elkezdett sírni, hogy mekkora unfair játékos vagyok, meg előző nap is ezt csináltam (holott ő csinálta, csak szerintem szelektív a memóriája), úgyhogy ő most nem megy el a célig, hanem jól megszivat. És a legdurvább az, hogy meg is tudta tenni, mert ez a rakat szerencsétlenség játék, ha ketten játszanak, akkor engedi az utolsónak, hogy végtelen ideig körözgessen. Szóval én voltam a korábbi áldozat, el lettem küldve az anyámba, meg még a versenyt is a kis gyökér nyerte meg végül, mert nem várakoztam, hogy beérjen.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 30. 21:38

Nálam Deathmatchben szoktak összefogni. Az egyik tűzoltóval harcképtelenné tesz, a másik lelő. Nagyon fair.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 08. 05. 10:10

Aug. 5
Ma van Michael Hollic születésnapja! Niko Bellic 4ever :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése