Általános társalgó

Beszélgetések az első Sony exkluzivitást élvező mellékepizódról.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 05. 02. 16:33

Nekem tetszett az LCS. 3-szor játszottam végig(amíg nem kaptam új részt). A zenék jók és a küldetések sem voltak nehezek. PS2-n játszottam, sokan panaszkodtak rá, de nekem nem volt vele semmi gondom.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

TheHunter
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014. 08. 03. 06:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: TheHunter » 2014. 08. 05. 17:24

Fuhh... 2. szorra kivittem, szerintem nehezebb mint a VCS, a főcímdala király, és a VCS-é is tetszik, ha értékelni kéne: 10/8 a grafika és a mesterséges Inteligencia miatt.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 05. 17:45

Mi van TheHunter. Írtál III-hez, SA-hoz és LCS-hez is, hogy végigvitted és megemlítetted a VCS-t is. Mí van GTA görcsöt kaptál? :lol: Viccet félretéve ugyan ezek a részek vannak meg nekem is (aláírásom). Grat a végigjátszásokért. ;)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

TheHunter
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014. 08. 03. 06:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: TheHunter » 2014. 08. 05. 18:20

kösz :D

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 19. 17:45

Már lassan két éve nem játszottam az LCS-el. Most egy kicsit felidézem és még mindig emlékszem az összes küldetésre és pár saját trükkömre. Ezzel kezdem a pályafutásom. Amikor 7 éves koromban megkaptam a PS2-met, köztük volt az LCS is. Emlékszem, még nem is a küldetéseket csináltam, csak furikáztam a városban, mert nem ismertem a játékot. Aztán rájöttem, hogy vannak küldetések is és ott indult a GTA-s karrierem. :D Régi szép idők. :cool:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 08. 23. 18:09

Tegnap játszottam kicsit PSP-n a játékkal, gondoltam nekimegyek a 100%-nak. Játék közben lefagyott, kikapcsolt a gép és visszakapcsolás után már nem érzékelte a memóriakártyát. Rajta volt mindhárom rész teljes végigjátszása mentésben. Arról már nem is beszélve, hogy egy 8gb-os kártya volt.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2014. 08. 23. 18:16

Próbáld meg kivenni és újra berakni a kártyát.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 08. 23. 18:44

MateL írta:Próbáld meg kivenni és újra berakni a kártyát.
Próbáltam természetesen, nem segített. Tisztogattam, ütögettem, fújkodtam, ki-be nyomkodtam psp-be, de semmi. Egy régi SE mobilban is kipróbáltam, ami még Pro Duo kártyát használt, az sem látja. Kicsit ideges lettem.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 24. 11:08

Az valahonnan összeszedet valami vírust. Mondjuk memóriakártyát is csak márkásat érdemes venni.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 29. 09:28

Már kb 1 éve nem játszottam LCS-el és ma reggel toltam egy fél órát. Leadtam egy motort a vasba :D , megnéztem a GTA III mentőházakat és helyszíneket, gyűjtöttem felvehető tárgyakat, csináltam pár stunt jump-ot. El is felejtettem, hogy milyen jó játék. Nekem ez marad az örök kedvenc GTA, mert ezzel kezdtem. :cool:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 08. 29. 11:37

A véleményem a Liberty City Stories-ról játszatlanul (figyelem, kisebb spoiler található a kritikában!): magával a játékkal különösebb gondom nincs. A grafika tűrhető semmi egetrengető. A fizikáról és az irányításról nem tudok mit írni (azért a guggolás hiányzik) mert nem próbáltam, így a mesterséges intelligencia is kimarad. A város tulajdonképpen semmit sem változott, a játékmenetben sem bukkantak fel új dolgok. A történet nekem annyira nem jött be. Olyan, mint Kriss legújabb sztorija, a GTA Big City. Egyetlen egy maffiának dolgozunk (igaz, a Yakuza is megjelenik a munkaadók között), nincsen különösebb csavar, nem úgy, mint a GTA III-ben, ami a sztori szempontjából jobb. Ha pontoznom kell 10-es skálán, akkor mindent összevetve 6-ost kapna, de a két PSP és PS2 exkluzív közül az LCS-t választanám. Ja, és a főcímdal mindent visz!
Well look who's back

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 08. 29. 11:45

Én játszottam már. A város igenis sokat változott, és szerintem nagyon izgalmas, ahogy folyamatosan épül. Vannak benne újdonságok is, például a komp, meg jó, hogy vannak már motorok is.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 29. 12:22

Arminho írta:Olyan, mint Kriss legújabb sztorija, a GTA Big City
Ez számomra bók, mert nekem ez a kedvenc epizódom ;) .
Arminho írta: nincsen különösebb csavar, nem úgy, mint a GTA III-ben, ami a sztori szempontjából jobb
Nekem meg A GTA III nem tetszett annyira, mivel nincs motor és a történettel nincs különösebb dolgom, de valahogy nem éreztem azt az izgalmat, mint akármelyik eddig játszott GTA-mal (kivétel utolsó küldi, mert az tetszett). Mondjuk abban igazad van, hogy SZINTE nincs semmi csavar, de akkor is egy jól játszható epizód és megérdemli a GTA nevet és nem is érdemes összehasonlítani a III-el, mert csak a város, ami ugyanaz, de az sem teljesen. Ennyi erőből hozzá hasonlíthatjuk a IV-t is, mert az is LC-ben játszódik. Semmi közük nincs egymáshoz. Azért Arminho, próbáld ki a játékot, ha másnem emulátorral, addig ne ítélkezz róla. Nekem sem tetszett idáig az Advance, de amikor kipróbáltam, minden negatív gondolatom eltűnt. ;)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 08. 29. 18:47

Egyébként nagyon is sok köze van a háromnak a LCS-hez. Igen is tekinthető a 3 spin-offjának.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 29. 19:54

Jó tudom most sorolhatjuk a város egyes pontjait, meg hogy Toni ad küldetést a III-ben, stb..., de akkor is két külön GTA epizód.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése