PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 03. 00:48

Rockstar69 írta:
2018. 08. 02. 04:19
Annyira azért nem rossz az. Minden évben vannak ilyen lábtörlő játékok, amikbe mindenki beletörli a lábát aztán tovább megy. Ha ez alapján vennék játékot, nem lenne meg a Medal of Honor vagy a Gran Turismo sem. Ki kell próbálni, nem a divat felháborodás alapján dönteni.
Hát igen, én is így vagyok vele, ezért is írtam azt, hogy mivel nem játszottam vele, ezért nem mondok róla véleményt. Azok a negatív gondolatok, amiket fent leírtam, nem belőlem jöttek, csak azok alapján, amiket hallottam/olvastam. Amúgy ja, ha az alapján vennék játékot, hogy mit mond a nagytöbbség, akkor most sok játék nem lenne meg nekem sem. Szóval nem írom le a Mafia 3-mat és ha lenne PS plusom talán ki is próbálnám. Mindenesetre az semmiképp nem tetszik, hogy a végén meg lehet benne ölni Vito Scalettát, a második rész főszereplőjét, mert én nagyon bírtam azt a fazont, abszolút kedvelhető karakter, és én tudtam vele azonosulni a Mafia 2-ben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 08. 03. 04:16

Köszi a spoilert :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 05. 15:09

Rockstar69 írta:
2018. 08. 03. 04:16
Köszi a spoilert :D

Bocsi, nem direkt volt. Csak akárhányszor keresek rá a YouTube-on vagy bárol máshol a Mafia 3-ra, mindig kidobja a Vito megöléséről szóló alternatív befejezést, ezért mertem spoilerezni, mert azt hittem, hogy ha valaki rákeres a játékra, akkor hozzám hasonlóan neki is kidobja rögtön ezt a sztori spilert, de ezek szerint tévedtem, bocsi. :D :$ :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 08. 05. 21:53

Ez olyan, mint hogy annó bármilyen RDR-es videót megnyitottál tuti volt egy gyökér, aki odaírta, hogy R.I.P John Marston. Én is onnan tudtam meg idő előtt a történet végét.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 06. 11:14

Hát igen, ez valóban nem jó. Mondjuk én talán abban a tekintetben kevésbé spoilereztem, hogy ez elvileg csak egy alternatíva, választható befejezés, ellenben mondjuk az RDR1 befejezésével, ami egy fix script, és sehogyan sem tudod megváltoztatni. Mondjuk én személy szerint emiatt örülök annak, hogy az újabb játékokban már vannak alternatív befejezések, és nem kell mindenképpen átélni a játék végén azt a traumát, mint amit az első Redemption-ben kellett. Remélem, hogy ha az RDR2-ben esetleg lesz olyan opció, amiben meghal a főhős, mellette azért lesz olyan választási lehetőséged, hogy maradjon életben. Ezt mondjuk a GTAV-ben legalább jól oldották meg anno.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 12. 20. 17:03

Ma megszereztem a karácsonyi PS4-emet. (a story-járól makd később. :D )

MarshmallowCat95 a nevem. Nyugodtan vegyen fel barátnak, aki szeretne. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 12. 20. 21:22

Gratulálok, Luszie! :D Használd egészséggel! Majd felveszlek valamikor. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 12. 20. 22:17

Zsír. Gratula hozzá itt is! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 12. 21. 07:53

Hehe. Köszi. :)

Nos, novemberben albiba költöztem, így kilátásban volt a PS4 vásárlás. Black Friday alkalmával természetesen a legtöbb konzolokat árusító bolt jó akciót hirdetett meg. Egy ajánlatra elő is rendeltem. Nem volt rossz: PS4 slim 1 TB RDR2 bundle-ban, ajándék választható játékkal (GOW4-et választottam, of course), 105k-ért. Sajnos ezt visszamondtam, mert a cég mondta, hogy a játékokból kifogytak, és nem garantálják, hogy karácsonyig (!!) meg fogom tudni kapni. Ekkor rendeltem 576-ról 88900-ért egy szintén 1 terrás RDR2 bundle-t, 10k-s 576 kuponnal... Viszont ők meg költözködnek, és ezt elfelejtették közölni a kedves vásárlókkal. -.-" Tehát a december 10-én feladott rendelésemről semmi hír nem volt december 20-ig. El voltam szontyolodva, hogy karácsonyra nem lesz PS4-em, Visali azonban látta soraimat, és egy harmadik számítástechnikai boltban -félretetetett nekem egyet Szegeden- amit gyorsan megvettem, így tegnap óta van PS4-em. Ez kb ugyanaz, mint az 576-os: 1 terrás slim RDR2-vel, 88900-ért. GOW4-ből kifogytak, ami ma érkezik, majd beszerzem. Slussz poén: Az 576 pont tegnap értesített rögtön a PS4 vétel után, hogy holnap érkezik a futár. :lol: :lol: Persze, nincs belőle gond. :) Amivel jött csomag, azzal szépen vissza is fordul. xD
Szerencsére akciós a GOW, szóval 9k-ért meg fogom tudni újan vásárolni, az nagyon jó ár. Ez elég jó, mert sok oldalon jelenleg csak használtan lehet megvenni ennyiért. Amúgy fura, hogy már Black Friday óta 50%-os akció van rá.. :D nem csoda, hogy kapkodják, mint a cukrot.

Egyébként a PS netkapcsolata jelenleg Wifiről fut....Amivel nem lenne probléma, de az én szobámban telefonon (és úgy látszik, PS-en is) gyenge az internetkapcsolat, szóval ha nem vagytok 1-2 napon belül visszaigazolva barátnak, az emiatt van. :D Mondjuk jelenleg nem érdekes, mert amit kellett, az RDR2-höz letöltött, csak a netes szolgáltatásokat (szóval kb mindent) nem tudjuk mindig használni. :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 12. 24. 12:19

Gratulálok a PS4-hez, tegnap be is jelöltelek, majd ha gondolod és kész időd igazolj vissza! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 12. 24. 17:23

Láttam, visszaigazoltalak. Viszont nem tudtam, ki ez a GoT rajongó. :P nem Danira asszociáltam... Pedig pont azon gondolkodtam, te mikor fogsz bejelölni. :D Aztán kiderült, hogy ni lám, te vagy az. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 12. 24. 21:53

Majd azért inkább rendesen kösd rá kábellel, amúgyis jobb az.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 12. 25. 07:46

Tudom, csak még nincs jelenleg.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 12. 26. 16:29

Jaja, visszaigazoltunk! ;) Amúgy ha majd úgy döntesz, hogy belekezdesz a Red Dead Online-ba és szeretnél belépni egy csapatba, akkor a másik Dani és én tervezzük, hogy alapítunk egy Posse-t, amibe téged meg még pár Red Dead Place-s tagot (rajtunk, tehát a két Danin kívül összesen öt embert) sok szeretettel várnánk. :) Szóval majd a hétvégén valószínűleg konzultálok a másik Danival, és akkor ha majd megalapítjuk a csapatot, azt az öt embert felvesszük, ha itt jelzitek, hogy csatlakozni szeretnétek és ismerősök vagyunk a PS4-en. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 12. 26. 20:20

Igen, már kérdezte tőlem korábban. :) mondtam, hogy persze, ezer örömmel. De nekem egyelőre a PS plus sincs aktiválva: egyelőre nincs miért. Az RDR2 Online-ba (mivel sok más játék -többek között ennek a singleplayere is kiakasztásra vár. tavasznál korábban tuti nem lépek fel. De majd írok mindenképpen, ha úgy döntöttem. :)
Tudod, túl sok játék, túl kevés idő.... :D
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése