Általános társalgó

Viták az 1980-as évek hangulatát visszaidéző nagysikerű epizódról.
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 04. 18:04

emberek,amúgy megnéztem a Scarface filmet (amiből nagyon sokat merítettek a készítők a gta vice cityhez) ,és feltűnt,hogy a scarface-ben lévő zenék 90%-a benne van a GTA 3-BA!!! :D
It's all down south now.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 05. 04. 20:03

TheGTAKing jóvoltából mindenki tudja :)
Ne vedd sértésnek.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 05. 04. 20:52

rohogseges írta:emberek,amúgy megnéztem a Scarface filmet (amiből nagyon sokat merítettek a készítők a gta vice cityhez) ,és feltűnt,hogy a scarface-ben lévő zenék 90%-a benne van a GTA 3-BA!!! :D
Igen, a Scarface már a GTA3 készítésénél inspirálta a fejlesztőket, és rengeteg szám hallható a filmből a Flashback FM rádiócsatornán.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 08. 12:26

Elméletben a Vice City korábban játszódik, mint a GTA III.
Akkor a Vice City-ben miért van egy olyan Easter Egg, ami a GTA III-ra utal?(a tengerben a hajóroncs)
Hiszen azt a III-ban kell majd felrobbantani. Ez valami mellényúlás volt, vagy ez is a viccességét "kellene" hogy adja, hogy ezt belerakták?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 08. 12:33

Luszie írta:Elméletben a Vice City korábban játszódik, mint a GTA III.
Akkor a Vice City-ben miért van egy olyan Easter Egg, ami a GTA III-ra utal?(a tengerben a hajóroncs)
Hiszen azt a III-ban kell majd felrobbantani. Ez valami mellényúlás volt, vagy ez is a viccességét "kellene" hogy adja, hogy ezt belerakták?
Ez nekem is feltűnt. De már ott elbukik a történet, hogy 1200 mérföldet, kéne sodródnia a hajónak, hogy Liberty City-ből (New York) Vice City-be (Miami) eljusson a hajó.
Gyenge napok vannak...

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 08. 19:28

Az a hajó, amit a III-ban felrobbanunk, a VC-ben a dokkokban van. Pl egy küldetésben erre kell felmenni és egy hajóskapitányt megfélemlíteni. Itt egy viseó róla.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2012. 07. 09. 09:04

Én úgy emlékszek, hogy ez nem pont az a hajó, viszont az SA-ban van egy pont olyan, mint amit felrobbantottunk ;)
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 09. 09:19

Steve777 írta:Én úgy emlékszek, hogy ez nem pont az a hajó, viszont az SA-ban van egy pont olyan, mint amit felrobbantottunk ;)
A GTAplace-s cikk azt irja, hogy az a GTA III-s hajó.

Az SA is később játszódik. :D Nem?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 09. 09:50

A San Andreasban még él Catalina, tehát előbb kell hogy játszódjon
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 09. 21:16

Luszie írta:
Steve777 írta:Én úgy emlékszek, hogy ez nem pont az a hajó, viszont az SA-ban van egy pont olyan, mint amit felrobbantottunk ;)
A GTAplace-s cikk azt irja, hogy az a GTA III-s hajó.

Az SA is később játszódik. :D Nem?
Nem, az SA 1992-ben a III 1998-ban játszódik!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 10. 23:19

Na tegyünk rendet. A sorrend a következő:

GTA Vice City Stories: 1984
GTA Vice City Stories: 1986 körül
GTA San Andreas: 1992 körül
GTA Liberty City Stories 1998 körül
Grand Theft Auto III: 2001 köról.

Az easter eggeknél az időbeliség nem számít, ez talán csak egy emlékeztető lehet az előző epizódra, egyfajta nosztalgia, talán ezért vannak az egyik bolt kirakatában GTA3-as artworkök.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 15. 11:23

Nekem a Vice City volt a kedvencem a GTA VI -ig, azzal is játszottam először, utána játszottam a GTA III -al, ami nem volt olyan jó (persze benne van ebben grafika is).
A Vice City grafikája persze nem olyan jó, mint az újabbaké, de szerintem jobban hozza az egész kor és város alakját, hangulatát, mint a többi.
Ki száll ezzel vitába? :D
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 15. 11:29

NoxiusEnterprise írta:Nekem a Vice City volt a kedvencem a GTA VI -ig, azzal is játszottam először, utána játszottam a GTA III -al, ami nem volt olyan jó (persze benne van ebben grafika is).
A Vice City grafikája persze nem olyan jó, mint az újabbaké, de szerintem jobban hozza az egész kor és város alakját, hangulatát, mint a többi.
Ki száll ezzel vitába? :D

Nekem a GTA III nem a grafika miatt volt kevésbé bejövős, hanem amiatt, amilyen "hangulatot árasztott". Írtad, hogy a VC-t a hangulata miatt szeretted. Én is! Meg sokan mások. A GTA III számorra nagyon komorra sikeredett, így kiakasztottam, keresgettem drogcsomagokat, és aztán hagytam is. Túl sok maradandót nem hozott számomra, de azért jó játék! A Vice City meg több, mint jó. Egyik legjobb. IV után nekem is az tetszett a legjobban. Csak kár, hogy kevés küldetés van benne. :( Viszont kifogástalan.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 15. 11:39

Nekem a GTA III nem a grafika miatt volt kevésbé bejövős, hanem amiatt, amilyen "hangulatot árasztott". Írtad, hogy a VC-t a hangulata miatt szeretted. Én is! Meg sokan mások. A GTA III számorra nagyon komorra sikeredett, így kiakasztottam, keresgettem drogcsomagokat, és aztán hagytam is. Túl sok maradandót nem hozott számomra, de azért jó játék! A Vice City meg több, mint jó. Egyik legjobb. IV után nekem is az tetszett a legjobban. Csak kár, hogy kevés küldetés van benne. :( Viszont kifogástalan.
A GTA IV sem tökéletes, jobban örülnék, ha ott is lehetne szakállat/hajat igazíttatni, és kocsit tuningolni, így nem tudtam a sok pénzt elkölteni.
Illetve még két-három ház jól jött volna, de ami ezeket megakadályozta, hogy egyetlen városban nem lehet ennyi helyet fenntartani - elvégre a játéktér negyede a SA terének! :)
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 15. 13:25

NoxiusEnterprise írta:
Nekem a GTA III nem a grafika miatt volt kevésbé bejövős, hanem amiatt, amilyen "hangulatot árasztott". Írtad, hogy a VC-t a hangulata miatt szeretted. Én is! Meg sokan mások. A GTA III számorra nagyon komorra sikeredett, így kiakasztottam, keresgettem drogcsomagokat, és aztán hagytam is. Túl sok maradandót nem hozott számomra, de azért jó játék! A Vice City meg több, mint jó. Egyik legjobb. IV után nekem is az tetszett a legjobban. Csak kár, hogy kevés küldetés van benne. :( Viszont kifogástalan.
A GTA IV sem tökéletes, jobban örülnék, ha ott is lehetne szakállat/hajat igazíttatni, és kocsit tuningolni, így nem tudtam a sok pénzt elkölteni.
Illetve még két-három ház jól jött volna, de ami ezeket megakadályozta, hogy egyetlen városban nem lehet ennyi helyet fenntartani - elvégre a játéktér negyede a SA terének! :)

Simán fennt lehet tartani, mivel van rá pénz. :) SA-ban is volt vagy 15 rejtekhely, ha nem több.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése