Segítség

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 03. 08:18

Dave írta:Nagy különbség van egy kézikönyv és honlap között, nagyon jó adminok vagytok, mindenhol vannak hibák, egy honlap fenntartása is nehezebb, csak így tovább srácok! :)
Én még nem láttam a kézikönyvet, így sajnos nincs viszonyítási alapom, de tény hogy az oldalon rengeteg helyesírási hiba volt/van néhány cikkben. Pl a GTA IV-s cikkek azok elég borzalmasak voltak. Szerintem aki írta, az át se olvasta, hogy miket ír. Minden második szóban volt egy hiba, és a mondatok rosszul voltak tagolva, de ezek már javítva lettek, mert jelentettem őket annó :)

Hát inkább csak elírások vannak igen, de abból sincs már olyan sok. Meg 1-2 ember mondta hogy vannak néhány helyen tartalmi pontatlanságok. Viszont az oldalt én nagyon jónak tartom. Szóval én is csak további minden jót tudnék kívánni a többieknek! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 27. 15:48

Megvettem a Complete Edition -t, de vmiért nem kezdi el telepíteni a játékot. Ötlet?
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 27. 15:50

Betetted a CD-t?
Viccet félre téve, nem tudom mi lehet a baj, ha nem jössz rá, szerintem vedd fel a kapcsolatot a R*-al.:)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 03. 27. 18:21

NoxiusEnterprise írta:Megvettem a Complete Edition -t, de vmiért nem kezdi el telepíteni a játékot. Ötlet?
Dobozosan vetted, vagy digitálisan? Ha lemezen vetted meg, DVD meghajtó másik lemezeket gond nélkül olvas? Ha digitálisan, Steam-en vetted, akkor másik Steam-es játékok települnek? Ad valami hibaüzenetet? Történik egyáltalán valami? Kicsit bővebben is leírhatnád.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 27. 21:59

NoxiusEnterprise írta:Megvettem a Complete Edition -t, de vmiért nem kezdi el telepíteni a játékot. Ötlet?
Próbáltad megnyitni a lemez tartalmát, és onnan indítani a telepítőt? Minden lemez hibás, vagy csak a Disc 1? Ha nem fog menni, akkor remélem, eltetted a nyugtát, vidd vissza a boltba, ha ott nem akarják visszavenni ilyenért, megkérdezzük a kiadót, hogy ilyenkor mit lehet tenni.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 07:32

Boltban vettem, DVD meghajtóba betettem a GTA IV első (telepítő) diszket. Kijön egy Windows intéző ablak, valami olvashatatlan szöveggel, és a játék emblémájával. Két gombra lehet rákattintani, az egyiken az előzőhöz hasonló, olvashatatlan írás van, a másik üres. Bármelyikre kattintok, nem történik semmi. A gép dolgozik, de semmi.
Az EFLC esetében kiadja az első utasítást, ott rákattintok a Launch EFLC -re, de ekkor is csak dolgozik a gép, és nem csinál semmit.
És még nem próbáltam máshogy megnyitni, de köszi a tanácsot, majd kipróbálom!
Más játékokkal eddig nem volt probléma (A GTA III megy, azt is ezekkel rendeltem, és eddig külön-külön ment a IV és az EFLC is, nem tudom, hogy most mi a hiba).
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 29. 16:20

Amit még javasolni tudok, hogy próbáld meg rendszergazdaként futtatni, illetve ha tudod, nézd meg, hogy más gépen is ugyanezt csinálja-e.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 29. 19:42

Az érdekes, hogy a régi lemez sem indul el most. Nem tudom, hogy mi van megint...
Guess who's back!

Avatar
Dancsy
CJ zoknija
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 15:11
Tartózkodási hely: Koppenhága

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Dancsy » 2013. 03. 29. 23:32

Sziasztok
A problémám az volna, hogy feltelepítettem a játékot, és (-eddig sose volt ilyen-) nem indítja el, hanem a következő történik:

http://inda16.indamail.hu/view_attach.p ... ima4smd7n6

valaki tudna vmi megoldást? :insecure:
I had my ups and downs, but I always left right - Kendrick Lamar

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 30. 15:59

Légyszi, töltsd fel egy képmegosztó portálra a képet, mert így sajnos nem látom. :S Aztán megnézzük, mi a gond. :)

Avatar
Dancsy
CJ zoknija
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 15:11
Tartózkodási hely: Koppenhága

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Dancsy » 2013. 03. 31. 19:47

uh bocs a failért, azt hittem így is működik :D

http://www.kephost.com/view3.php?filena ... dvm7m5.bmp

remélem így már látszik, előre is köszi a segítséget:)
I had my ups and downs, but I always left right - Kendrick Lamar

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 31. 20:59

Ez normális, alapjáraton kidob egy ilyen ablakot indulás előtt. Bár azt hiszem, a javítások után már nem kellene ezt csinálnia, ha minden rendben. Szerintem telepítsd újra a legfrissebb javítást, és ha nem történik semmi, akkor az egész játékot.

Nem tudom, most hogy csináltad, de próbáld úgy, hogy először feltelepíted, regisztrálod, és utána telepíted fel a javítást. Nem tudom, ennek van-e értelme, nem jöttem rá, de nekem talán az okozott gondot nemrég, hogy nem ilyen sorrendben csináltam. Aztán lehet, hogy hülyeséget írok.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 03. 15:51

Skacok, segítsetek! Egy barátomnak igen nagy problémája akadt! Én már kimerítettem az ötlettáram és a R* support sem hajlandó érdemben segíteni.
Szóval a gond: Dwayne nem szereti... XD Oké, viccet félre: Dwayne sosem hívja fel, pedig Playboy X-et szedte le. Nem barátkozhat vele, viszont a 100%-hoz 5 barát respect kell. Mit tudnátok neki ajánlani?

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 04. 03. 16:01

Ha Dwayne-t hagyta életben, akkor elvileg legalább négy barátja van, a 100%-hoz elég csak hárommal jóban lenni. Egyébként meg, nálam is megromlott Niko és Dwayne kapcsolata, aztán hívosgattam, és végül egyszer felvette, és elfogadta, hogy eljön lazulni kicsit.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 04. 03. 16:12

Visali írta:Ha Dwayne-t hagyta életben, akkor elvileg legalább négy barátja van, a 100%-hoz elég csak hárommal jóban lenni. Egyébként meg, nálam is megromlott Niko és Dwayne kapcsolata, aztán hívosgattam, és végül egyszer felvette, és elfogadta, hogy eljön lazulni kicsit.
Az a baj, hogy több helyen is azt írja, hogy 5 barát kell. :S Asszem ehhez valami achievement is van... Azt mondod, ha hívogatja, egyszer csak elfogadja? Hát azt is próbálta már, de a következő körre is nyomatékosítom majd, hogy tegyen így...

Válasz küldése