OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 21. 19:02

Tegnap éjjel befejeztem az Elfen Lied nevű sorozatot. Nem vagyok egy nagy anime rajongó, viszont ez kifejezetten tetszett. Eléggé brutális az egész, a történet is heavy, főleg az utolsó két rész a durva. Ajánlom mindenkinek, aki bírja a vért, a brutalitást és a meztelenséget. Emellett van még egy anime sorozat amibe belekezdtem, a Fairy Tail, de az jóval lightosabb, viccesebb hangvételű.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 22. 18:58

Ez a meccs csodás volt! :D különösen tetszett Kiràlyék jàtéka a végén. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 06. 22. 20:53

Az volt! Ha az utolsó 15 percben még lett volna kedvük játszani a csapatoknak, szerintem még láttunk volna gólokat, bár ahogy hallottam magas volt a páratartalom, meg mindenkinek jó volt az eredmény, így megértem, hogy szartak bele. De ezt leszámítva nagyon jó meccs volt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 22. 20:58

Amugy is csoportelsők vagyunk, szóval nincs gond. :)
Csak így Portugàlia is bejutott a nyolcaddöntőbe.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2016. 06. 22. 21:59

Bárhova felnézek mindenhol a foci folyik. Csak én vagyok az egyetlen akit ez az egész hidegen hagy? :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 22. 22:08

Nem örülsz annak, hogy majdnem 50 év után nemzetközi sikereink vannak foci terén?
Well look who's back

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2016. 06. 22. 23:07

Hüblookohelimedion leszek és én azt mondom, hogy teljes szívemből nem tudok nagyon örülni az eredményeknek, mert elhitetjük magunkkal, hogy mi vagyunk a legjobbak és a végén hatalmas pofára esés lesz. Ráadásul ezek után majd lehet hallgatni a rádióban, tv-ben, stb., hogy mégsem hiába építettük azt a rengeteg stadiont. Emellett semmi másról sem lehet hallani sehol.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 06. 23. 00:06

Nemohalacska írta:Bárhova felnézek mindenhol a foci folyik. Csak én vagyok az egyetlen akit ez az egész hidegen hagy? :D
Szívemből szóltál, haver! :D :P :lol: Én valahogy sohasem szerettem a focit. Talán azért, mert mindig nagyon felhypeolják.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 06. 23. 07:16

Tigrito írta:Hüblookohelimedion leszek és én azt mondom, hogy teljes szívemből nem tudok nagyon örülni az eredményeknek, mert elhitetjük magunkkal, hogy mi vagyunk a legjobbak és a végén hatalmas pofára esés lesz. Ráadásul ezek után majd lehet hallgatni a rádióban, tv-ben, stb., hogy mégsem hiába építettük azt a rengeteg stadiont. Emellett semmi másról sem lehet hallani sehol.
Senki sem mondta, hogy Európa Bajnokok leszünk, csak örülünk az eddig elért eredményeknek.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 06. 23. 09:48

Nemohalacska írta:Bárhova felnézek mindenhol a foci folyik. Csak én vagyok az egyetlen akit ez az egész hidegen hagy? :D
Nem.
Arminho írta:Nem örülsz annak, hogy majdnem 50 év után nemzetközi sikereink vannak foci terén?
Nem.
Tigrito írta:Hüblookohelimedion leszek és én azt mondom, hogy teljes szívemből nem tudok nagyon örülni az eredményeknek, mert elhitetjük magunkkal, hogy mi vagyunk a legjobbak és a végén hatalmas pofára esés lesz. Ráadásul ezek után majd lehet hallgatni a rádióban, tv-ben, stb., hogy mégsem hiába építettük azt a rengeteg stadiont. Emellett semmi másról sem lehet hallani sehol.
Ki tudja, hogy Hüblo minek örülne? Azért amibe és ahogyan belekötött, nos volt benne "merit". Szerintem nyugodtan örüljél annak ha nyer a csapat, vagy nyugodtan ne örülj, semmit nem fog megváltoztatni. A stadionos résszel egyet tudok érteni. Engem inkább a részeg üvöltöző szurkolók zavarnak a meccs után. Az egyik megpróbált a hátamra ugrani a villamoson.
Guess who's back!

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 06. 23. 10:01

NikitaDragovich írta:
Nemohalacska írta:Bárhova felnézek mindenhol a foci folyik. Csak én vagyok az egyetlen akit ez az egész hidegen hagy? :D
Szívemből szóltál, haver! :D :P :lol: Én valahogy sohasem szerettem a focit. Talán azért, mert mindig nagyon felhypeolják.
Hidd el máskor engem se izgat különösebben a futball, de baromira szórakoztató leülni a haverokkal és együtt szurkolni a csapatért. Jó látni, hogy így összehozta az embereket. Nyilván nem mi leszünk ott július 10-én, de a foci alapvetõen nagyon jó közösségépítõ, és ez az egésznek a lényege. Szerintem mindenki próbáljon meg egy kicsit örülni, elvégre tényleg összekaparta magát a csapat, ki tudja talán még lesz jobb is. ;)

Amúgy vigyázz Ármin, ezek az anime dolgok könnyen elfajulnak, még végén megtetszik a hentai is. :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 23. 10:47

The Cleansing Fire írta:Engem inkább a részeg üvöltöző szurkolók zavarnak a meccs után. Az egyik megpróbált a hátamra ugrani a villamoson.
:D :D :D
Az, hogy egyes emberek túlzásba viszik a szurkolást, az nem a foci hibája. Tequila-nak igaza van. Jó összeülni a haverokkal, és drukkolni a válogatottunknak. De nem mindenki értékeli az ilyet ezek szerint.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 06. 23. 18:54

Én csak sajnálni tudom, hogy vannak, akik még ennek sem tudnak örülni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 23. 19:22

Én viszont csùnyán fogok röhögni, ha Magyarország nyeri az EB-t! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 06. 23. 19:33

Rockstar69 írta:Én csak sajnálni tudom, hogy vannak, akik még ennek sem tudnak örülni.
Miért örüljek neki? Nem az én eredményem, nem a családomé vagy a barátaimé. Semmilyen módon nem reprezentálja az ország helyzetét. Nem azt mondanám, hogy "még ennek sem" hanem azt, hogy ennek még azért nem.
Gonzales írta:Én viszont csùnyán fogok röhögni, ha Magyarország nyeri az EB-t! :D
Miért? Itt senki nem mondta, hogy nem akarja, hogy nyerjenek.
Guess who's back!

Válasz küldése