OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 02. 29. 17:03

Inkább az utolsó indok miatt. :D Noha a laptopra nem töltök játékot, de PS3-on, PS4-en vagy a bátyám gépén szoktam játszani hétvégenként. :D
Az Ifjú Róbert Bock és végzet temploma
Úristen! XD Majdnem beletrafáltál. Ez a regényem igazi címe: Az ifjú Róbert Bock kalandjai I
Majdnem eltaláltad! Kemény vagy! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 06. 10:42

Kihalt vidékeken járok, ugy látom.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 03. 06. 12:56

Rendben. Feldobok én egy témát.

Vélemények? A legjobb komment, amit neten olvastam az volt, hogy "Az eredeti koncepcióból legalább a fekete férfit megtartották.".
je

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 03. 06. 14:10

Hát, akkor én rövid és kénköves értékelést adok neked erre a förtelemre.
Mert ez bizony förtelmes. Egy emberiség ellen elkövetett undorító elem a politikai korrektség jegyében. Először is nem tartom magam nőellenesnek, szóval egyáltalán nem arról van szó, hogy az zavar, hogy női főszereplőt raktak a filmbe, az ok zavar. Csak azért, hogy női főszereplő legyen... nem kell. Elhiszem, hogy nagyon harcolnak ma már a megkülönböztetett figyelemért, de nem kell így, ilyen gyerekes és borzalmas módon.
Az előzetes rossz. Gyenge, gyenge, nagyon gyenge. A szellemek (és a csapattagok) nevetségesen néznek ki, a viccek nem viccesek, az meg hogy eszetlenül üvöltöznek egyszerűen...
Az eredeti csapatról el is tudtam hinni, hogy megoldanak dolgokat, főleg mert úgy néztek ki, mint akik fel tudnak futni mondjuk a harmadikra, nem pedig úgy mint akit két csík bacon választ el a szívrohamtól. Már a második részt sem értettem, de azt még elfogadom, mert vicces volt, és valamennyire más. Ez már csak egyszerűen szar. A rajzfilm jobb volt ennél. Mi lesz a következő? A Keresztanya? Egy Rémálom az Elm utcában Frederica Kruegerrel?
Rákot kaptam az előzetestől.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 03. 06. 21:37

Én sohasem voltam túl nagy szellemirtó fan, de ez a trailer valóban mindennek az alja. Mondjuk az is igaz, hogy nekem az eredeti sem tetszett túlzottan, nem néztem azt sem, de annak legalább az eredeti zenéje jó volt. De ez már tényleg egy fölösleges, gagyi reboot.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 03. 07. 08:26

Elég szép a lájk / dislike arány. :D Már az indexkép is borzalmas, olyan mintha valami rossz Szellemirtók paródia lenne.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 10. 18:17

Nem is rossz.. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 03. 11. 23:45

Sziasztok!
Nos, nem tudom jó helyre írom-e, továbbá abban sem vagyok teljesen biztos, hogy nem minősül reklámozásnak (esetleg ha annak minősül, az adminok nyugodtan töröljék ki a kommentemet), de a mai nap folyamán végre rászántam magam arra, hogy készítsek egy saját YouTube csatornát. Akit esetleg érdekel, annak itt van a linkje: https://www.youtube.com/channel/UCtGokB ... igzv89i_Jg.

Mivel még csak most hoztam létre a csatornát, ezért elég szegényes, alig-alig van rajta "élet" (videó, stb.) és a technikai berendezéseim hiányosságainak köszönhetően sajnos nem is mostanában fog fellendülni ez a csatorna, de most már nem bírtam tovább várni a YouTube fiók és csatorna létrehozásával. A csatorna egyébként értelemszerűen videojátékokkal kapcsolatos videóanyagokkal fog majd foglalkozni, ha majd egyszer sikerül beszereznem a fentebb említett technikai eszközöket (játékmenet felvevő az Xboxhoz, a hamarosan birtokomba jutó új laptop, stb.). Addig is arra szeretnélek megkérni titeket, hogy ha esetleg van egy kis szabadidőtök és rendelkeztek YouTube fiókkal, akkor legyetek oly kedvesek a fenti linken meglátogatni a csatornámat, feliratkozni és lájkolni/kommentelni sem tilos. ;) Mondjuk előre bocsájtom, hogy eddig még csak hat darab DIRT 3-mas highlight visszajátszás van a csatornán, ami nyilván édeskevés, de mivel a jelenlegi játékaim közül csak a DIRT 3 rendelkezik beépített YouTube-os videófelvevővel és még nincs az Xboxomhoz avermedia meg semmi egyéb videófelvevő eszköz, ezért sajnos egy darabig kénytelenek lesztek beérni a DIRT 3-mal. Továbbá ha van köztetek tapasztalt YouTube-os, azzal szívesen felvenném a kapcsolatot, mert ma regisztráltam és ma töltöttem fel az első videóimat, ezért örülnék, ha majd valaki tudna válaszolni az esetleges kérdéseimre, ha egyszer neadjisten nem találnék meg valamit vagy valami akadályba ütköznék. Szóval előre is köszi mindenkinek a támogatást, a segítséget és a türelmet, igyekszem minél hamarabb érdekesebbé, jobbá, látványosabbá és változatosabbá tenni a csatornámat! Szóval egy kis türelmet kérek, de akit esetleg érdekel a DIRT, az addig nyugodtan nézegetheti azokat a videóimat, amíg nem tudok más játékról is videóanyagot készíteni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 03. 12. 09:35

Feliratkoztam.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 03. 12. 16:35

Köszönöm szépen! Mindjárt én is feliratkozom a tiédre! :)

A mai nap folyamán megpróbáltam DIRT Showdown-os visszajátszásokból is YT videót készíteni, hogy ne csak DIRT 3-mal bővítsem a csatornámat, de mivel a Showdown csak digitális változatban van meg, ezért nem járt hozzá VIP Pass kód, ami szükséges a YouTube-os feltöltésekhez, így sajnos nem tudtam feltölteni roncsderbis csatákat (vásárolni Xbox LIVE-ról természetesen lehetne Pass-t, de sajnos most arra pont nincs pénzem). De ha minden igaz, jövő héten meglesz az új laptop, ami remélhetőleg fog vinni pár jó játékot, amiről érdemes lesz majd videókat készíteni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 03. 12. 19:59

Gonzales írta:Nem is rossz.. :D
Ezt valamelyik nap láttam, szerintem is hatalmas.
Well look who's back

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2016. 03. 13. 14:07

Ennyi idő után,ismét itt. :)
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 03. 13. 14:33

Üdv újra közöttünk, Lackoka! :D Meglepődtem, mikor megláttam, hogy visszatértél végre!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 03. 16. 14:44

Lackoka írta:Ennyi idő után,ismét itt. :)
Luszie után ismét van egy nagy visszatérőnk! :D Üdv újra köreinkben, Lackoka! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 03. 16. 20:26

Pár napja visszatértem a zenekészítőhöz, és összedobtam egy másik (eléggé dark hangulatú) filmzenét. Gondoltam, megosztom itt is.

Well look who's back

Válasz küldése