Érdekességek

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 01. 01. 23:35

nem tudom,hogy jó helyre írom-e,de hallottam egy elég érdekes mítoszt a GTA IV-el kapcsolatban: állítólag a metró alagutakban vagy egy "ratman" nevű lény,igaz ez?
It's all down south now.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 02. 00:21

Mr.Vercetti írta:nem tudom,hogy jó helyre írom-e,de hallottam egy elég érdekes mítoszt a GTA IV-el kapcsolatban: állítólag a metró alagutakban vagy egy "ratman" nevű lény,igaz ez?
Őőő. Én még nem hallottam róla, de mindjárt utána járok! :D
Szerk1: Hát nem tudom, szerintem csak kamu, de már kitudja a GTA világába mi történik és mi nem! :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 02. 02:52

Én még nem találkoztam az erőszakos csövessel, de akár létezhet is.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 02. 11:23

Ez egy jó mítosz,haverommal már 1 éve keressük,amióta először hallottuk a "patkányember" mítoszát.Nos,a megoldás az,hogy nem csak egy ratman létezik,egész Liberty City és az egész földalatti metróhálózat teli van velük,ugyanis ahogy már feljebb megírták, ez a ratman nem más,mint egy halom csöves.Mondjuk arra nem jöttünk rá,hogy konkrétan melyik csöves vérezte össze azt a szerelőlejárót,tehát még nem 100%-os a mítosz megoldása,de ha valaki azt hitte,hogy a ratman egy félig patkány,félig emberszerű lény(ahogy egy kis ideig én is ezt hittem haverommal együtt :P ),akkor csalódni fog,mert erről szó sincs.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 02. 20:19

Én még sosem hallottam róla, de köszi az infót! Lehet én is utánalesek :) Bár erősnek tartom a gyanut, hogy csak kamuról van szó.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 03. 00:55

Ez a mítosz egy olyan csövesről szól, aki elvileg ahogy meglát, megtámad, és sokak szerint ott él, ahol a Tree Leaf Clover című küldetésnél meg fel kellett jönni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 03. 11:53

Kiscserko:Igen,azon a szerelőlejárón kellett felmenni a Three Leaf Cloverben,amiben állítólag él.Az egyetlen bizonyíték a létezésére,hogy a szerelőlejáró padlózatán odaszáradt véres trutyi van,azt mondják,ez az ő nyoma.
Amúgy én már többször is átvizsgáltam Algonquin földalatti metróhálózatát,és nem messze a véres szerelőlejárótól van egy nagyobb kereszteződés,és ott rengeteg csöves él,kisebb matracok meg kukák vannak ott.De egy olyan csöves sem volt ott,aki minden ok nélkül hirtelen megtámadott volna,ugyanúgy viselkedtek,mint a város bármely pontján a csövesek.Szóval ez a mítosz félig igaz is és félig nem is:valóban élnek "ratmanek" a város alatt,de semmi különlegesség nincsen bennük(nem szőrösek,nincsenek nagy karmaik,fogaik és nem támadnak Nikóékra csak úgy).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 03. 15:29

Egy Comet-tel bejártam az egész vakond alagútrendszert, de nincs Ratman, se földalatti Yeti, meg ilyenek. Van egy nagyobb vágány elágazás, ahol vannak hajléktalanok, amit dani is mondott, de ott legfeljebb letámadnak, nem megtámadnak, némi apróért.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 03. 20:21

bodom26:XD.Én is pont ezt tapasztaltam a kutatásaim során,mint te,én sem találtam többet odalent,de érdekességként itt egy viszonylag részletes kutatóvideó(csak azért "viszonylag",mert a vágánykereszteződést nem vizsgálja benne a srác). Sok új érdekesség nincs benne,csak néhány különös hangra meg apróbb dologra hívja fel a srác a figyelmünket,amiket még nem tapasztaltunk(például hangok,egyéb érdekesség a vér színéről,meg arról,hogy nem is biztosan vér az)meg még a végén ad egy százalékos összegzést,de gondoltam,ha már szóba jött ez a misztikus téma,akkor az én tapasztalataim mellé berakom egy "profibb" gta-mítoszvadász videóját is: http://www.youtube.com/watch?v=mnxZMQCXmqw
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 03. 21:09

dani.szentgali: Na kb. én is ilyen kutatómunkát végeztem, csak nem voltam ilyen alapos. Valószínű azért végeztem jóval rövidebb idő alatt. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 04. 11:37

bodom26:XD. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 03. 18:34

Szórakoztam egy kicsit trainerrel, és ezeket az észrevételeket tettem:
1.) Playboy X pulcsiján a kapucni alatt van egy kis bomba közepén egy nyolcassal. Talán 8-Ball -t akarják szimbolizálni ezzel?
2.) Dimitri a bejátszásokban nyakkendővel van, azonban amikor tényleg megjelenik a bejátszásokon kívül, nincs rajta nyakkendő. Ennek az oka egyszerű: A nyakkendő ott van, de egyszínű az inggel (Látszik a domborulat, tehát ott van)
3.) Jim Fitzgerald, a TLAD harmadik legfontosabb karaktere az alapjátékban teljesen máshogy nézett ki. A IV -ből megismert Jimet rakták a TLAD-s Jim mellé kísérőnek.
4.) Kalem Vulaj, a harmadik albán gengszter, akivel Niko megverekedett nem szerepel a karakterlistán, mert az albán maffia véletlenszerű tagjaiból lehet összerakni a ruházatát/fejét.
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 03. 23:58

Érdekes észrevételek, ezekről nem is tudtam, még Dimitri nyakkendőjéről sem, mert a bejátszások után nem igazán nézegettem őt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 08. 26. 16:23

Én egy olyan érdekességet láttam hogy a mosodákat ki lehet rabolni.Én mindig kirabolom a híd melletti mosodát.Csak menjetek a pénztár mögé és ennyi.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 26. 16:25

És kapsz egy egyes szintű körözést.
Guess who's back!

Válasz küldése