Általános társalgó

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 08. 12:58

ÁÁÁÁÁÁÁ a jó öreg San Andreas. :D Már nagyon tolnám PS4-en, szerintem ha megtudom mennyi ösztöndíjat kapok, akár le lesz akciózva akár nem, akkor is megveszem! :D :lol: :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2021. 12. 26. 10:10

A járműves mellékküldetések közül több is meg van könnyítve.

-A tűzoltósnál az égő autók nagyon közel vannak egymáshoz, egy szint teljesítése nagyjából 1 percet vesz igénybe.
-A mentősnél szintén nagyon közel rakja egymáshoz a betegeket. Érdemes már a játék legelején megcsinálni, mivel nincs nagy forgalom a DE-ben, ezért nem kell attól tartani, hogy a mentő megadja magát a 12. szintre a belvárosban.
-A taxis is könnyebbnek tűnt, bizonyára azért, mert ha nem talál a játék utast, akkor nem ketyeg az óra.

Egyébként a 555 We Tip küldetés sok esetben bugos. Bátyám most pl. elakadt, mert hiába veszi fel a courier ruhát, nem jelenik meg neki a sárga jelölő a térképen, hogy álljon be a többi parkolóinas mellé. Olvasgattam erről, sokaknál előjön ez a bug. (illetve kétféle bug van erre a küldetésre vonatkozóan). Ha minden igaz, helyreáll a játék, miután Caesar-t lerázod a heti rablásos feladatnál... meglátjuk.

Felháborító, hogy konkrétan kivihetetlen a játék néhány bug miatt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 01. 01. 16:30

Köszi az infót, ennek igazán örülök. Minél könnyebb, számomra annál jobb. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2022. 01. 01. 21:48

A három rész közül biztosan ez a legkönnyebb ,mert az eredeti játékok közül is ez az. Bátyám most éppen viszi az DE SA-t, és már San Fierro végénél van, komolyabb elakadás nélkül - pedig ő ezekben a játékokban annyira nem ügyes. Szóval ha neki minden probléma nélkül megy az előrehaladás, akkor neked is biztosan menni fog.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 01. 03. 15:42

Luszie írta:
2022. 01. 01. 21:48
A három rész közül biztosan ez a legkönnyebb ,mert az eredeti játékok közül is ez az. Bátyám most éppen viszi az DE SA-t, és már San Fierro végénél van, komolyabb elakadás nélkül - pedig ő ezekben a játékokban annyira nem ügyes. Szóval ha neki minden probléma nélkül megy az előrehaladás, akkor neked is biztosan menni fog.
Ismét köszi az infót. Ha neki is megy, miközben hozzám hasonlóan ő is béna az eredeti részekben, akkor tuti, hogy nekem is jobban menne ez, mint az eredetiek. Így viszont sajnos előbb-utóbb tényleg meg kell vennem, bármennyire sem támogatom a Remastered Trilógiát, ha végre egyszer végig akarom játszani a trilógiát (márpedig akarom). Vagy az lesz, hogy megvárok egy rendes PS store leárazást (ami nem 16k-ra, hanem annál azért jóval lejjebb viszi majd a játék árát), vagy pedig keresek tavasszal Pesten egy jó árban lévő eladó dobozos kiadást, aminek az a plusz előnye is meglenne, hogy ha esetleg itt is elakadnék, vagy csak szimplán mégsem tetszene, vagy megunnám előbb-utóbb, egyszerűen tovább tudnám adni és így csak minimális összeget buknék rajta. Köszi még egyszer a segítséget a véleményekkel, tapasztalataid leírásával! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2022. 01. 16. 13:28

Pedig annyit, mint a repülőiskolával és a Freefall küldetéssel kevés játékban szívtam anno. :D Mentségemre szóljon, hogy akkor még PC-n játszottambillentyűzettel.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2022. 01. 19. 09:27

Hát a Freefall egyesek szerint a legnehezebb küldetés a játékban, szóval nem csodálom. :)

Egy 10 évvel ezelőtt én is szívtam mindkettővel. A DE-ben egyébként nem tudom, hogy ezek feltétlen könnyebbek-e, mert egyelőre csak néhány küldetést csináltam meg... bizonyára valamelyest azok is könnyebbek lettek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 06. 11. 15:57

Nem lett olyan vészesen rossz ez a Definitive edition a SA-hoz, viszont a végét, történetesen a káosz/rage módban teljesítendő bandaháborúkat kegyetlenül nehézzé csinálták. Konkrétan hónapok óta képtelen vagyok tovább jutni azon a részen, annyira agresszívek az ellenséges bandatagok, ráadásul elfelejtettem az automata mentést kikapcsolni, így az addig megszerzett pénzem nagyrésze is odalett. Ez azért eléggé irritáló, pedig úgy általánosságban ténylegesen sokkal könnyebb és a bugokat leszámítva - mik közül én szerencsére nem sokkal találkoztam - sokkal játszhatóbb, mint az eredeti rész. Mondjuk a checkpoint rendszer a hosszabb, összetettebb küldetések alatt nálam nem működött, kvázi hiába haltam meg pl. a kaszinórablós küldetés felénél, mindig szinte teljesen elölről kellett kezdenem, szóval ez azért eléggé idegesítő, bár lehet ez is csak valami bug és csak nálam nem működött. Ezen kívül viszont nem lett olyan rossz ez a kiadás, persze ahhoz továbbra is tartom magam, hogy erősen túl van árazva ez a pakk ahhoz képest, amit ténylegesen nyújtani képes.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2024. 01. 18. 18:30

Talán már említettem korábban, de a bandaháború rész azért nehezebb jóval ebben a kiadásban, mert ebben a kiadásban bugos az AI aiming accuracy, ezért közel 100%-os pontossággal lőnek rád, ami azért az eredeti verzióban messze nem így történt.

Ezért én a bandaháborúkat távcsöves puskával csináltam meg, és csak a minimum terület mennyiséget foglaltam el, mert nekem nem volt élvezetes, hogy túl pontosan céloznak, és ráadásul simán a hátam mögé is spawnol ellenéges bandatagokat a játék (akik csak úgy ott vannak, nem a bandaháború részei, tehát nem mutatja őket a térkép!)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2024. 01. 18. 22:35

Én az utolsó pár területet a 100% utánra hagytam, de bánom már, hogy nem hagytam többet, mert minigunnal és végtelen lőszerrel nagyon élvezetes (és könnyű volt).

Egyébként annyi a titok, hogy amerre nézel oda általában nem rak ellenfelet. A random bandatagok engem is sokszor megszívattak, de az többnyire az elején van. Meg ha nagyon elbitangolnak, akkor azok közül csak párat kell megölni és jön a következő hullám, viszont az előzőből megmaradtak nem tűnnek el, csak a térképről.

Egyébként a platinához kénytelen leszel megszerezni az összes területet.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2024. 01. 19. 10:02

Ja igen, én is játszottam azzal, hogy direkt számomra előnyösebb helyre spanwoltam őket.
Egyes területeknél nagyon elkólicálnak... :D

A fene! Azt hittem, csak a graffitiket kell lefújni. :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2024. 02. 28. 17:06

Köszi az infót/tippeket mindenkinek! Azóta PS5-ön is belekezdtem a trilógiába, de ott hamarabb ráuntam sajnos, minthogy eljussak ismét a bandaháborúkig a SA-ban. Nagy játékok, meg a hibái ellenére ezek a definitive kiadások se rosszak, de rájöttem hogy én 2024-ben már nem ilyen régi játékokkal szeretnék játszadozni egy viszonylag frissebb, ebben az évtizedben kiadott konzolon. :D Egy darabig lekötöttek, de aztán hagytam őket. De köszi mégegyszer! Majd talán egyszer ráveszem magam... bár az sem mostanában lesz. :D Nektek pedig hajrá, ha ti toljátok/fogjátok tolni! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2024. 03. 06. 15:19

Majd a játékipar eldönti, hogy mennyire fogsz 2024-ben régi játékokkal játszani!


Bátyám ki van akadva az AI célzási pontosságán. Szóval a bandaháborúkat csinálhatom meg +1x, nála. (Nem mókás!) Az igen, hogy olyan fegyvereket vetek be, melyeket alig használtam eddig: távcsöves puska, gránát - ez a két "OP fegyverem", amivel konzolon abálom a bandatagokat.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése