Érdekességek-Legendák

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 20. 09:26

Mikor megnéztem a San Andreas fórum részét meglepődve láttam hogy nincs érdekességek v.legendák című topic :o .
Csak azért néztem meg mert észrevettem valami furát ezért le szerettem volna írni de mivel nem volt ilyen topic ezért csináltam egyet. :) Hála Visalinak ezért rájöttem miért nem tudtam bemodolni egy repülöt san andreas-ba így leszedtem egy 2.0 nál régebbi patch et és azzal ment.Szóval repültem egy malév géppel amikor valamiért olyan kedvem támatt hogy valami exxxtrémet csináljak.Hát persze átesett a gép alacsonyan hátrafordult oszt bumm meghaltam. -.- Feltámadtam az egyik mentőközpontnál, mentem volna a következő repcsiért amikor megláttam a mentőautón díszelgő mentő logót.http://kepfeltoltes.hu/view/131020/wtf1 ... es.hu_.png
Nem úgy néz ki mint egy sperma?Vagy csak vénetlen?

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 10. 20. 12:36

Tényleg úgy néz ki! :D Én már láttam de nem vettem észre a te bizarr dolgodat! :D
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 10. 20. 13:05

apollo 12 írta:http://kepfeltoltes.hu/view/131020/wtf1 ... es.hu_.png
Nem úgy néz ki mint egy sperma?Vagy csak vénetlen?
WTF? :o Hogyhogy csak most vettem ezt észre? :shock:
Tényleg hasonlít :S.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 20. 15:48

1 évig játszottam PS2-n san andreast erre meg ezt most veszem észre?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 20. 16:03

Én sem tudom hogy nekem miért tűnt fel :lol:
Michael fején ugrálok!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 20. 16:37

Hát ez valóban nagy, nekem sem tűnt fel. :lol: Nah, ezen felbuzdulva mindjárt megyek és megnézem, hátha a GTAIV-ben és az V-ben is van-e valami hasonló a mentőautók oldalára festve. xD :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 20. 16:41

Nekem is ez volt a tervem :D

UPDATE.:
Na akkor szerintetek mi díszeleg a vice city ambrulance-en?http://kepfeltoltes.hu/view/131020/aS_w ... es.hu_.png
Na és gta 3:http://kepfeltoltes.hu/view/131020/Ambu ... es.hu_.jpg
(Tudom nem ide jönne eza kettő de a vice city és gta 3 játék fórum részlegébe nem volt kedvem még több érdekességek/legendák topickot csinálni)
Michael fején ugrálok!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 10. 21. 14:48

Ez azért van mert ugyanaz az autómoddell.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 22. 05:22

Hmm, érdekes. Én már vagy 5-6 éve játszom, de csak a napokban vettem észre, hogy ha meglősz 1 járókelőt, kétszer-háromszor, féloldalasan fut/menekül. :D Azt hiszem a GTA-kat egy élet alatt sem ismerhetjük ki. :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 22. 15:08

Neil írta:Hmm, érdekes. Én már vagy 5-6 éve játszom, de csak a napokban vettem észre, hogy ha meglősz 1 járókelőt, kétszer-háromszor, féloldalasan fut/menekül. :D Azt hiszem a GTA-kat egy élet alatt sem ismerhetjük ki. :)
Ez azért kicsit túlzás, de abban van valami, hogy egy GTA szinte mindig tartogat valami újat, akár nagy, akár apró csekélységről van szó. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 22. 16:12

Háááát. Szinte mindig csak Los Santosban járok, csak a küldetések miatt megyek a másik két városba szinte-szinte, vagy ha mondjuk kaszinózni szeretnék, na olyankor Venturas, Calingula kaszinó. San Fierót alig járom. Los Santosban viszont tudom, hol van a füstgránát, hol vannak kések, AK 47, M16, stb. :) És akkor még ott vannak az erdők, meg a sivatag. Ezt kiismerni hosszú idő.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 22. 18:29

Igazából attól is függ, hogy mennyi idő alatt ismered ki, hogy mennyire vagy kocka, mennyire vagy gamer, mennyi egy átlagos héten a szabadidőd, hány játékkal játszol még a SA-n kívül. :) Tudom, hogy a mai "normális" gamerek nem játszanak napi 2 óránál többet, de azért vannak szép számmal olyanok is, akiket én csak hardcore gamereknek hívok, akik elvégeznek valami kis munkát/tanulnak 5 percet (vagy annyit sem) és máris több órán át tolnak egy játékot. Most nem pont magyarokra gondolok, igazából az amcsikra, akiknek mostanáig azért viszonylag jól mentek a dolgok, így azok közül vannak azért egy páran, akik eléldegélnek és rengeteg (tényleg rengeteg) szabadidejük van, amit játékra fordítanak. Na az ilyenek azért képesek félnapi (vagy annál is több) játékkal teljesen kiismerni még a GTA-khoz hasonló játékokat is. De mi, átlag gamerek, akiknek azért van a játékon kívül más elfoglaltságunk is, számunkra valóban sokkal hosszabb idő teljesen kiismerni egy játékot. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 22. 18:43

Én a kettő közt vagyok. Simán elrepül 3-4 óra a gép előtt (bezzeg a suliban 1 órát is alig bírok ki néha :S )
Ráadásul aki 6-7 éve tolja (én szinte minden évben játszottam vele, amióta megjelent PC-re), az viszonylag jól eltalál a játékban oda, ahova menni akar. Még mindig van olyan hely, amit végigkeresek minden kisvárosban, és pont az utolsóban találom meg. :D Szerencsére nem megy a tanulás rovására a játszás, bár ha az 5-ös megjön PC-re (vagy én veszek hamarabb konzolt, mert már nem bírom tovább), akkor kíváncsi leszek, mennyi időt áldozok majd a román házira, vagy a töri félévire. :D
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 05. 02. 17:42

Egyszer autókázni megyek San Fierroba, bemegyek a Trans fenderbe tuningolni. Kijövök és megállok az út előtt, hogy nehogy valami marha nekimenjen a frissen tuningolt kocsimba. Egyszer csak azt látom, hogy egy régifajta repülő lángolva becsapódik az építkezésnél a betoncsövek elé. Megnézem a lángoló roncsot és nem volt benne a sofőr hullája. Ugyanez megtörtémnt Los Santos melletti vidéken.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Érdekességek-Legendák

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 05. 02. 18:43

Valószínűleg azért, mert a játék egy idő után automatikusan eltünteti a hullákat.

Válasz küldése