Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 10. 22. 09:43

Nagyon sajnálom. Úgy látszik ez egy ilyen szar év... :(
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 22. 12:48

Köszi az együttérzést. Sajnálom, Luszie. Egyébként én ilyen vagyok, mert részletesen szoktam leírni mindent. Valószínűleg azért, mert regényt írok, és ott részletesen kell leírni mindent, és ez már rám ragadt.
Amúgy ma reggel elástuk a macskát az erdőben. Nyugodjon békében! :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 23. 10:27

Őszinte részvétem mindenkinek! :(

Nekem is van problémám, itt lett volna a hosszú hétvége, hogy pihenjek kicsit, erre pénteken kijött a bal oldali bölcsességfogam, ami baromira fáj. Ráadásul még aznap rájöttem, hogy egy hólyaghurutot is sikerült összeszednem, ami miatt még aludni se tudtam semmit. :( :@ -.- Úgyhogy - bár ez nyilván nem olyan durva meg komoly, mint a halálesetek - nekem is rohadt szar kedvem van.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 23. 14:56

Jobbulást, Dani! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 23. 17:05

Köszi! :) Mára szerencsére mind a hólyagom, mind pedig a fogam rendbe jött, legalábbis már sokkal jobb mind a kettő. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 15. 21:26

10/10 = Hétfőn és kedden nagyon jó napom volt, mert Egerben voltunk kirándulni egy szakmai tanulmányúton. A szőlész-borász BSc és FOKSZ hallgatók, illetve a turizmusos hallgatók vettek részt a kiránduláson. Nekem nagyon-nagyon-nagyon tetszett ez a kirándulás! :D Talán azért, mert nagyon szép helyekre jutottunk el, és sok pincészetet meglátogattunk, ahol nagyon sok bort kóstolhattunk meg. Aztán az Egri várban is voltunk, meg a Saliris Resort Spa & Konferencia Hotelbe (4*-os hotelbe) is ellátogattunk kedd reggel. És még sorolhatnám, mert tényleg nagyon sok helyre ellátogattunk. A lényeg viszont az, hogy az utolsó programon egy újabb borkóstolás volt a Szépasszony-völgyben, a borkóstolón pedig egy kicsit megütött az ital, mert jó társasággal iszogathattam. Összebarátkoztak két BSc-s fiúval, és kellemes beszélgetésnek és finom italozásnak lehettünk a részesei. :)

Végül aztán 17:30-kor elindultunk haza, Szekszárdra, és 21:30-kor oda is értünk. Ezzel pedig a hétfői és a keddi napom is lezárult. Csodálatos élményekkel gazdagodhattam, azt kell mondanom! :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 18. 13:14

Jó neked, hogy a sulid rendez programokat. Sajnos az az egyetem, ahova én járok, csak szökőévente szervez akármit is. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 19. 09:36

2 hónapja vagy ott.. :D Ráadásul anglisztikán, ne várj csodára. Nem egy igazán "gyakorlatias" képzés. Ha valahova menni akarsz, és képezni akarod magad, azt legtöbb esetben majd magadnak kell megteremteni. Ha már lesz specializációd, ott már több szakmai program lesz, de leginkább gyakornoki helyek. Ilyesfajta kirándulásokra ne számíts. Engem törin lepett meg ez nagyon.. azért itt fontos lenne, hogy bejárjunk néhány kulcsfontosságú várost... mindenesetre, ilyen sincs. :D Ahol eddig jártam, az egyik sem iskola által szervezett tanulni kirándulás volt. (ja de, bocs: Kolozsvár.. de oda is csak jutottam ki, mert gyakornok vagyok idén)

A kedvem 6/10.
Tegnap voltam PlayIT-en, találkoztam a Hodor-t, és Meera Reed-et alakító színészekkel, és kipróbáltam néhány dolgot. Azért összességében eléggé csalódottság volt a rendezvény. Rengeteg kalamajkával találtuk szembe magunkat... (szervezetlenségből adódó problémákkal.) Remélem többet nem hívnak Trónok harcás színészeket, mert a következő alkalomra már nem szivesen mennék.

Ráadásul közeleg a vizsgaidőszak, szóval most a suli is nagyon demotiváló...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 19. 12:12

A PlayIt-re én is ki akartam menni, de végül meggondoltam magam. Elfelejtettem, hogy fizetős a rendezvény, és annyi pénzért, amit kértek volna érte, nekem nem érte volna meg elmenni. A Trónok Harcát nem szeretem meg nem is ismerem igazán, inkább csak a játékok miatt mentem volna ki. Meg ki akartam próbálni, hogy mit tud az Xbox One X egy 4k-s felbontásra képes monitoron/HD Smart TV-n. Csak aztán haverom, akivel menni akartam volna, elmondta hogy mennyibe kerülne, meg szerinte nem olyan jó az egész, inkább csak arról szól, hogy a sok tízéves "gamer" meg "sorozatrajongó" kisgyerek a szüleit végigráncigálja a rendezvényen. Ezt persze senki ne vegye magára, nem azért írtam, de jobban belegondoltam ebbe, és rögtön meggondoltam magam a részvétel kapcsán. :D Szóval végül nem mentem. :) Igazából csak az új játékok miatt kár, meg egy kicsit az Xbox X meg 4k TV-s gamelés kipróbálása miatt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 01. 29. 11:34

Nem mondom, hogy totál le vagyok lombozva (mert számítottam rá), de sajnos ma tényleges is kiderült, hogy a laptopom kijelzőjét cserélni kell (haldoklott már néhány hete). A laptop korából és teljesítményéből kifolyólag viszont már nem érné meg megcsináltatni. Ezért újat kell vennem.

Szóval... 5/10. :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 02. 01. 20:05

Az nem túl jó. Főleg, hogy egy laptop elég nagy befektetés manapság. Szóval abszolút meg tudom érteni, hogy emiatt nincs túl jó kedved. :(

Az én hangulatom ma egy olyan 6/10. Egyrészt valamelyest lehangolt kicsit az RDR2 október 26-i csúszása, amire egyébként számítottam, meg azért vannak előnyei is számomra (RDR2 topicban már kifejtettem ezt bővebben is). Másrészt örülök annak, hogy véget ért az első egyetemi vizsgaidőszakom, ami ugyan lehetett volna jobb is, de azért nem lett olyan rossz, szóval annak örülök valamelyest. Viszont úgy néz ki, hogy pont lecsúsztam az ösztöndíjas átlagról, már ami a tanulói pénzt illeti (nem tudom még, hogyan nevezik ezt hivatalosan, arra a pénzre gondolok, amit egy bizonyos átlag felett kapsz az egyetemtől az átlagod meg a kreditjeid alapján és havonta kapod a számládra), szóval amiatt annyira nincs is jó kedvem, mert konkrétan egy kicsi hiányzott volna ahhoz, hogy kapjak némi pénzt. :( De ebből is tanultam, a most következő félévben kicsit keményebben kell odatennem magam. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 04. 28. 18:57

8/10 Ma kiderült, hogy sikerült a középfokú angol nyelvvizsgám.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 28. 19:10

Gratulálok itt is.

Nekem is 8/10 egyébként. Csapatversenyes rendezvénysorozat van most a koliba, igen jó a hangulat.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 28. 22:03

Gratulálok! :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 04. 29. 19:15

Rockstar69 írta:8/10 Ma kiderült, hogy sikerült a középfokú angol nyelvvizsgám.

Gratulálok Feri, ügyes vagy! :) Bár mindketten tudjuk, hogy a sok GTA-zásé meg angol filmnézésé az igazi érdem. XDX :D :P :lol: ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése