Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 07. 10. 19:54

Üdvözlet!

Még másodikán befejeztem a második, teljes gta 4 végigjátszásomat, (Az első még tavaly nyáron volt pc-n steam verzióval.) Még ez most ps3-on (eléggé meglepett ,hogy mennyivel stabilabb konzolon ,még úgyis ,hogy tavaly a R* egybegyúrta a gta 4-et az episodes frommal steamen és elimináták a GFWL-T. Nincs valami komoly gépem, egy i3-as laptopról van szó, de az L.A Noire-t gond nélkül vitte, a gta IV-nél azért voltak bajok. Bár hozzá kell tennem ,hogy még ez a pc verzió is százszor jobb annál mint amilyen akkor volt mikor a games for windows liveot nem szedték ki.)
Szóval a jó öreg konzolon persze ezzel nem volt baj. :) De most az ,hogy egyben tudtam végigjátszani megerősített abban ,hogy szerintem ennek van az egyik legjobb, teljesen filmszerű story-ja. (Ilyenkor még nem gondolt a kisgyerekekre az R*. :D ) Igaz, szó szerint is nagyon sötét és nincs jó végkimenetel de a story így is király. Nagyon realisztikus továbbra is, működő fizika, a lövéseknek van súlya, nem halnak bele egy lövésbe az npc-k stb. Mennyivel jobb lett volna ha ez a V-ben is ugyanígy működik. Negatívum talán az ,hogy a pénznek itt sincs súlya, semmire nem jó fegyvervásárláson és ruhákon kívül..... Illetve a melléküldetések hiánya : 9 Assassin mission, versenyek, csomagszállítás, Bűnüldözés és ezzel kifújt az egész. A kötelező haveri rendszer nagyon idegesítő de így 13 év után rájöttem ,hogyha lebeszéljük a meetet, utána meg visszahívjuk a contact-ot akkor nem csökken a % szóval ez se annyira szörnyű. Összességében egy nagyon jó játék, kár ,hogy a 3D éra és az 5 online centrikussága között nem készült még 1-2 ilyen ''klasszikusan gta-s'' rész. (Tudom az episodes from kb az, dehát mégis DLC-kről van szó.)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 07. 10. 20:45

Nagyjából egyetértek veled, viszont a pénznek a GTA V-ben sincs súlya. Vagy az van, hogy nem foglakozol a tőzsdével és nem lesz pénzed semmire, vagy pedig foglakozol vele, és akkor meg annyi lesz, hogy nem tudod mire költeni. Autóból is csak párat tudsz venni, mert limitált a garázs, az ingatlanoknak meg semmi értelme, csak púp az ember hátára.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 07. 12. 12:35

Hát nem tudom, azért a GTA5-ben egy fokkal több értelme van a pénznek. Lehet, hogy számodra nem értelmes dolgok ezek, amikre lehet költeni az 5-ben, én mégis inkább azt mondom, inkább legyen ez, mint ami a 4-ben volt, mert ott aztán tényleg, de tényleg nincs értelme a pénz rendszernek. A küldetések tűzharcai alatt bőven szerzel annyi lőszert és fegyvert, amivel simán végig lehet vinni a játékot, ráadásul nincs is túl sok fegyver a játékban, nincsenek op darabok mind mondjuk egy minigun, vagy különlegesebb fegyverek sem, mint mondjuk egy láncfűrész, kifejezetten fárasztóan unalmas a fegyverfelhozatal. Ruhából meg szintén kevés van, ráadásul ami van az is 1-2 kivétellel béna mint a bűn, bár ez nézőpont kérdése. Egyedül a kaja meg pia vásárlásnak van értelme, mert az vissza tudja tölteni az életed amikor már annyira kevés van, hogy kockázatos lenne nekiállni medipackokat kutatni, mert ha csak egy picit is esel a motorral már halott vagy. Az ingatlanvásárlás, tetkó meg ezek lehet, hogy unalmas dolgok, de legalább minimális értelmet ad a pénznek, míg a 4-ben csak a formaiság kedvéért van a pénz, mert kb. annyi értelme és haszna van, mintha egy codban lenne pénz. Ezt leszámítva viszont én is egyetértek, jó kis játék a GTA4. Tényleg kár érte, hogy már csak a gagyi Online-t nyomják a Rockstarék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2021. 07. 18. 14:01

zsombormaki írta:
2021. 07. 10. 19:54
az ,hogy egyben tudtam végigjátszani megerősített abban ,hogy szerintem ennek van az egyik legjobb, teljesen filmszerű story-ja. (Ilyenkor még nem gondolt a kisgyerekekre az R*. :D ) Igaz, szó szerint is nagyon sötét és nincs jó végkimenetel de a story így is király. Nagyon realisztikus továbbra is, működő fizika, a lövéseknek van súlya, nem halnak bele egy lövésbe az npc-k stb. Mennyivel jobb lett volna ha ez a V-ben is ugyanígy működik. Negatívum talán az ,hogy a pénznek itt sincs súlya, semmire nem jó fegyvervásárláson és ruhákon kívül..... Illetve a melléküldetések hiánya : 9 Assassin mission, versenyek, csomagszállítás, Bűnüldözés és ezzel kifújt az egész. A kötelező haveri rendszer nagyon idegesítő de így 13 év után rájöttem ,hogyha lebeszéljük a meetet, utána meg visszahívjuk a contact-ot akkor nem csökken a % szóval ez se annyira szörnyű. Összességében egy nagyon jó játék, kár ,hogy a 3D éra és az 5 online centrikussága között nem készült még 1-2 ilyen ''klasszikusan gta-s'' rész. (Tudom az episodes from kb az, dehát mégis DLC-kről van szó.)
Röviden, egyetértek azokkal, amiket írsz.
Rockstar69 írta:
2021. 07. 10. 20:45
Nagyjából egyetértek veled, viszont a pénznek a GTA V-ben sincs súlya. Vagy az van, hogy nem foglakozol a tőzsdével és nem lesz pénzed semmire, vagy pedig foglakozol vele, és akkor meg annyi lesz, hogy nem tudod mire költeni. Autóból is csak párat tudsz venni, mert limitált a garázs, az ingatlanoknak meg semmi értelme, csak púp az ember hátára.
Hát igen.
dani.szentgali írta:
2021. 07. 12. 12:35
Hát nem tudom, azért a GTA5-ben egy fokkal több értelme van a pénznek. Lehet, hogy számodra nem értelmes dolgok ezek, amikre lehet költeni az 5-ben, én mégis inkább azt mondom, inkább legyen ez, mint ami a 4-ben volt, mert ott aztán tényleg, de tényleg nincs értelme a pénz rendszernek. A küldetések tűzharcai alatt bőven szerzel annyi lőszert és fegyvert, amivel simán végig lehet vinni a játékot, ráadásul nincs is túl sok fegyver a játékban, nincsenek op darabok mind mondjuk egy minigun, vagy különlegesebb fegyverek sem, mint mondjuk egy láncfűrész, kifejezetten fárasztóan unalmas a fegyverfelhozatal. Ruhából meg szintén kevés van, ráadásul ami van az is 1-2 kivétellel béna mint a bűn, bár ez nézőpont kérdése. Egyedül a kaja meg pia vásárlásnak van értelme, mert az vissza tudja tölteni az életed amikor már annyira kevés van, hogy kockázatos lenne nekiállni medipackokat kutatni, mert ha csak egy picit is esel a motorral már halott vagy. Az ingatlanvásárlás, tetkó meg ezek lehet, hogy unalmas dolgok, de legalább minimális értelmet ad a pénznek, míg a 4-ben csak a formaiság kedvéért van a pénz, mert kb. annyi értelme és haszna van, mintha egy codban lenne pénz. Ezt leszámítva viszont én is egyetértek, jó kis játék a GTA4. Tényleg kár érte, hogy már csak a gagyi Online-t nyomják a Rockstarék.
Hát én ezzel azért nem értek egyet. Nem jön sok lőszer a küldetések alatt, különben nem kellett volna ammu-nationbe járnom.
A GTA IV-ben én egyedül fegyverre költöttem, másra felesleges, de arra viszont kellett, mert az ellenség nem olyan fegyvert használt mint én, az ő szarjaikkal meg nem fogok játszani.

A GTA V-ben jóval több mindent lehet vásárolni, de a tőzsde és a három karakter miatt kb 300x annyi pénzed is van, ami... elkölthetetlen. (Perzse, a IV-ben is, de ott legalább nincs is mire költeni. :D )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 07. 23. 16:17

Igen, pont ezt mondom, hogy a 4-ben nem lehet semmire költeni. Én egyébként elég sok embertől hallottam, hogy simán végig tudták vinni úgy a GTA4-et, hogy összesen talán 2x voltak fegyverboltban és mivel a kevés fegyver miatt nincs is akkora választék, így markánsabb különbségekre sem emlékszem az adott fegyverek között 1-2-t leszámítva, kvázi a tűzharcok után felvehető "szarokkal" ugyanúgy szét lehetett lőni mindenkit, mint a valamivel komolyabb darabokkal. Plusz itt még a "jobb" fegyvereket sem lehet semmivel sem fejleszteni, nincs rájuk semmi kiegészítő ami jobbá tehetné őket. Illetve ott van az is, hogy jobb fegyvereket is fel lehet szedni tök random a megjelölt helyeken, abba meg már csak lőszert kellett venni, ami nem volt valami drága. De ez csak én vagyok, plusz k**va rég játszottam a játékkal, meg mindenki máshogy játszik, szóval lehet neked nagyon kellettek a jobb fegyverek, míg más elvolt a tűzharcok alatt felszedhető szarokkal, vagy a speckó helyeken felvehető darabokkal. A lényegen, miszerint a GTA4-ben szinte semmilyen komolyabb szerepe nem volt a pénznek, igazából nem változtat. Nem lehet benne túl sok mindenre költeni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 07. 23. 20:34

Én a GTA IV-ben szinte soha sem jártam fegyverboltba. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 07. 24. 10:57

Rockstar69 írta:
2021. 07. 23. 20:34
Én a GTA IV-ben szinte soha sem jártam fegyverboltba. :D
Na ez az, ezt mondtam én is. Rajtad kívül még anno a NoxiousEnterprise meg V-betűs Viking néven regisztrált fórumtag is többször hangsúlyozta, hogy ő konkrétan csak a két pisztolyt használta a játékban a végigjátszás alatt, meg hogy ő azokat szerette mert irl is pisztoly mániás, legalábbis én emlékszem valami ilyesmire. Szóval ja, szerintem is felesleges volt fegyverboltba menni a GTA 4-ben anno. A ruhák kb. mind gagyi, szar balkáni meg ruszki hajléktalan stílusú gúnyák meg 1-2 sapka voltak, egyedül az öltöny meg a The Lost-os motoros dzseki meg a farmernadrágok néztek ki jól, de előbbit egyszer kellett megvenni - bár ha jól emlékszem ez a többi ruhához képest viszonylag drága is volt -, utóbbit pedig teljesen ingyen kaptuk meg valamelyik The Lost-tal kapcsolatos fő vagy mellékküldetés során. Esetleg még egy napszemcsi volt ami jól nézett ki és érdemes volt megvenni, plusz egy pár cipő a motoros dzsekihez meg egy pár az öltönyhöz. Ezen kívül meg csak kaját lehetett venni, de az filléres volt, plusz kórházaknál meg egyéb rejtett helyeken voltak orvosi csomagok is ingyen, úgy pedig felesleges volt a kajára meg piára költés is. Apropó kórházak, ha meghaltunk egy rakat pénzt elvettek tőlünk, szóval nekem kb. a kórházi költségekre ment el a pénzem legnagyobb része anno a GTA4-ben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 07. 24. 21:40

Én is ha lehetett, akkor a pisztoly használtam, talán Glock utánzat volt az, még a Desert Eagle-t sem szerettem, azon kívül pedig az Ak-47-est, ha távolabbra kellett lőni. Ráadásul a GTA-ban nagyon könnyű fejlövést adni, szóval nem igazán fogyott a lőszer.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 07. 26. 20:22

Igen, a fejlövés meg a másik. Tényleg könnyű fejbelőni az NPC-ket, nem nagy kihívás. Esetleg golyóálló mellényt vettem még néha, de ha volt hozzá kedvem meg időm, akkor azt sem a boltban vettem, hanem elmentem érte azokra a helyekre ahol fel lehetett szedni ingyen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2023. 04. 07. 09:45

Üdv mindenkinek, aki még esetleg betéved ebbe a fórumba!

PS3-ra keresem GTA IV Complete Edition kiadást, szép, komplett állapotban!
Hátha valaki eladná az övét, mert már nem játszik vele.

Köszönöm
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 04. 13. 14:59

totyak írta:
2023. 04. 07. 09:45
Üdv mindenkinek, aki még esetleg betéved ebbe a fórumba!

PS3-ra keresem GTA IV Complete Edition kiadást, szép, komplett állapotban!
Hátha valaki eladná az övét, mert már nem játszik vele.

Köszönöm
Szia!

Mint azt láthatod is, az oldal szinte teljesen kihalt, max csak a főoldal hírei alatt keletkezik néhanapján 1-2 komment ugyanattól a 3-4 embertől, a fórum viszont már ennyire sem aktív, itt már tényleg évek óta nem szól hozzá senki semmihez. Tetszik vagy sem, el kell fogadnunk, hogy a böngészős, weboldalas rajongói oldalak fórumainak kora lejárt, helyüket a telefonos appoknak köszönhetően sokkal gyorsabban és kényelmesebben elérthető Facebook, Twitter és egyéb közösségi médiás oldalak vették át. Szóval ide, és ehhez hasonló fórumokra már senki nem jár fel, kár a gőzért itt segítséget kérni igazából, teljesen felesleges. Én is írtam pár hete az oldalra, mert kerestem egy, a Red Dead Redemption 2-höz készült Official Guide Book névre hallgató kézikönyvet, de senki nem válaszolt, hogy esetleg valahonnan még be lehetne szerezni és ha igen, hol (az már más kérdés, hogy közben sikerült megtalálnom online a neten és a csúnya módszerrel megszereztem, igaz, csak digitális formátumban, de ha kedvem úgy tartja előbb-utóbb majd úgyis kinyomtatom), de semmiféle válasz ném érkezett rá és már nem is fog. Az a generáció, aki még az ilyen fórumokat preferálta, felnőtt, és a többség már nem foglalkozik a gaminggel, így a Rockstarral és a játékaikkal sem, vagy ha mégis, azt a sokkal gyorsabban, kényelmesebben elérhető közösségi médiás felületeken teszi, ide már a fene se jár fel. Sajnos el kell fogadnunk és alkalmazkodnunk a kialakult helyzethez akár tetszik akár nem, és a Facebookot kell használnunk. Öröm az ürömben, hogy nemrég érkezett egy funkció Facebookra, amelynek segítségével névtelenül tehetünk bejegyzést egy adott "fórumra", vagyis csoportba, ilyenkor nemes egyszerűséggel csak "csoporttag" nevet kapjuk ezzel védve identitásunkat, úgyhogy ha téged esetleg eddig ez tartott vissza, akkor most már van lehetőség ezt megoldani. Ezt az oldalt és a többi ilyen jellegű böngészős weboldalt pedig el kell felejteni, sajnos vagy nem sajnos, de ez van. Úgyhogy ezt és a többi kérdést/kérést Facebook oldalakra tedd fel névtelenül, itt már senki nem fog érdemben válaszolni rá, mert rajtad kívül kb. már csak én járok fel néha erre az oldalra. A GTA4 PS3 Complete Editionnel kapcsolatban pedig én is csak annyit tudok mondani, hogy vagy Facebookon találsz valakit, ha hajlandó leszel ott fórumozni, vagy pedig külföldről tudsz rendelni, ha annyira fontos, illetve néhány hazai videojáték áruháznak lenne érdemes írni, ők talán még be tudják szerezni, kérdés, milyen áron, PlayItstore 4 ezerért hirdeti, de más konzolboltnak van pofája 20 ezret kérni érte. Úgyhogy hajrá, nem lesz könnyű menet megszerezni ezt a kiadást!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2023. 04. 13. 20:22

Nem kell elzavarni innen az embereket, köszi!
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 04. 13. 22:20

Neked mégis mi a franc bajod van most?! Mi az, hogy én zavarom el az embereket? Ezt mondd már meg, mégis miben nyilvánul meg. Főleg annak fényében nem tudom hova tenni ezt a mostani kommentedet, hogy te magad szajkózod már régóta, hogy nem járnak már fel ide az emberek a közösségi médiás csoportok miatt, én meg csak egyetértek ezzel. Arról nem is beszélve, hogy elsősorban a Rockstar tétlensége, másrészről meg amiatt sem jár már fel senki a fórumra, mert teljesen kihalt a közösség, ti sem jöttök már fel szinte egyáltalán az adminisztrátori/moderátori csapatból, egy hónapja feltettem egy kérdést az RDR2-vel kapcsolatban és magasról szart bele mindenki, amivel alapból nincs semmi bajom, hisz mindenkinek van egyéb dolga és már nem jár fel ide senki, csak akkor meg nem értem miért pont te/ti ugrotok neki a másiknak azzal, hogy elzavarom az embereket, ami egy nettó baromság, főleg annak fényében, hogy az elmúlt években kb. pont én voltam az egyetlen, aki még feljött erre az oldalra, ha én sem lennék akkor aztán tényleg halott lenne már. Úgyhogy tényleg nem értem mi a gondod, hacsak nem egy szokásosan hülye módon előadott klasszikus Rockstar69/Feri féle szar vicc akart lenni amit írtál, abban az esetben a fentieket természetesen vedd figyelmen kívül és jó vicc volt, nevettem rajta ahogy a többin is, viszont ha valóban komolyan gondoltad amit írtál, akkor kíváncsi vagyok mi az oka ennek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2023. 04. 14. 18:06

dani.szentgali írta:
2023. 04. 13. 14:59
totyak írta:
2023. 04. 07. 09:45
Üdv mindenkinek, aki még esetleg betéved ebbe a fórumba!

PS3-ra keresem GTA IV Complete Edition kiadást, szép, komplett állapotban!
Hátha valaki eladná az övét, mert már nem játszik vele.

Köszönöm
Szia!

Mint azt láthatod is, az oldal szinte teljesen kihalt, max csak a főoldal hírei alatt keletkezik néhanapján 1-2 komment ugyanattól a 3-4 embertől, a fórum viszont már ennyire sem aktív, itt már tényleg évek óta nem szól hozzá senki semmihez. Tetszik vagy sem, el kell fogadnunk, hogy a böngészős, weboldalas rajongói oldalak fórumainak kora lejárt, helyüket a telefonos appoknak köszönhetően sokkal gyorsabban és kényelmesebben elérthető Facebook, Twitter és egyéb közösségi médiás oldalak vették át. Szóval ide, és ehhez hasonló fórumokra már senki nem jár fel, kár a gőzért itt segítséget kérni igazából, teljesen felesleges. Én is írtam pár hete az oldalra, mert kerestem egy, a Red Dead Redemption 2-höz készült Official Guide Book névre hallgató kézikönyvet, de senki nem válaszolt, hogy esetleg valahonnan még be lehetne szerezni és ha igen, hol (az már más kérdés, hogy közben sikerült megtalálnom online a neten és a csúnya módszerrel megszereztem, igaz, csak digitális formátumban, de ha kedvem úgy tartja előbb-utóbb majd úgyis kinyomtatom), de semmiféle válasz ném érkezett rá és már nem is fog. Az a generáció, aki még az ilyen fórumokat preferálta, felnőtt, és a többség már nem foglalkozik a gaminggel, így a Rockstarral és a játékaikkal sem, vagy ha mégis, azt a sokkal gyorsabban, kényelmesebben elérhető közösségi médiás felületeken teszi, ide már a fene se jár fel. Sajnos el kell fogadnunk és alkalmazkodnunk a kialakult helyzethez akár tetszik akár nem, és a Facebookot kell használnunk. Öröm az ürömben, hogy nemrég érkezett egy funkció Facebookra, amelynek segítségével névtelenül tehetünk bejegyzést egy adott "fórumra", vagyis csoportba, ilyenkor nemes egyszerűséggel csak "csoporttag" nevet kapjuk ezzel védve identitásunkat, úgyhogy ha téged esetleg eddig ez tartott vissza, akkor most már van lehetőség ezt megoldani. Ezt az oldalt és a többi ilyen jellegű böngészős weboldalt pedig el kell felejteni, sajnos vagy nem sajnos, de ez van. Úgyhogy ezt és a többi kérdést/kérést Facebook oldalakra tedd fel névtelenül, itt már senki nem fog érdemben válaszolni rá, mert rajtad kívül kb. már csak én járok fel néha erre az oldalra. A GTA4 PS3 Complete Editionnel kapcsolatban pedig én is csak annyit tudok mondani, hogy vagy Facebookon találsz valakit, ha hajlandó leszel ott fórumozni, vagy pedig külföldről tudsz rendelni, ha annyira fontos, illetve néhány hazai videojáték áruháznak lenne érdemes írni, ők talán még be tudják szerezni, kérdés, milyen áron, PlayItstore 4 ezerért hirdeti, de más konzolboltnak van pofája 20 ezret kérni érte. Úgyhogy hajrá, nem lesz könnyű menet megszerezni ezt a kiadást!
Szia!
Csak egy lehetőségként beírtam ide, hogy keresem. Tudom, hogy jelenleg kevesen fórumoznak, de hátha valaki éppen beesik, aki a keresésemre reagálva eladná saját példányát. Lehet, hogy vannak, akik benéznek, csak éppen nem jelentkeznek be, nem szólnak hozzá semmibez (nálam is sokszor ez a helyzet, de napi szinten megnézem az oldalt).

De legalább te elolvastad és most már, ha valahol látsz egy szép, eladó példányt, biztos vagyok benne, hogy eszedbe jutok és megkeresel! Peace
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2023. 04. 14. 20:20

@Dani: "Ezt az oldalt és a többi ilyen jellegű böngészős weboldalt pedig el kell felejteni, sajnos vagy nem sajnos, de ez van."

Ezt írtad. Egyébként olvastam az RDR-es kérdésedet, de ha nem tud érdemben válaszolni az ember, akkor minek írjon? Nekem nincs meg, azt meg te is megtudod keresni, hogy hol lehet megvenni.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése