Bemutatkozás

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 01. 06. 16:25

Igen. Szkófild Mihály hatalmas kúl arc, a ház alap dolog, a Lostnak azért ez a címe, mert maga a néző fog elveszni a keszekusza sztoriban és ez király. A Twin Peaks pedig egy külön kategória. Akkora királyság, hogy külön szó kéne rá. Ha valaki ezeket bírja, akkor az jó arc. Ha ezek mellett a True Detective- et is szereti, akkor pedig egyenesen istentől származó ízlése van. Nade nem akarok tovább OFF-olni. Bocsánatneharagugyatokértekérlek.

je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 06. 17:38

Luszie írta:Mert ennyiből aztán le lehet szűrni... :D
Hát pedig Luszie, igaza van. Kevés az olyan rendes ember mint Narrator. :):)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 01. 06. 23:30

A korrektség, és a béke szent kettôsének megteremtése érdekében reakciómat a OFF topikba írom. ;)
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 01. 08. 21:38

Te most akkor hány éves vagy, UnNarrator? 25? :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 08. 22:34

666 éves pontosan.
amugy ha jól tudom akkor 27 :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 01. 08. 22:42

Aha, akkor ő 1988-ban született és Y generációs. Tíz évvel idősebb nálam kereken. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 01. 08. 22:52

Köszönöm, nincs több tét. A szám aaaa... 25. Plusz 11 hónap :lol:
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 17. 14:06

Napra pontosan 7 éve csatlakoztam a regisztrált felhasználók táborához! :D :D :D :D Köszi, hogy a közösség tagja lehetek! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2021. 07. 28. 17:51

Sziasztok!

írnék egy rövid/hosszú kommentet ide. Megvan az oka annak, miért ebbe a topicba írom.

"Pályafutásomat" 2012-ben kezdtem az oldalon. Azok a nagykutyák, akik jelenleg is aktívak, jól ismernek engem. 2012-ben egy gimnazista lány voltam, aki 2015-ben egyetemista lett, 1 hónapja diplomás angol - történelem tanár, 1 hónap múlva pedig doktori hallgató lesz.

Mit jelent ez?
Azt, hogy az oldalra nem lesz időm, ez biztos. Sajnos/nem sajnos... azok az emberek, akik közel 10 éve itt vannak, mind felnöttek lettek, az én életemben is másodlagos, sőt sokadlagos helyet foglal el nemcsak a GTA, hanem maga a gaming mint hobbi is. A PS-t az utóbbi néhány hónapban csak azért kapcsoltam be, mert nincs okos TV-m, ezért azon nézek HBO GO-t, meg olykor Youtube-t is. Nincs kedvem játszani.... nincs, mert tudom, ha belekezdek, csak akkor leszek magammal elégedett, ha azt a játékot ki is tudom platinázni, erre viszont már nincs lélekenergiám, most biztosan nincs. Néha vannak hullámvölgyek, amikor hirtelen rámjön, hogy ki akarok tolni 100%-ra egy játékot. Ezért a PS-t pl. nem is akarom eladni, utólag csak megbánnám, néha jó elökörködni rajta. Amikor albérletben laktam, akkor vettem a PS-t, akkor volt ennek a virágkora, de koliban, államvizsga, szakdoga mellett erre se időm, se kedvem nem volt... Doktorin 2x annyi meló, felelősség és stressz mellett pláne nem lesz, főleg, hogy ott is kollégista akarok lenni.
Facebookon az adminokkal továbbra is fogom tartani a kapcsolatot, követni fogom a GTA-related eseményeket (már, amit érdemes követni), de híreket írni, fórumra járni és kommentelgetni az elkövetkezendő 4 évben biztosan nem lesz időm.
Persze lehetnek majd olyan időszakok, amikor éppen belefáradok a kutatásba, és feljövök az oldalra, vagy elválallok néhány hírt, de a "régi" aktív Luszie az oldalról egy jó időre el fog tűnni.

A GTA VI érkezése fog esetleg kibillenteni ebből a "hibernált" állapotomból, de hát nem kell attól félni, hogy az mostanában lesz... :-) Úgyhogy, ha jön a GTA VI, majd találkozunk! Addig is, aki szeretne velem beszélgetni, megtalál facebookon.

Üdvözlettel,
Luszie (Judit)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 07. 31. 09:16

Köszi, hogy írtál, és további sok sikert az életben! :) Köszi, hogy itt voltál, jó volt veled dumálgatni, vitázni itt is és a Facebookon, meg játék közben szóban is. Úgyhogy - bár két teljesen más hozzáállású emberek vagyunk és emiatt szinte sosem értettünk egyet semmiben - hálás vagyok a sorsnak, hogy megismertelek és persze Facebookon még fogjuk tartani a kapcsolatot attól, mert a GTAPlace-es és gamer korszakod most meghatározott időre véget ér. Meg persze ahogy te is írtad, a GTA6 majd talán vissza fog csábítani, és akkor megint visszatérsz. Amúgy abszolút érthető a döntésed, nemcsak a sokadik sulid miatt, hanem egyébként is, évek óta nem ugyanaz már ez az oldal, mint amilyen fénykorában volt. Ahogy a Rockstar Games és a GTA sorozat sem. Én egyelőre még nem köszönök el, de az tuti, hogy ahogy eddig is, ezen túl is sokkal ritkábban jövök fel az oldalra, mert nekem hiába nincs suli meg munka és így hiába érek rá, nincs miért feljönni. Egyébként ezúton is gratulálok a felvételihez és minden tiszteletem a töretlen kitartásod előtt, hogy még mindig nyomod ezt a szart. Majd még találkozunk, meg Facebookon úgyis beszélünk! Szia! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2021. 07. 31. 09:31

Úgy írsz, mintha már soha többet nem beszélnénk többet, pedig hát tudod, hogy ez nem így lesz. :-)

Az oldal jövője nagyban függ a R*-tól. Ők meg, hát.. ne menjünk bele. Majd lesz ez ennél jobb is.

Köszönöm a jókivánságokat, Dani!
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 07. 31. 09:38

Luszie írta:
2021. 07. 31. 09:31
Úgy írsz, mintha már soha többet nem beszélnénk többet, pedig hát tudod, hogy ez nem így lesz. :-)

Az oldal jövője nagyban függ a R*-tól. Ők meg, hát.. ne menjünk bele. Majd lesz ez ennél jobb is.

Köszönöm a jókivánságokat, Dani!
Persze, fogunk beszélni, csak már nem annyit mint régen, meg nem itt. :D Az itteni GTA-król, többi Rockstar játékról meg egyéb játékokról való diskurzusokra értettem a hosszútávú búcsút. Facebookon természetesen fogunk beszélni, amennyire időd engedi majd a suli mellett. :D

Igen, sajnos a Rockstar pusztította ki ezt az oldalt és ez mindaddig így is fog maradni, amíg nem lesz új GTA rész.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 07. 31. 21:47

Nem a Rockstar "pusztította" ki ezt az oldalt, hanem a Facebook.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 08. 09. 10:27

Igen? Hát az is lehet, de azért ha lennének új Rockstar játékok, akkor szerintem tuti többen látogatnák az oldalt és a fórumot, mert lenne miről beszélgetni. Így viszont, hogy a 2018-as RDR2 óta nem történik semmi a GTA meg időnként a Red Dead Online frissítésein kívül - utóbbi időben még újrakiadások sincsenek xD - szerintem sokkal inkább ennek köszönhető, hogy már kihalt az oldal, mert egyszerűen nincs miről beszélgetni. A másik meg az, amit Judit is mondott, hogy már felnőttek azok, akik anno aktívak voltak az oldalon. Persze a Facebooknak is nagy szerepe van ebben, ezt nem tagadom, de szerintem elsősorban akkor sem az tehet erről. Aztán könnyen lehet, hogy tévedek, de a lényeg igazából úgyis csak az, hogy a GTAPlace.hu - és persze 2018 óta a RedDeadPlace.hu - mára már lényegében kihalt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 08. 09. 21:47

Szinte mindegyik oldallal ez van. Amit én ismerek az a PSC, PGO, ezek már mind kihaltak, a Gamestar-nak pedig már fóruma sincs évek óta. A Facebook tehet erről. Aki beszélni akar valamiről, az leírja ott a véleményét, nem fog külön minden oldalra regisztrálni.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése