Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 06. 19. 09:10

Mi volt a legviccesebb jeleneted Gta IV-ben
Singleplayer-ben?
És multiplayer-ben?
Michael fején ugrálok!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 06. 19. 09:35

Singleben egyértelműen az mikor frissen lopok egy autót, és az eredeti tulajdonos utánam szalad, hogy majd visszaszerzi. Azt szoktam csinálni hogy direkt megvárom míg elér az ajtóig, majd begyorsítok. Akkor ugye ott lóg a kilincsen, és direkt úgy megyek, hogy valaminek nekicsapom a testét.
Nos, az egyik ilyen "akcióm" olyan jól sikerült, hogy a srác kicsit fel volt kenődve egy kukásautó elejére. De úgy szépen ráfröccsent :D Az nagyon jó pillanat volt számomra.

Multiban nem nagyon tudok ilyet mondani.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 19. 10:38

Egyjátékos módban én egy időben rengeteget szórakoztam azzal, hogy direkt frontálisan ütköztem a szembe jövő autókkal, hogy kirepüljek a szélvédőn. Meg azt csináltam, hogy abban a házban ahol a "A Long Way to Fall" című küldetésben meg kell ölni azt a fickót, mindig összeverekedtem valakivel felszaladtam a tetőre (elég sok idő volt) és lelöktem onnan a fickót. Meg persze a hintás buggal is sokat szórakoztam! :D

Multiba meg az volt jó mikor KillZZZZoone-al játszottam és mindig mikor beszállt egy autóba kilőttem RPG-vel, de mivel free modeba nyomtuk kikapcsolt friendly fire-el nem halt meg. Mindig csak annyit láttam, hogy ül egy szénné égett autóban mintha mi se történt volna. Meg team deathmach-be szoktam valamelyik csapatársamat követni és közben folyamatosan nyomkodom az R1-et, hogy beszéljen.
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 19. 11:00

Multiban nincs, sinlgeben pedig a Florian-os átvezető videókon nagyon jókat nevettem. :)

Illetve amikor először találkozik Niko Jacob haverjával. Haláli mikor látszik Niko-n az értetlenség mikor nekiáll a nigga patoiszul hadoválni :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 06. 19. 12:40

Amikor megcsináltam egy olyan küldetést hogy sniper-rel kellett kiiktatni egy embert, egy darura mentem fel és amikor kész lett annyira örültem hogy elfejtettem megkapaszkodni létrán és leestem. Gondolom nem kell mondanom hogy meghaltam. Még le is videóztam. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 19. 13:20

Multiban nincs túlzottan sok vicces emlékem, mert ritkán multizok GTA-ba, inkább csak szinlgizek. Bár azért multiban is van egy-két vicces emlékem, amikor Free Roam-ban toltam egy pár emberkével a LIVE-on, akkor nagyon jókat röhögtem, amikor szétlőttük egymást meg egy csomót trollkodtunk. :D

Az igazi vicces élményeim viszont egyértelműen singleplayer-ben voltak. Először is azok voltak a szép idők, amikor haverom átjött és kitaláltunk egy csomó agymenést a szingliben. Ilyen volt például, hogy elmentünk egy metróállomáshoz és az embereket sorba belökdöstük a metrók elé. :D Aztán még szintén a metrós trollkodásunk része volt, hogy kódoltunk egy motort a megálló tetejére és amikor elindult a metró, mindig ráugrattunk a tetejére és megpróbáltunk minél tovább fennmaradni rajta, viszont ha leestünk, akkor mindig bedarált minket a metró. :D Szintén metró/motor párossal csináltunk olyat, hogy egyszerűen kódoltunk egy mocit a sínekre és frontálisan ütköztünk a maximális sebességgel száguldó metróba. Szegény Niko kétféleképpen halt meg ilyenkor: vagy lefejelte a metrót majd aláesett és a metró bedarálta, vagy akkorát repült, hogy húszméteres zuhanás után vagy a sínekre vagy az utcára zuhant, vagy egy házba csapódott (volt, hogy egyenesen a ház erkélyén kötött ki :D ). Aztán még a Happiness Island-en kihasználtuk a temérdek járókelőt és vagy egy Comet-tel vagy egy motorral végigszáguldoztunk a szigeten és mindenkit kegyetlenül elcsaptunk. Voltak, akik akkorát kaptak, hogy átzuhantak a korláton és egyenest a vízbe estek és a jármű egy ilyen ámokfutás után úszott a vérben. :D Aztán a repteret is többször meglátogattuk és szintén egy motorral vagy Comet-tel menekültünk a repcsik között a zsaruk elől. Aztán a menekülés közben (főleg motorral) trükközgettünk is az ugratóként kiválóan használható kifutópálya-elemekkel. :D Haverom meg sok eszével kitalálta Nikóra a sok trükkös motoros reptéri ugratás miatt a "Nikaszkadőr" nevet. :D És végül sokat szórakoztunk a Rotterdam Tower-rel, hogy helikopterrel felmentünk a tetejére, majd ott kódoltunk egy motort és azzal leugrattunk. :D Ja és majdnem kihagytam a helikoptercsatákat valamint azt, amikor a Cerverza Heights-i kórháznál respawnolt minket a játék és közvetlenül mellettünk volt egy kövér hotdogárus, akit elneveztünk Puffancsnak, és mindig kértünk tőle egy hotdogot mielőtt tovább mentünk volna, aztán természetesen lelőttük. :D
Nos ezek lennének a legviccesebb saját (és haverom) jeleneteim a GTAIV-ben, persze az alap baromkodások közül is rengeteget csináltunk (például a Luszie által is leírt kilincskapaszkodós mókát) és még biztos van egy-két dolog, amit kihagytam, de most csak a számomra legszórakoztatóbb dolgokat írtam le. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 06. 20. 23:33

Én is videóra vettem őket:


2:50-től és 4:11-től


Az egész videó


0:28-tól és 1:51-től

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 06. 21. 07:04

Sikisikisvájné best music ever :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 06. 21. 09:59

Visali, az első videóban nekem nagyon tetszett Niko beépített kereke 4:17 -nél :)
Guess who's back!

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 03. 18:44

Single playerben mindig megpróbáltam úgy kirepülni az ablakon, hogy a vízbe essek, vicces pillanatok jöttek össze.

Multiban éppen a rendőrök elől menekültem, bementem egy híd alá. A kocsim totálkár volt, így babújtam mögé, lesz, ami lesz alapon.
Életem utolsó perceit élem, amikor egy kedves játékos befarol a rendőrök és közém. Elkezdi lőni a rendőröket, akik már mögülem is jönnek, így megindulok a kocsi felé. Kedves megmentőm a mögöttem lévő rendőrökre céloz, de egy véletlen golyó pont fejentalál, így pedig elterülök. Még halálom után látom, ahogy kiszáll a kocsiból és rögtön össze is esik.

Vicces volt később találozni :D
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 07. 14:25

Éppen most találkoztam egy olyan buggal, hogy beszálltam eggy taxiba mint utas, de nem jött elő a célhely kiválasztásának lehetősége, hanem a taxis csak úgy vezetett tovább. Én meg persze, hogy kaptam a lehetőségen és elkezdtem Rambo-t játszani mint utas. :D Lőttem amerre láttam, meg egy idő után főleg a rendőröket iktattam kifelé. Jó móka volt, az vetett véget a dolognak, hogy a taxisofőr belehajtott a falba és megfejelte a kormányt. :(

Valaki tudja, hogy hogyan lehet ezt a bugot előidézni? :D Kérem írja le. Akár privát üzenetben. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 07. 15:46

LOL! :o Ilyen taxis buggal még életemben nem találkoztam, még csak hallani sem hallottam róla, pedig már lassan 4 éve GTAIV-ezek. Amúgy normál taxis volt, vagy a Roman taxivállalatának az egyik alkalmazottja? Mert ha ő nem száll ki a kocsiból, ha elkezdünk lövöldözni utasként, hanem vezet tovább, azon nem is lepődnék meg, de ha átlag taxis volt, akkor tényleg kemény ez a bug. :D De sajnos nem tudok neked segíteni, mert velem még egyszer sem fordult elő ez a bug, valahányszor elkezdtem lőni a taxiból, mindig megállt a sofőr és aztán kiszállt és elspurizott.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Leg viccesebb jeleneted a Grand Theft Auto IV-ben

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 07. 15:56

Normál sárga taxi abból sem a nagy, hanem a normál kis sedán vagy mi :D Nekem is ezért volt fura, már akor feltűnt, hogy valami baki van, mikor nem ajánlotta fel a destinition választást, hanem beszálltam és ment tovább a taxis mindenfele. Ami úgy még feltűnt, hogy a beszállás pillanati is furák voltak, Niko kicsit rángatózott beszállás közben.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Vicces események

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 08. 21. 20:57

Mentem Carmennel motorral randizni,neki mentem a taxinak és ő jó messzire repült (közben mikor repült akkor közben ezt énekeltem (I belive i can fly) akkor megijedt és beadta az animációt hogy haza megyek de mikor elmondta a 2. szót egy taxis nekem jött az animációban és Carmen megint repült egy jót :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Niko Bellic1300 2013. 08. 25. 16:55-kor.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Vicces események

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 21. 21:03

Már van egy ilyen topik: viewtopic.php?f=15&t=516
Jó ötlet, csak valaki már megelőzött! :)

Válasz küldése