Általános társalgó

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 10. 06:30

található LS-ben nehézfegyver?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 10. 13:41

LS? Nem LC? Mert ha igen, akkor igen a válasz :D. Pl rakétavető

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 10. 13:44

Los Santos =LS
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 10. 13:50

Tehát magyarul a San Andreasban van e nehéz fegyver? Mert nyilván ha LS-ben van akkor a többi részén is. Ha igen a válasz akkor is érvényes az előző kommentem. Van minigun is, de hisz itt a honlap mértnem nézed meg? :D

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 10. 10. 14:20

Nem véletlenül a "San Andreas" topicban kérdezte meg, és ne véletlenül csak Los Santos-t... gondolom még csak azt nyitotta meg, így ott akar mint felvehetö tárgy szerezni egyet... az oldalon meg csak a fegyverek fajtája van fent, azt hogy hol mit lehet találni az nincs.
Próbáld meg ezzel az oldallal- katt a weaponsra, és ott fuss végig az LS-ben található fegyvereken... most csak ennyire futotta tölem, nincs kedvem beleásni magam a google-be :) így is meg lehet találni, csak kicsit tovább tart.
Pl. én kipróbáltam hogy megy-e a web, az elsö dolog amire rákattintottam az egy Rakétavetö volt. Szóval van nehéz fegyver :)
Link: http://www.gtasanandreas.net/sam/
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 10. 14:27

Akkor tudok ajánlani egy nagyon jó dolgot. Írd be a fegyverkódokat és közvetlen próbáld ki, ne csak a képeit nézegesd ;). Ha nem vagy a cheat-ek híve is akkor is megéri, legfeljebb nem mented el. Ennyi :)

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 10. 10. 14:28

Szerintem ö is azt akarja, csak nem cheattal hanem saját kezüleg térképpel megtalálni =)
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 10. 14:31

régóta jáccok SA-t, csak újrakezdtem, és kíváncsi vagyok hol van LS-ben nehézfegyver ami megkönnyíti a dolgom
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 10. 16:18

És a többi GTA-ban is van Easter Egg?

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 10. 10. 16:22

Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 10. 16:47

Kösz na jó igaz amit írtál én ezeket a Easter Eggeket tudtam csak elfelejtettem :o ,de hogy felejtetem el nem tudom , azért kösz.

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 10. 17:35

mindenki elfelejti, h ez z oldal miért van? :D gyerekek... Ejnye. Látszik, hogy csak a híreket olvassátok (tisztelet a kivételnek :P)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 11. 18:43

Ha megvettem de tönkre ment a Cd és letöltöm hogy meglegyen az illegális?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 10. 11. 18:45

Igen.
Szerinted ők honnan tudnák, hogy te megvetted?
Meg egyébként is, ha tönkremegy a TV-d, akkor sem hozol el egyet a boltból csak úgy.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 11. 19:19

Látom nem vagytok tisztában a jogokkal. Nah elmondok pár dolgot, ha már értek hozzá :).

-minden egyes vásárolt szoftverről EGY DARAB biztonsági másolat készíthető! Hangsúlyozom, nem letöltésről van szó, bár hozzáteszem nem biztos, hogy észreveszik, hogy a letöltött játék az nem az eredeti lemezről van másolva. Szóval ez tehát csak is kizárólag akkor teheted meg ha az EREDETI lemezed is MEGVAN! Esetleg blokk vagy számla sem árt... Ha tönkre is megy az eredeti akkor is tartsd meg csak is a biztonsági másolat miatt (már ha le tudod másolni a védettségtől). Ebben az esetben Legális a dolog

-vásárolt szoftvert kölcsön adni, több példányban lemásolni, terjeszteni pénzért, jóindulatból ingyen terjeszteni ILLEGÁLIS

-mindenki büntethető azáltal, hogy ha a szoftvert a felhasználó terjeszti módosítja vagy esetleg feltöri. Igen! Már az is illegális ha nem hivatalos kiegészítőt teszel a játékba. Pl: San Andreas-ba beraksz új kocsikat. Már is illegális a szoftvered. Megbüntethetnek. Ezzel már is módosítottad. Nem hitted volna ugye? Csak is a hivatalos kiegészítőket teheted fel. Azt hiszem a Crack-ról és az Activator-okról nem is kell beszéljek, hogy mennyire legális...

-ha egy szoftvered lejár pl winrar-od beadja a kis ablakot amin kiírja, hogy vásárold meg a terméket (amit általában ki X-el az ember) már akkor is illegálisan használod a gépen még ha engedi is utána, hogy használd, akkor is. Vagy megveszed a licencet, Vagy letörlöd.

-a szoftverek legtöbb esetben ha legálisan vetted csak is kizárólag EGY gépre telepítheted fel! Nagyon jó példa ez a Windows oprendszer és az Office-ra. Minden licenc csak 1 gépre vonatkozik. Ha otthon 2-3 géped van. Akkor vagy 1 gépen használod az Office-t, vagy edig megveszed 2-3* ugyanazt. Pocsékolás tudom, de az iskolákban amiket láttok 20-30 gépet, arra mind külön-külön megvették a szoftvert. Azaz 30 gép=30* kell megvenniük ugyanazt. Itt már milliókról beszélünk...

-ha egy szoftver FREE, azaz ingyenes és nem jár le soha. Akkor se terjesztheted pl a saját honlapodon, csak is abban az esetben, ha a tulajdonosa erre engedélyt ad ami ritka. Bűntetendő.

-torrentek teljes egészében illegálisak. Ma már nem csak a feltöltőt büntetik, hanem a letöltőket is!

Egyenlőre ennyi. Akit bővebben érdekelnek a legális-illegális szabályok az írjon.

Válasz küldése