Általános társalgó

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 30. 15:51

Arminho írta:Ehhez az alagúthoz van egy mítosz is, miszerint egy szörny járkál benne éjjelenként. Persze, ezt csak moddal lehet előhívni, az alapjátékban nincs benne.
Erről az alagutas mítoszról én is hallottam, de persze én is sejtettem, hogy csupán a GTA játékosok élénk fantáziája és az alagút elrejtettsége a valós alapja az egésznek, egyébként meg kamu, ahogy a bigfoot meg a vízi szörnyek mítosza, vagy a GTAIV-es "Ratman" is. Azt bírtam mondjuk a GTAV-ben, hogy ott legalább volt egy mítosz, ami valóságos volt és nemcsak a játékosok fantáziája meg mindenféle hülye modder különböző modjai tartották életben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 08. 30. 19:54

Luszie írta:Te mindent megtapasztalsz, amiről van külön videó a youtube-on :D :D :D



Egyébként annak idején már én is felfedeztem ezt az alagutat. Kb 2x, ha jártam benne... :D
Egyébként jól kikerültem ezt a gyilkos mászást, tényleg van belőle bőven. :D Most a sivatagi reptér garázsára másztam fel, meg nem haltam de mászás közben CJ felkiáltott fájdalmában, mint amikor kicsit magasabbról esünk le vele. Még jó hogy a a Running man küldetésben nem kritikus ez a bug a játék elején. Azt a vagos-os fickót bajos lenne kergetni, mikor a kertes házak között szalad. :D

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 09. 09. 12:36



Szerintetek meg lehet szerezni a képen bekarikázott Ballas területet? Sok-sok éve itt megrekedtem, azt hittem bug, de most sem tudok itt bandaháborút indítani. Ha betéved ide a szükséges számú bandatag, akkor nem robban ki, de ha meg 2 méterrel odébb megyek, akkor sikerül, de másik kerületért kezdődik a harc.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 09. 12:51

Persze, ki lehet. Én is volt már, hogy megszereztem. Próbáld meg azt, hogy más területről odacsalogatsz bandatagokat.
Erre több mód is van, de majd látod, hogy a lényegük ugyanaz.
1. Pl. elvontatsz egy olyan kocsit, ami tele van bandatagokkal, a területre hajtasz, és csak a területen (a Hotel parkolójában!) ölöd meg a bandatagokat. Nem feltétlen muszáj, hogy a Ballashoz tartozzanak, a lényeg hogy valamely ellenséges bandát képviseljenek. Ha a bandaháború kitört, már úgyis a Ballas ellen fogsz harcolni.

2. Ha nem akarsz vontatni -hiszen végül is nincs rá szükség- akkor csak az a lényeg, hogy bárkikkel is összetűzésbe kerülsz, a Hotel parkolójában öld meg az illetőket. Ugyanis valamiért úgy van kitalálva ez a terület, hogy akit ott ölsz meg, azt tulajdonítja egyértelműen a "terület tulajdonosának." Tehát akkor fog kirobbanni a háború a területért.

Szerk: Kipróbáltam, és elsőre bejött. :D

Kép

Kép

Kép
"Whatever." (Ryder)

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 09. 09. 14:09

Igen, volt nekem is olyan hogy Vagos tagok keveredtek a lila terepre. Viszont ez a vontatós módszer sose jutott még eszembe, úgyhogy akkor ezzel próbálom. Persze előbb letudom az utolsó missziót, mert jelenleg lehetetlen, minden füstöl vagy robban. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 09. 14:48

Az a macerásabb, de egyértelműen izgibb, mint a második opció. :D

Na igen.. a zavargások közepette nem éppen egy életbiztosítás kint lenni ilyenkor az utakon.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 09. 09. 16:56

Érdekes, én pont a zavargások közepette foglaltam el egész Los Santost. :D Az utolsó küldetés előtt gyorsan elfoglaltam mindent, miközben Los Santos füsttel meg lángokkal volt tele. Nem igazán volt nehéz, mert minigunnal könnyen végeztem mindenkivel. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 09. 17:04

Valamelyik mentésemben én is akkor csináltam... Ha előtte nem foglalod el, csak a küldetésekhez szükséges területeket, akkor úgyis rákényszerülsz arra, hogy még azt az x mennyiséget minimum elfoglald. Én sem mondanám, hogy nagy kihívás volt. Nehezebb volt valamivel, mint normál körülmények között, de a meghalástól így is igen messze álltam.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 09. 09. 20:15

Nekem valahogy mindig úgy alakult, hogy a fősztori után vettem át a teljhatalmat az utcán.
Most épp a legutálatosabb részét gyűrtem le az északi Vagos negyedet. Az agyamra megy az ottani dombos-lejtős utcaszerkezet. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 09. 09. 21:22

Sokan nem szeretik a bandaháborúzást, de imádtam mindig.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 10. 08:12

Én is szerettem. Főleg azért, mert igen élvezetes, és könnyű.

(Az más kérdés, hogy az északi territóriákból a Vagos tagok rendre elszaladtak előlem, és vagy egy fél élet volt, mire azokat a területeket megszereztem..... -.- az azért bosszantó volt) de mindettől eltekintve jó kis kikapcsolódásnak bizonyult.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 09. 10. 18:37

Ha ennyire szeretitek a bandaháborúzást a San Andreasban, akkor érdemes lenne kipróbálnotok a GTA San Andreas: Undergroundot. Ebben a módban meghódíthatjátok egész Liberty Cityt és Vice Cityt, illetve egyéb városokat is. Részletek:
http://gtaforums.com/topic/768770-wipbe ... iscussion/

Az a legjobb az egészben, hogy nem olyan régen jelent meg a Snapshot 3, szóval mindenképpen érdemes lenne kipróbálni mindenkinek! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 10. 20:36

Kössz, nem. Engem a modok nem mozgatnak. :) Maradok az eredetinél.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 09. 10. 21:37

Én se szerettem sose a modokat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 09. 10. 22:21

Higgyétek el, ez a legjobb GTA-mód, amit valaha készítettek! Mindenkinek ki kell próbálnia!


„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése