OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 29. 16:47

A felesleg tőlem mehet, az én szememben az érettségi is az volt, mégis az összes felesleges szart megtanultam, csak a matekot nem, amire képtelen voltam rájönni. Igaz, egyetemen sokkal-sokkal többet kell majd, ezt tudom. De most még úgy vagyok vele, hogy ha nem lesz matek, akkor van esélyem arra, hogy komolyabb bukdácsolás nélkül megcsináljam a leghülyébb tantárgyakból is a vizsgát megfelelő felkészülés és tanulás fényében.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 17. 09:56

Gonzales írta:10/8 lassan vége a nyárnak, skacok. Én mondjuk kifejezetten várom az iskolát.
Jep. Itt is ugyanez. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 17. 11:28

Én is várom, de csak azért, mert kezdődik végre az egyetem. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 17. 12:40

Én nem igazán várom az őszt, mert rühellem, a nyár a kedvenc évszakom.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 17. 16:29

Nekem is a nyár a kedvenc évszakom, meg gondolom, mindenki másnak is a világon. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 17. 22:54

Nem egészen. Sok olyan embert ismerek, aki a moslék téli időt szereti.
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 08. 18. 10:23

Én soha nem szerettem a nyarat. Szívesebben fázok, minthogy melegem legyen, azonban igazán a köztes évszakokat kedvelem. Számomra 20 fok (Celsius) körüli az ideális hőmérséklet. Az idei nyári meló után pedig egyenesen felüdülés lesz a tél. Rohangáltam eleget a csodás napsütésben.
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 18. 10:51

Szeretem a nyarat, mert akkor van a leghosszabb szünet, plusz akkor érdemes elmenni nyaralni, főleg vízközelbe. Ugyanakkor, a telet is szeretem, mert akkor van a szülinapom, plusz a karácsonyt nagyon szeretem, ez a kedvenc ünnepem. Télen meg azért egyszerűbb védekezni a hideg ellen, mint nyáron a meleg ellen. Persze ha valakinek van klímája a házban, akkor annak nyilván mindegy a meleg, mert tud ellene védekezni. Viszont a klíma nagyon drága, így nem adatik meg mindenkinek (köztük nekem sem). Bár télen a fűtés sem olcsó, de ott ha nem akarsz sokat költeni, felöltözhetsz és akkor nem fázol. Nyáron meg igazából csak a klíma segíthet, hogy el tudd viselni a hőséget. Szóval számomra vannak pro-k és kontrák mindkét évszak ellen. Igazából mindkettőt szeretem valamiért, meg van kivetnivaló is mindkettőben. Az átmeneti évszakokat én azért nem szeretem, mert azok többnyire kiszámíthatatlanok. Tavasszal pl. ha tűz a nap, azt hiszed, hogy végre jó idő lesz és nem kell télikabátban flangálnod, erre ahogy kiteszed a lábad azonnal megfagysz és mehetsz vissza a meleg ruhákért. Ősszel meg ugyanez a helyzet nagyjából.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 18. 11:07

Én is télen születtem, ennek ellenére nem szeretem. 1-2 hónapig szeretem egyébként, de sajnos 7-8 hónapot kell elviselni a szar időből. Kint szürkeség van, rövidek a nappalok, stb. A hideggel nincs bajom, csak a többivel. Egyébként mi vidéken lakunk, szóval itt nyáron sincs olyan meleg a házban. Most hogy voltak ezek a 40 fokos hőségek, max 28 fok volt a házban. Sajnos ez télen is igaz, olyankor is hidegebb van itt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 18. 11:24

Azt mondjuk én sem csípem a télben, hogy mindig szürkeség van, plusz a sötétség miatt teljesen elveszítem az időérzékemet, mindenhonnan elkések vagy elalszok. Délután négykor már majdnem sötét van, onnantól kezdve meg szenvedés sokáig fennmaradni és végezni a dolgodat, suliba járni vagy ilyesmi. Reggel is sokkal nehezebb feltápászkodni az ágyból, amikor még kilenc óra tájban is vaksötét van az utcán. Én nehezebben viselem nyáron a nagy meleget, nálunk hiába van csak 29-30 fok maximálisan, nekem már az is túl sok és nagyon kellemetlen. Télen meg szeretek begyújtani a cserépkályhába, akkor jó meleg lesz. Bár most már nem fogom annyit használni a cserépkályhát, mert új kazánt vettünk és az normálisan adja a meleget a radiátorokba, így nem valószínű, hogy télen rá leszünk szorulva a kályhákra, mint eddig. Rám is abszolút igaz, hogy télen is és nyáron is hidegebb, illetve melegebb van a lakásban az átlagnál.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 18. 11:57

Én úgy értettem, hogy itt mindig hidegebb van az átlagnál. Nem az a fajta vagyok, aki nyáron a 20 fokos lakásban érzi jól magát, télen meg 28 fokot csinál a házban. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 19. 08:28

dani.szentgali írta:Mindig is utáltam, ezért most nagyon örülök, hogy végre megszabadultam tőle. :D Ráadásul az egyetem később kezdődik, hiszen a tanítás csak szeptember 11-én kezdődik nálunk (micsoda felemelő dátum XD).


Emlékeim szerint a tizedik osztály még pont nem volt olyan nehéz. Én általában a páratlan számú évfolyamokon szoptam többet a sulival.
Az, hogy 1 héttel később kezdődik a suli, egyben azt is jelenti, hogy 1 héttel később is ér véget. Főleg ha lesz őszi+ tavaszi szünetetek is... mert akkor július közepén még esélyes, hogy lesz vizsgád. Én örülök, hogy az SZTE-n időben kezdünk, (vagy valamikor korábban) legalább júniusban le lehet tudni az egészet, és nem tolódik ki annyira az iskola.

Szept. 11-ről semmi rosszat ne mondj, oké?! :lol: :lol: :P

Egyébként az én sulimban is az a mende-monda járta, hogy a páratlan évfolyamok a nehezebbek... hogy ez most valóban igaz-e, a mai napig nem tudom. Lehet, hogy bemagyaráztuk magunknak, hogy így van...de aztán lehet, hogy nem is igaz. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2017. 08. 19. 09:14

Te is SZTE-re jársz? Lassan tárgyfelvétel.. :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 19. 09:23

Yep. :) "remélem" befagy majd a Neptun és semmit nem tudok majd aznap elintézni rendesen. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2017. 08. 19. 12:20

Nem kell remélni, amilyen stabil a rendszer, biztos 5 perc után összeomlik. A modulo már most beszart. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Válasz küldése