PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 01. 06. 18:37

Rockstar69 írta:Amiről beszélsz, az szerintem a PlayStation Home volt (már megszűntették). Én sohasem próbáltam ki, szóval nem tudom, hogy ott lehett e külön nevet beállítani.
Ja, most, hogy mondod, valószínűleg azt láthattam. :D De ha már megszűnt, akkor nem aktuális a dolog. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 02. 24. 12:07

Sziasztok!

Először is bocsi a dupla HSZ-ért. Másodszor általában nem szoktam megosztani ilyen jellegű videókat, de ez most egy kivételes eset, mivel elképzelhető, hogy nem csak nekem tartalmaz(ott) újdonságokat a következő videó, és lehet, hogy másoknak is tudok segíteni abban, hogy megismerkedjenek pár rejtett dologgal, amit a PS4 tud. Nem az enyém a videó, én is csak találtam, de szerintem nagyon jó, és nekem sokat segített, tetszettek benne az érdekességek. :)

Top 5 rejtett funkció, amit tud a PS4-etek, és talán nem tudtatok róla:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 02. 24. 13:54

Bár én ismertem mind az 5 "rejtett" funkciót, hasznos videó. Amúgy nekem alapból bekapcsol a TV, amikor elindítom a PS-t, nem is kellett külön beállítani.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 02. 24. 14:11

Arminho írta:Bár én ismertem mind az 5 "rejtett" funkciót, hasznos videó. Amúgy nekem alapból bekapcsol a TV, amikor elindítom a PS-t, nem is kellett külön beállítani.
Jó neked, mert nekem hiába van papíron modern HD TV-m (a családban az enyém a második legújabb és legmodernebb, év végén lesz csak 4 éves), nekem még a beállítással sem sikerült elindítani a PS4-gyel a TV-met. :( Nem tudom mi lehet a baj, mert beállítottam a PS4 menüjében a TV bekapcsolós funkciót. Lehet, hogy a TV-men is be kell állítani valamit, bár erre sem a videó nem tért ki, sem máshol nem írják, hogy a TV-n külön be kell állítani valamit, szóval nem hiszem hogy ez lehet a probléma. Lehet az a baj, hogy én mindig a kontrollerrel kapcsolom be a PS4-et és sosem a gépen a gombbal, bár nem hiszem, hogy ennek a funkciónak az is feltétele, hogy a PS-t ne a kontrollerrel kapcsoljuk be. Bár a videón is a PS4-et nyomja be a csávó, szóval lehet, hogy mégis ez a gond, bár ha tényleg ez a helyzet, akkor ez azért elég hülyén van megoldva, mert nem nagyon ismerek olyan embert, aki a modernebb konzolját, amelyen már van ilyen funkció - vagyis az előző generációtól kezdődően -, hogy a kontrollerrel be lehet kapcsolni, venné a plusz fáradtságot ahhoz, hogy odamásszon a géphez és ott kapcsolja be vagy épp ki. Szóval sanszos, hogy az én TV-m a gyenge ehhez a funkcióhoz, bár javítsatok ki, ha tévednék. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 02. 25. 10:01

Biztos nem csak a PS-ről lehet úgy bekapcsolni, hogy a TV is bekapcsoljon vele együtt, mert én is a kontrollerrel kapcsolom be, és működik. Amúgy meg szerintem nem feltétlen a modernségen múlik, mert nekem ezek szerint régebbi tévém van (ha jól tudom, most olyan 5 éves).
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 03. 03. 16:45

Igen, én is ettől tartottam, hogy az én tévémmel van a gond. Na nem mintha akkora érvágás, csak azért mégis poén, ha az ember nem találja a távirányítót és játszani akar, akkor is be tudja kapcsolni a tévét és a PS-t egyszerre. :D De mindegy, ezek szerint én "újabb tévével" is kimaradok ebből. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 03. 09. 18:01

Na gyerekek! Ma végre kipróbáltam a PS4 VR-t. A Pólus Centerben ma volt valami gamer nap, melynek örömére fel volt állítva 2 stand, ahol ki lehetett próbálni PS4 Pro-n a Resident Evil 7 és a Gran Turismo Sport VR verzióját. :)Őszintén szólva meglepően jó és szórakoztató volt! Egész jól meg lettek csinálva és tényleg egy teljesen új élményt adnak. Mondjuk a szemüveget eléggé sokáig kellett állítgatni, hogy lássak is valamit, mert kezdetben iszonyat homály volt a kép mindkét játéknál. :D De úgy kb. 5 perc állítgatás után végre ki tudtam próbálni a videojátékozás legújabb formáját. Pozitívan csalódtam annak ellenére, hogy nem győzött meg maradéktalanul azzal kapcsolatosan, hogy ez a cucc egyszer majd kelljen nekem. De ettől függetlenül tényleg nagy élmény volt! Mind a RE7-et, mind a GT Sportot Dualshock 4-gyel próbáltam ki, nem a ledes kézbe vehető cuccal vagy kormánnyal, de így is egy újfajta nézőpontból mutatta meg a videojátékozást - szó szerint. A sisak amúgy meglepően kényelmes, ha az ember belemerül a játékba - ehhez nekem kb. 2-3 perc kellett - akkor valóban igaz az, amit sokan mondanak, tehát hogy "észre sem veszed, hogy rajtad van". Elég durva érzés amúgy, amikor amerre fordítod a fejed, arra végig a körülötted lévő virtuális játéktér van. Szóval összességében tetszett a dolog, de azt az árat, amennyiért jelenleg kínálják és amilyen a jelenlegi játékfelhozatal, plusz ha még hozzávesszük azt is, hogy a teljes működéshez nem elég csak a sisakot megvenni 100k-ért, hanem 15k-ért kell venni hozzá move kamerát, plusz szintén nagyjából ugyanennyiért azt a két kézben tartható ledes valamit, akkor azt kell mondjam, hogy rohadtul nem éri meg az egészért nagyjából 130k-t kiadni. Tényleg jópofa, meg minden, továbbá ha a játékfejlesztők elkezdenek komolyabban foglalkozni vele és a RE7-hez meg GT Sporthoz hasonló nagyobb címeket is kiadnak rá, akkor még akár értelme is lehet a beruházásnak, de jelenlegi állapotában az egész nem jobb és nem több egy ilyen ingyenes gamer napokon mutogatott egyszeri látványosságnál, amit az ember egyszer kipróbál, aztán el is felejti milyen volt. Arról meg nem is beszélve, hogy eleinte legalább 5-10 percig olyan szinten szokatlan az egész az emberi szervezet számára, hogy én szabályosan minimálisan szédültem az elején. Nem nagyon, de azért eléggé ahhoz, hogy pár percig gombócot érezzek a torkomban. Szóval az a tapasztalatom, hogy ha ki lehet próbálni ingyen mindenképp próbáljátok ki, mert egy teljesen új és jópofa élmény, viszont beruházni még ne ruházzatok be rá, mert azt egyszerűen nem éri meg.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 03. 09. 19:21

Én még nem próbáltam, de biztos jó lehet. Azért azt tegyük hozzá, hogy sajnos nem az egész GT Sportot lehet VR-ral játszani, hanem csak a direkt erre a célra fejlesztett módban. Szerintem a kevés játék technikai okai vannak. Azért a PS4 nincs olyan szinten, hogy komolyabb játékokat lehessen rá fejleszteni. (Gondolom az L.A. Noire is emiatt nem jött ki PS VR-ra, pedig az ütős lett volna). Hátha a PS5-re már kiforrottabb lesz, és akár GTA-zhatunk is VR-ral.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 03. 10. 08:53

Én is kipróbáltam már a VR-t. Őszintén szólva, szerintem nincs jövője. Legalábbis nem úgy, ahogy sok gamer elképzeli.
Hogy nagy élmény-e? Persze. De a legtöbb embernek (velem együtt) az a véleménye róla, hogy elég gyorsan elveszti újdonságtartalmát.. és miután elveszti, már inkább fognád a joystick-ot, minthogy felvedd a fejedre azt a szemüveget -ami hozzáteszem, néhány óra játék után már nem kényelmes.
Oké, nem fog eltűnni a piacról, és minden bizonnyal egyre több játék érkezik majd VR támogatással, de sosem fog berobbanni minden háztartásba, szimplán azért, mert nincs rá szükség. Megvannak azok a játékműfajok, ahol a VR nyújtotta előnyöket jól lehet hasznosítani (én pl egy tankos játékkal játszottam, ott ez nagyon átjött, de pl a horror játékokat is elég jól "fel lehet túrbózni" VR-ral vagy FPS-eket). De pont amiatt, hogy nincs értelme a legnagyobb játékokat VR támogatottá tenni, így nem hiszem hogy a háztartások alapkellékévé fog válni. Gondoljunk csak bele... A GTA-val szerintem nem elképzelhető a virtuális valóság. VR-ra külön játékokat kell készíteni (mint ahogy teszik azt most is), azok viszont nem annyira élvezhetőek/vonzanak be szélesebb köröket. A GTA esetében szimplán az történne, hogy eleinte élvezetes lenne szemüveggel a fejeden játszani, aztán pedig inkább játszanál anélkül, mert annyival nem nyújtana nagyobb élményt, hogy megérje feltenned a szemüveget.

Egyébként mindenféleképpen megéri kipróbálni. Én tavaly áprilisban próbáltam ki a pesti PlayIT-en, tényleg nagy élmény. :) Csak... szerintem ebben egyelőre annál sokkal több nincs, mint amire most használják.


Ui: Egyébként márciusra végre lesz a családban PS4. Már meg lett rendelve egy olyan 1,5-2 hete, de nincs raktáron, és még mindig várunk rá.... de néhány héten belül most már mindenképpen felugrok Online-ra, és testközelből is kipróbálom, hogy milyen. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 03. 10. 18:19

Rockstar69 írta:Én még nem próbáltam, de biztos jó lehet. Azért azt tegyük hozzá, hogy sajnos nem az egész GT Sportot lehet VR-ral játszani, hanem csak a direkt erre a célra fejlesztett módban. Szerintem a kevés játék technikai okai vannak. Azért a PS4 nincs olyan szinten, hogy komolyabb játékokat lehessen rá fejleszteni. (Gondolom az L.A. Noire is emiatt nem jött ki PS VR-ra, pedig az ütős lett volna). Hátha a PS5-re már kiforrottabb lesz, és akár GTA-zhatunk is VR-ral.
Igen, ezt elfelejtettem mondani. Tényleg nem az egészet lehet, de azért jól meg lett csinálva. Szerintem részben technikai, részben anyagi okai van annak a hátterében, hogy miért van ennyire kevés VR játék. Szerintem a PS4 viszonylag erős lenne a VR-hoz, itt inkább azzal van a probléma, hogy viszonylag kevés fejlesztő meri bevállalni az egészet, mert azért valljuk be, viszonylag kevés embernek van otthon a PS4-e mellett VR headsete. Így a fejlesztők értelemszerűen nem fejlesztenek túl sok játékot és ami van azt sem feltétlen nagy erőbedobással csinálják. A PS5 már elképzelhető, hogy népszerűbb VR ready konzol lesz és ezzel együtt erősebb is. Sőt, talán még az is elképzelhető, hogy ez lesz a játékok jövője. Most még persze erre aránylag csekély az esély, de akkor is van valamennyi. A GTA-zás pedig tényleg jópofa lenne VR-ban. :)
Luszie írta:Én is kipróbáltam már a VR-t. Őszintén szólva, szerintem nincs jövője. Legalábbis nem úgy, ahogy sok gamer elképzeli.
Hogy nagy élmény-e? Persze. De a legtöbb embernek (velem együtt) az a véleménye róla, hogy elég gyorsan elveszti újdonságtartalmát.. és miután elveszti, már inkább fognád a joystick-ot, minthogy felvedd a fejedre azt a szemüveget -ami hozzáteszem, néhány óra játék után már nem kényelmes.
Oké, nem fog eltűnni a piacról, és minden bizonnyal egyre több játék érkezik majd VR támogatással, de sosem fog berobbanni minden háztartásba, szimplán azért, mert nincs rá szükség. Megvannak azok a játékműfajok, ahol a VR nyújtotta előnyöket jól lehet hasznosítani (én pl egy tankos játékkal játszottam, ott ez nagyon átjött, de pl a horror játékokat is elég jól "fel lehet túrbózni" VR-ral vagy FPS-eket). De pont amiatt, hogy nincs értelme a legnagyobb játékokat VR támogatottá tenni, így nem hiszem hogy a háztartások alapkellékévé fog válni. Gondoljunk csak bele... A GTA-val szerintem nem elképzelhető a virtuális valóság. VR-ra külön játékokat kell készíteni (mint ahogy teszik azt most is), azok viszont nem annyira élvezhetőek/vonzanak be szélesebb köröket. A GTA esetében szimplán az történne, hogy eleinte élvezetes lenne szemüveggel a fejeden játszani, aztán pedig inkább játszanál anélkül, mert annyival nem nyújtana nagyobb élményt, hogy megérje feltenned a szemüveget.

Egyébként mindenféleképpen megéri kipróbálni. Én tavaly áprilisban próbáltam ki a pesti PlayIT-en, tényleg nagy élmény. :) Csak... szerintem ebben egyelőre annál sokkal több nincs, mint amire most használják.


Ui: Egyébként márciusra végre lesz a családban PS4. Már meg lett rendelve egy olyan 1,5-2 hete, de nincs raktáron, és még mindig várunk rá.... de néhány héten belül most már mindenképpen felugrok Online-ra, és testközelből is kipróbálom, hogy milyen. :D
Összességében egyetértek veled. Igazad van és ahogy én is megírtam, egyszer kipróbálod, kicsit leesik az állad aztán meg elfelejted, hogy valaha is a fejeden volt az a sisak. Ettől függetlenül szerintem lesz jövője és előbb-utóbb talán szélesebb körökben is el fog terjedni. De ahogy azt én is írtam és te/ti is írjátok, a VR a jelenlegi állapotában nem több egy jópofa cirkuszi produkciónál, amit egyszer-kétszer kipróbálsz, majd el is felejted. Vagyis talán nem felejted el, de nem fog semmi sem ösztönözni (főleg az a pár B kategóriás játék, egy-két kivétellel) rá, hogy vedd meg és használd. Viszont ha esetleg a jövőben erősebbek lesznek a konzolok (ami teljesen egyértelmű), valamint a komolyabb fejlesztők is kimozdulnak a komfortzónájukból, akkor akár még komolyabb jövője is lehet a VR-nak. Már most keringenek a pletykák, hogy készül a PS VR2. Ráadásul a napokban kezdtek pletykálni a PS5-ről is. Lehet azt is hamarosan bejelentik és mellé meg az új VR-t.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 03. 10. 19:02

dani.szentgali írta: Összességében egyetértek veled. Igazad van és ahogy én is megírtam, egyszer kipróbálod, kicsit leesik az állad aztán meg elfelejted, hogy valaha is a fejeden volt az a sisak. Ettől függetlenül szerintem lesz jövője és előbb-utóbb talán szélesebb körökben is el fog terjedni. De ahogy azt én is írtam és te/ti is írjátok, a VR a jelenlegi állapotában nem több egy jópofa cirkuszi produkciónál, amit egyszer-kétszer kipróbálsz, majd el is felejted. Vagyis talán nem felejted el, de nem fog semmi sem ösztönözni (főleg az a pár B kategóriás játék, egy-két kivétellel) rá, hogy vedd meg és használd. Viszont ha esetleg a jövőben erősebbek lesznek a konzolok (ami teljesen egyértelmű), valamint a komolyabb fejlesztők is kimozdulnak a komfortzónájukból, akkor akár még komolyabb jövője is lehet a VR-nak. Már most keringenek a pletykák, hogy készül a PS VR2. Ráadásul a napokban kezdtek pletykálni a PS5-ről is. Lehet azt is hamarosan bejelentik és mellé meg az új VR-t.
Persze, hogy egyre inkább elterjedtebb lesz, ez nem is kétség, én szimplán arra próbáltam utalni, hogy szerintem sosem jön el az az idő, amikor a játékok 90%-a VR támogatottságot fog élvezni. (Vagy hogy mondjak egy sokkal kisebb számot: a piacvezető játékok közül sem lesz mind az, szerintem).

Egyébként a PS5-nek valóban 1-2-3 éven belül érkeznie kellene. Elvégre átlag 6-8 évenként megjelenik egy új konzol, így 2019/20-ra a PS5 már aktuálissá válik. Van egy érzésem, hogy a PS5 hamarabb megjelenik, mint a következő GTA rész. :D Arra 2020-nál korábban nem számítok. Addigra viszont már eléggé esélyes, hogy a PS5 piacon lesz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 03. 16. 12:04

Luszie írta:
dani.szentgali írta: Összességében egyetértek veled. Igazad van és ahogy én is megírtam, egyszer kipróbálod, kicsit leesik az állad aztán meg elfelejted, hogy valaha is a fejeden volt az a sisak. Ettől függetlenül szerintem lesz jövője és előbb-utóbb talán szélesebb körökben is el fog terjedni. De ahogy azt én is írtam és te/ti is írjátok, a VR a jelenlegi állapotában nem több egy jópofa cirkuszi produkciónál, amit egyszer-kétszer kipróbálsz, majd el is felejted. Vagyis talán nem felejted el, de nem fog semmi sem ösztönözni (főleg az a pár B kategóriás játék, egy-két kivétellel) rá, hogy vedd meg és használd. Viszont ha esetleg a jövőben erősebbek lesznek a konzolok (ami teljesen egyértelmű), valamint a komolyabb fejlesztők is kimozdulnak a komfortzónájukból, akkor akár még komolyabb jövője is lehet a VR-nak. Már most keringenek a pletykák, hogy készül a PS VR2. Ráadásul a napokban kezdtek pletykálni a PS5-ről is. Lehet azt is hamarosan bejelentik és mellé meg az új VR-t.
Persze, hogy egyre inkább elterjedtebb lesz, ez nem is kétség, én szimplán arra próbáltam utalni, hogy szerintem sosem jön el az az idő, amikor a játékok 90%-a VR támogatottságot fog élvezni. (Vagy hogy mondjak egy sokkal kisebb számot: a piacvezető játékok közül sem lesz mind az, szerintem).

Egyébként a PS5-nek valóban 1-2-3 éven belül érkeznie kellene. Elvégre átlag 6-8 évenként megjelenik egy új konzol, így 2019/20-ra a PS5 már aktuálissá válik. Van egy érzésem, hogy a PS5 hamarabb megjelenik, mint a következő GTA rész. :D Arra 2020-nál korábban nem számítok. Addigra viszont már eléggé esélyes, hogy a PS5 piacon lesz.
Hát... lehet igazság abban, amit mondasz. Jelenleg szerintem sem valószínű, hogy a VR-ra fognak majd a közeljövőben kijönni a jövőbeli játékok 90%-a. Viszont szerintem az sem teljesen kizárt, hogy előbb-utóbb eljön az az idő, amikor már olyan fejlett, elterjedt és népszerű lesz a VR, hogy egyszerűen nyugdíjba küldi a klasszikus gaminget. Nyilván erre még nagyonnagyonnagyonnagyon sokat kell várni, a VR trendnek nagyon sokáig ki kellene tartania és rengeteget kéne fejlődnie ehhez, de szerintem nincs kizárva, hogy valamikor bekövetkezik egy igazán komoly paradigmaváltás, amiben a VR legyőzi a klasszikus, régimódi videojátékozást. Persze aláírom, hogy az is bőven benne van, hogy a VR majd a 3D tévézés/mozizás sorsára jut, és egy "evolúciós zsákutcába" ér, ahonnan nem fogják tovább fejleszteni, mert egyszerűen nem lesz elég népszerű ez az irány. Na, de ezt majd a jövő eldönti. ;)

Igen, a PS5 lassacskán esedékes lesz már. Elvégre a PS4 2013-mas konzol az Xbox One-nal együtt, szóval a két jelenlegi generációs masina is idén már az ötödik évét tapossa. Szerintem az idei E3-mon nagy eséllyel bejelentik a PS5-öt és az Xbox "amilyen kedve van épp a Microsoftnak, úgy fogják nevezni totál logikátlanul"-t, vagy ha idén még nem is, de jövőre mindenképp. Szóval egyetértek veled, teljesen egyértelmű, hogy a legújabb konzolok hamarabb fognak megjelenni, mint a soron következő GTA. Amúgy ha jobban belegondolsz, a technológia gyors fejlődése a GTA rajongóknak nem jött valami jól. Ugyanis a Rockstar nem gyorsul fel a technológia mellé felzárkózva, hanem ugyanolyan ritkán csinálnak új játékot, ami azt eredményezi, hogy egy generációra összesen egy darab GTA fog jutni, ami elég durva ha azt vesszük, hogy a PS2 érában egy csomó különálló GTA jött ki. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 08. 01. 21:30

Elég durva, hogy a Mafia 3 lesz az augusztusi ingyenes PS Plus-os játék.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 01. 23:25

Arról a játékról kb. csak rosszat lehet hallani. Én nem játszottam vele, meg videókat se nagyon nézegettem róla, így inkább nem mondanék róla véleményt, de ha csak a fele is igaz annak, amit mesélnek róla, akkor tényleg egy kalap szar az egész, és szegény Mafia 2 foroghat a sírjában, ami szerintem azért egy viszonylag élvezhető, korrekt kis játék volt (plusz ha jól olvastam, a 3-ban meg is lehet ölni a második rész főhősét). Viszont a harmadik rész elvileg mindennek a legalja, szóval nem hiszem, hogy ez lesz az a játék, ami miatt ebben a hónapban drasztikusan megnő majd a PS Plus tagdíjak eladási száma.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 08. 02. 04:19

Annyira azért nem rossz az. Minden évben vannak ilyen lábtörlő játékok, amikbe mindenki beletörli a lábát aztán tovább megy. Ha ez alapján vennék játékot, nem lenne meg a Medal of Honor vagy a Gran Turismo sem. Ki kell próbálni, nem a divat felháborodás alapján dönteni.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése