OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 07. 20:33

Visali én vagyok az TheGTAKING! Bocs, hogy újra regisztráltam, de ezt nem hagyom már szó nélkül, és a következményeket vállalom! Na Visali én nem másolok a GTAPlaceről! Dr.Wolf másolt a GTAPlaceről! Én nem, ja és MarkeXbox valami! Miért beszélsz ki engemet? Mi a bajod az oldalammal? Ártottam én neked vagy mi? Mond már el? És én nem másolok a GTAPlaceről! Már hetek óta egyedül írok cikkeket, ha nem hiszed el, akkor küldök az oldalamról pár cikket! Ja és amikor mondtad, hogy jelentkezek a Totalgaming-ra akkor én a Word-öt használtam! Mindig a Word-öt használom! Akkor ne mond már, hogy helytelenül írok! Ezt is a Word-el írtam! És nem bocsátok meg senkinek sem! Mert mindig bocsássak meg mindenkinek! Én a luzer mi? Egész életemben mindig megbocsátottam mindenkinek! De most már nem! Elegem van, akkor sem megyek el a GTAPlaceről! Imádom ezt az oldalt, amikor megláttam ezt az oldalt akkor gondoltam, hogy ez a világ legjobb oldala! Visali ne haragudj rám! Bocs, hogy GTAPlaces adminak adtam ki magam, de le akartam állítani Dr.Wolf-ot! Mert te nem tudtad! És esküszöm, hogy többé nem csinálok, ilyent csak most ne tilts ki! Légyszi ne bánts Visali! Csak te ne! Te vagy ennek az oldalnak a szíve! Tisztelek bro! Nagyon tisztelek téged meg a GTAPlace-t is csak MarkeXbox-ot nem tisztelem, mert kibeszél engemet! Amikor azt sem tudja, hogy már hetek óta egyedül írok, cikkeket küldjek pár cikket az oldalamról! Ha nem hisztek, nekem megmutatom! Légyszi Visali bocsáss meg és ne tilts ki! Köszönöm szeretlek bro! Esküszöm, ha csinálom a GTA Chicago 2, akkor szerepelni fogsz benne. Csak bocsáss, meg és ne tilts ki! Légyszi Visali! Gondold meg! Tudod, hogy jót akartam! Nem vagyok rossz ember, jó ember vagyok, jó tanuló vagyok! Nem is gondolnátok, hogy milyen vagyok valójában. Egy tisztességes, becsületes, jó tanuló gyerek vagyok, akinek van akarat ereje, megbocsátása, kitartó, van álma! Ilyen ember nem mindig van, ja meg 190 cm vagyok ezt csak érdekesség miatt mondtam :D ! Csak légyszi Visali bocsáss meg és ne tilts ki! Adj, még egy esélyt esküszöm, jó leszek, Köszönöm üdv bro
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 07. 21:35

Nem nekem írtál, nem is igazán tudom mi a szitu, ahogy az írásodból kiveszem, van egy oldalad, ahol vannak szerkesztők, akik másolnak.
Az oldaladért te felelsz, a szerkesztőidért te felelsz. Jó példa erre a BitTorrent világa, a legtöbb trackeren, ha meghívsz valakit, akkor a tevékenységéért te is felelsz. Nem ovis szinten mutogatni kell a másikra, hanem a problémákat orvosolni. A GTA Place tartalmaira a Creative Commons "Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd!" licenc vonatkozik. Ez alapján lehet másolni.
> Elegem van, akkor sem megyek el a GTAPlaceről!
Ezt majd az illetékesek eldöntik.
Az meg, hogy 190 cm magas vagy és naponta háromszor jársz WC-re teljesen irreleváns.
> Egész életemben mindig megbocsátottam mindenkinek! De most már nem!
Ez hülyeség, nincs jó és rossz ember. Jó és rossz cselekedetek vannak. Felesleges haragot tartani, túl rövid az élet ahhoz.

UI:
Szerintem mindenki levágja, hogy te vagy TheGTAKING.

UPD8:
Enyém a 300. hozzászólás az OFF témakörben. :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 07. 22:35

Gyerekek, erre most végképp nincs idegem.

1.: TheGTAKING: Maradj, ha annyira akarsz.
2.: A cikkek másolásáról szóló viták meg vannak beszélve, felesleges tovább tárgyalni róluk. Ha kell, akkor intézkedek, és tudom, hogy hogyan tegyem, nem kell beleszólni, belekontárkodni. Mindennek megvan a maga menete és formája.
3.: TheGTAKING nem kel haragudnod MarkeeXBOX360-ra, rgyszerűen csak nem tudott róla, hogy megbeszéltük, gondolom az első híreket nézte a felsorolásból az oldaladon, és ott valóban nincsenek kitéve a linkek.
4.: Haggy ki ebbél a GTA: Chicago dologból, már így is túl sok helyen szerepel a nevem a neten.
5.: TheGTAKING: Nem haragszom rád, csak ideges voltam vagy vagyok is , már nem tudom.
6.: Aki engem jószívűnek mond, az k.. khm... nagyon nem ismer.
7.: Egy szót emelnék ki a hozzászólásból: "...gyerek...".

Ezzel minden vitát lezárok. Köszönöm.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 12. 08. 17:14

Toni Cipriani írta:
csaba292 írta:hát ez beszarás...
$99.99/£99.99/€109.99 = 22,5k/35k/33,7k forint
Ez lesz a Max Payne 3 gyüjtöi változatának ára... pofátlanság.
Ugye azzal tisztában vagy, hogy konzolra nem fejleszthetsz szabadon? Jelen esetben kell fizetni a Sunyinak X összeget, aztán eldöntik, hogy a játék megkaphatja-e a PS3 címkét vagy sem. Plusz még rájön a fejlesztési költség (A PS3 az Xbox-szal és a Windows-al ellentétben OpenGL-only) és az exkluzivitás érzetét is meg kell adni gyűjtői kiadás esetén. Továbbá valószínűleg még számoltak azzal, hogy a Max Payne meggyalázása a kutyának sem fog kelleni, erre még rátesznek a kereskedők és megvan a végleges ár.
Tisztában vagyok vele, nem is az árral van a bajom... miattam legyen 109€, de akkor annak megfelelö dollárban... itt a különbségen van a hangsúly, hogy amit Amerikában elengednek, azt az Európaiakon verik le... mert azért valljuk be, nem mindegy hogy 22,5k-ért vagy 34k-ért veszel egy játékot...
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2011. 12. 08. 20:37

TheGTAKING írta:Visali én vagyok az TheGTAKING! Bocs, hogy újra regisztráltam, de ezt nem hagyom már szó nélkül, és a következményeket vállalom! Na Visali én nem másolok a GTAPlaceről! Dr.Wolf másolt a GTAPlaceről! Én nem, ja és MarkeXbox valami! Miért beszélsz ki engemet? Mi a bajod az oldalammal? Ártottam én neked vagy mi? Mond már el? És én nem másolok a GTAPlaceről! Már hetek óta egyedül írok cikkeket, ha nem hiszed el, akkor küldök az oldalamról pár cikket! Ja és amikor mondtad, hogy jelentkezek a Totalgaming-ra akkor én a Word-öt használtam! Mindig a Word-öt használom!...
Ok, értem én, hogy most haragszol rám csak épp az okát nem tudom felfogni. Mi az, hogy kibeszéltelek a hátad mögött? Kikértem mások véleményét az oldaladról ,meg arról, hogy másolsz. Rendben, hogy a cikkek írásához Word-öt használsz, de annyi hiba van a fogalmazásodba, hogy az már egyszerűen irritál.
-A sok szóismétlés
-A hülye szleng szavak használata
-Alig használsz írásjeleket
+Még sorolhatnám

Nem akarok haragot, de különösebben nem foglalkoztat, az sem ha haragszol rám...
Vita részemről lezárva.

+1 kérdés valamelyik admintól:
Az miért van, hogy a fórum hozzászólásaim nincsenek számolva?
Nem, mintha zavarna, csak kérdem.
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 08. 21:00

Értem, igen a fogalmazásom tényleg rossz, akkor bocs. Csak mérges voltam rád, de már nem vagyok mérges. És azért nem jelenítődik meg a hsz.-eid mert az OFF-topikba írtál, ha a Off topikba írsz akkor soha sem nő a hsz.-eid, ha más topikba írsz akkor nőni fog ennyi. és szívesen üdv.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 09. 16:21

Wantoo, ha erre jársz egy kérdés:
Mi lett az sp.hoff.hu-val?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 09. 16:27

Az meg milyen oldal? De szerintem ha wantooval akarsz beszélgetni akkor írj neki egy üzit ;) .
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 09. 16:59

South Park-os. Kösz az ötletet. :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 12. 09. 18:11

Szívesen, de ez szerintem alapvető dolog :D :lol: .
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 09. 20:13

Mivel a fórumban írta meg, a mondatban van egyfajta többletjelentés, akár tudatosan, akár a tudatalatt: Hátha más is tudja a választ. ;)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 12. 09. 20:30

úgy írtad, mint ha tiéd lenne az oldal, és mutatod a felhasználóknak mit kell csinálni
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 09. 20:42

Visali írta:akár tudatosan, akár a tudatalatt
Tudatalatt. :)
Cube Head írta:úgy írtad, mint ha tiéd lenne az oldal, és mutatod a felhasználóknak mit kell csinálni
Szerintem nem volt kioktató az üzenete, egy tippet adott. Nem szoktam privátokat írni, emiatt el is felejtettem létezését mikor hozzászóltam. Tehát jól jött az üzenete. :)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 12. 09. 20:57

akkor bocs
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2011. 12. 09. 21:01

csaba292 írta: Tisztában vagyok vele, nem is az árral van a bajom... miattam legyen 109€, de akkor annak megfelelö dollárban... itt a különbségen van a hangsúly, hogy amit Amerikában elengednek, azt az Európaiakon verik le... mert azért valljuk be, nem mindegy hogy 22,5k-ért vagy 34k-ért veszel egy játékot...
Felejtsd el, hogy korrekt árazást kapsz Európában, azon belül is Magyarországon. Az első számú piac USA, a kiadóvállalat nem tudom hol honol. Hülye szokás, de ettől még szokás, hogy az amerikai dollárban megadott árat hozzák Európába is (Értsd: 100 USD = 100 GBP/EUR). Jelen esetben úgy látszik Angliába, hiszen ott megegyező az ár, a fontot pedig már átszámolták euróba. (Jelenlegi árfolyam)
Cube Head írta:akkor bocs
Nem tudom mire jött ez, de semmi gond.

Válasz küldése