Bemutatkozás

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 06. 10. 20:16

Kiscserko írta:Én azt bírom a videóidban, hogy míg gamezone videói 40 percesek, addig te lebontod 10-20 percesekre, így könnyebb végignézni. Meg van benne egy halom "kulisszák mögötti" dolog, amik kimaradtak a gamezone-éból. Meg jó, hogy a te videódban röhög valamin, amit nem látsz, utána meg lehet látni a másik videóján. Mindenesetre jók, érdemes csekkolni ;) Legalább is, ha sok a szabadidőd :)
Köszi! Igyekszem a kedvetekben járni! :*

Avatar
BullsEye
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 20:26
Tartózkodási hely: Tata

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: BullsEye » 2013. 06. 22. 20:47

A rendes nevem Andrew Scott, Őrmester !
Na jó, csak hülyültem. Én vagyok Menyus ! :D
Your future hinges upon this fight! - Albert Wesker
You are merely postponing the inevitable! - Albert Wesker

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 22. 20:56

Az "én vagyok menyus" ütött. + érte.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 03. 18:23

Kor: 2 hónap és 17 vagyok
Suli: Gimnázium
Érdeklődés: Kick-box, villamosmérnöki / játékfejlesztői pálya
Játékok: GTA, Assassin's Creed, RDR, Halo, Gears of War, Command and Conquer, Battlefield
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 13. 15:19

Na, akkor most én jövök!

Valódi név: Lakatos Ármin
Életkor: 15
Lakhely: Kalocsa
Hobbi: szívesen játszok GTA Online-on szabadidőmben, de a teniszt és a pingpongot se hagyom ki
Érdeklődés: Rockstar játékok, labdajátékok, informatika, túrázás
Játékok: GTA V, Guitar Hero 5, Sport Champions 1-2, Top Spin 4, FIFA 09, Assassin's Creed IV
Zene: szeretem a lassúbb zenéket, mint a blues, de bejön az indie rock vagy a countryzene is. Emellett kedvelek néhány rappet, rockzenét, pop és progress rock alkotásokat is. Ki nem állhatom a dubstepet, a mai elektronikus zenéket, a heavy és a death metált, illetve Justina Bieber-t.
Rólam: egész intelligensnek mondanám magam a koromhoz és az osztályomban lévő neandervölgyiekhez képest, suliban kitűnő vagyok. Kissé visszahúzódó, ámbár magabiztos srácnak mondanám magam, ennek ellenére a baráti körökből sokszor kiközösítve érzem magam. Egyedül is megvagyok, hisz rengeteg egyszemélyes hobbim van. Nem vagyok túl erős, izmos, de járok edzeni a helyi konditerembe, azért, hogy ez megváltozzon. Ellentétben a mai gyerekekkel alkoholt egyáltalán nem fogyasztok, viszont rendesen rá vagyok állva az édességre, ezért járok is rendszeresen ellenőrzésre, bár eddig sosem volt magas a cukrom vagy hasonló. Szeretek PS-ezni, focizni, teniszezni, pingpongozni, érdekes könyveket olvasni, számítógépen dolgozni és a kutyámmal, Larával foglalkozni.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2016. 09. 03. 16:21-kor.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 04. 13. 16:21

Énis bemutatkozok:
Név: Domokos Ádám
Év: 12
Suli: Általánosba járok
Játékok: foci, foci, foci :D amugy szeretem a gta-t, a fifákat, és az ac-k is bejönnek
Hobbi: focizok, vagy baromkodok a haverokkal
Zene: jason derulo talk dirty to me, but first let me take a selfie, will sparks- ahh yeah!
szerencseszám: 31
Szin: kék
Szingli
kicsit magamról:
vidéki környezetben nevelkedtem de eléggé gazdagban, nem érdekelt semmi csak a foci és a tesvéremmel egész nap kint rugtuk a labdát aztán megismerkedtem a számitógéppel és a focit elfelejtettem de most ebben a korban újból fordult a kocka és inkább focizok, amikor csak tudok (példaképeim: Cristiano Ronaldo, Adam Sandler) a suliban a "menők" között vagyok sokat hülyéskedünk most amikor 2 hétig is nem jöttem suliba akkor meg mondták hogy olyan unalmasak az órák nélkülem :D most jelenleg ott tartok hogy épülök fel a himlőből s amint csak lehet formába jövök mert be kell hogy válogasanak a suli foci csapatába és most itt tartok :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 14. 06:53

Most komolyan?! Cristina Ronaldo a példaképed?! Mondjuk még mindig jobb, mint Pepe, de akkor is! Ez így nem jó! Bayern és a Chelsea a jó, nem a hülye Real Margit! :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 04. 14. 07:21

Arminho kuss :D Madridista vagyok és csá :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 14. 12:53

Én meg Bayernista! :D
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 04. 14. 20:16

Régen mikor még néztem focit, Én is a Bayern-nek meg a Chelsea-nek szurkoltam.
Gyenge napok vannak...

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 04. 14. 20:30

Chelsea a legjobb!! :D

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 04. 15. 16:20

A JÓ PÉKBAGETTET AZ ARSENAL A LEGJOBB.MONDJUK EZ IDÉN NEM LÁTSZOTT MEG DE MI LEGALÁBB NYERÜNK IDÉN VALAMIT NEM ÚGY MINT A CHELSEA.ARSENAL MEGFOGJA NYERNI AZ FA CUP-OT A BARCLAYS PAPRIKA LIGÁT A LIVERPOOL A SAMPION LIGÁT MEG A BAYERN FOGJA VAGY AZ ATLETICO MADRID.
REAL MADRID AZ MOST A DORTMUND MECCSEN MUTATTA BE HOGY SZERENCSÉTLEN AZ EGÉSZ CSAPAT RONALDO NÉLKÜL MERT 2-0 KAPTAK KI DORTMUND B KERETE ELLEN (MI LETT VOLNA AKKOR HA AZ A CSAPAT JÖN?BOCS FRANKLIN465).AZ ATLETICO MADRID BIZTOS MEGNYERI A LA LIGÁT A SAMPION LIGÁRA NAGYON NINCS SOK ESÉLYE DE TÖBB ESÉLYE VAN MINT A CHELSEANEK.CHELSEA NYERT 6-0 AZ ARSENAL ELLEN.MIÉRT?MERT AZ ARSENALNAK A LEGJOBB EMBERI MÉG MOST IS SÉRÜLTEK.MESSUT ÖZIL,JACK WILSHEAR,ROSICKY,WALCOTT STB.MELLESLEG HOL VAN A CHELSEA AZ FA KUPÁBÓL?LIVERPOOL 5-1 VERTE AZ ARSENALT.UTÁNA MI LETT AZ FA KUPÁBAN?B CSAPATTAL ERTÜK A LIVERPOOLT 2-1-RE (AMIKOR LÁTTAM A KEZDŐT AZT HITTEM HOGY KIESÜNK).HA FOIRÓL VAN SZÓ VELEM NEHÉZ VITATKOZNI BENNE DE TESÓMMAL MEG AZTÁN PLÁNE HOGY.
UI:CR7 TULAJDONKÉPPEN EGY KÖCSÖG. :lol:
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 04. 15. 18:10

Szerintem ne vedd biztosra az Arsenal győzelmét az FA-kupában. Volt már rá példa, hogy a kisebb csapat nagy meglepetésre megnyerte a döntőt. Gondolj csak a legutóbbi szezonra, amikor egy jóval nagyobb játékerőt képviselő City kapott ki a Wigan-től.
Szerintem az nem érv, hogy azért kaptak ki 6 - 0-ra, mert hiányoztak kulcsemberei az ágyúsoknak, mivel ebben a szezonban nem ez volt az első, hasonló nagyobb arányú vereségük. Akkor nem hiányoztak a fontosabb játékosok.
Arra a kérdésedre, hogy hol az FA-kupából a Chelsea, a válaszom az, hogy: Hol az Arsenal a Bajnokok Ligájából? :)
Egyébként most a döntőben az Arsenal-nak fogok szorítani, hogy 8 év után végre összejöjjön egy trófea... :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 16. 19:07

Szerintem lehet már sejteni, hogy a BL döntőben a Bayern és a Chelsea fog egymás ellen játszani... :D
Well look who's back

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 04. 16. 20:32

Szerintem a Bayern Atletico Madrid lesz.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése