OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 12. 26. 16:29

Köszi, neked is! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 12. 27. 23:55

Boldog Születésnapot, Dani! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 12. 28. 16:49

Boldog születésnapot, Dani! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 12. 31. 23:56

Boldog Új Évet!
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 01. 02. 17:06

Jaj, köszönöm szépen a születésnapi köszöntőket, srácok! :D Bocsi, hogy nem válaszoltam eddig, csak most egy ideje fel sem néztem a RedDeadPlace-re! :lol: :P

Illetve én is sikeres, boldog, eredményes és Red Dead-ben gazdag újévet kívánok a fórum minden tagjának! :) Illetve köszönöm, hogy az elmúlt évben veletek együtt várhattam a Red Dead Redemption 2-őt, nagyon jó játék lett és fantasztikus volt az oldal is, hiszen minden infót, rengeteg cikket, tanácsot, tippet leközöltetek, szóval le a kalappal a tavalyi munkátok előtt és kívánom, hogy idén is ilyen minőséggel kényeztessetek el bennünket, annak ellenére is, hogy az idei év jóval eseménytelenebbnek ígérkezik, hiszen nem valószínű, hogy az RDO és a GTAO frissítésein kívül lesznek érdemben egyéb dolgok. :) Ami persze nem akkora baj, hiszen bőven elleszünk ezekkel is. ;)

Ui.: Reméljük most, hogy nem nézünk túl sűrű év elébe, most majd lesz kis időtök kipucolni az oldalt és főleg a fórumot, ami mostanában rengeteg troll meg nem ideillő kommenttel teli támadást szenvedett el. Most is belépek, és kapásból három olyan fő téma volt, melyek megnyitása után az altémák mindegyikében angol, orosz vagy egyéb más nyelven íródott, oda nem illő megjegyzések, hozzászólások sőt még új topicok is voltak. Szóval ha lehet ezzel kezdeni valamit és megtennétek, az nagyon jó volna! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 01. 03. 20:37

dani.szentgali írta:
2019. 01. 02. 17:06
Reméljük most, hogy nem nézünk túl sűrű év elébe, most majd lesz kis időtök kipucolni az oldalt és főleg a fórumot, ami mostanában rengeteg troll meg nem ideillő kommenttel teli támadást szenvedett el. Most is belépek, és kapásból három olyan fő téma volt, melyek megnyitása után az altémák mindegyikében angol, orosz vagy egyéb más nyelven íródott, oda nem illő megjegyzések, hozzászólások sőt még új topicok is voltak. Szóval ha lehet ezzel kezdeni valamit és megtennétek, az nagyon jó volna! :)

Mint már írtam, tudunk ezekről. Minket is bosszantanak. Nem szabadidő hiányától függ a probléma orvoslása. Ennek ellenére reméljük, hohy 19-ben sikerül kitakarítani a botokat a fórumról. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 01. 04. 12:57

Luszie írta:
2019. 01. 03. 20:37
dani.szentgali írta:
2019. 01. 02. 17:06
Reméljük most, hogy nem nézünk túl sűrű év elébe, most majd lesz kis időtök kipucolni az oldalt és főleg a fórumot, ami mostanában rengeteg troll meg nem ideillő kommenttel teli támadást szenvedett el. Most is belépek, és kapásból három olyan fő téma volt, melyek megnyitása után az altémák mindegyikében angol, orosz vagy egyéb más nyelven íródott, oda nem illő megjegyzések, hozzászólások sőt még új topicok is voltak. Szóval ha lehet ezzel kezdeni valamit és megtennétek, az nagyon jó volna! :)

Mint már írtam, tudunk ezekről. Minket is bosszantanak. Nem szabadidő hiányától függ a probléma orvoslása. Ennek ellenére reméljük, hohy 19-ben sikerül kitakarítani a botokat a fórumról. :)

Igen, melékszem hogy anno beszéltünk már erről. :) Rendben, akkor ha lesz lehetőségetek rá, és sikerül valamit tenni ez ügyben, azt megköszönném, bár azt én is sejtettem, hogy nem csak engem zavar ez az egész, hanem ti is rosszul vagytok tőle, mivel ez a ti oldalatok, csomó energiát beleraktok hogy tartani tudjátok ezt a magas színvonalt, erre megjelenik egy halom bot meg random troll, akik belerondítanak a munkátokba. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2019. 02. 24. 19:25

Valamelyik nap megnéztem a "Haragban a Világgal" (Rebel Without a Cause) c. filmet. Nagyon megtetszett James Dean piros dzsekije. Valaki tudna segíteni hogy honnan tudnék hasonlót venni (lehetőleg aminek van gallérja is). Az eredeti egy McGregor Anti-Freeze volt. Elvileg McGregor egy mai napig létező márka, de honlapjukat nem találtam meg... Minden segítséget előre is köszönök! :cool: :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 02. 24. 21:57

"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2019. 02. 25. 22:34

Köszönöm a segítséget Dani! :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 03. 17. 12:19

Szívesen! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 25. 15:11

Rockstar69 írta:
2019. 09. 24. 22:13
5490 ft. Most nincs olyan jó árban, 4k körül szokott lenni.
Ja, azóta megnéztem én is, köszi. Hát, lehet hogy nincs olyan jó árban, de azt mondom, ennyi pénzt még talán megér, viszont eredeti árat (asszem kb. 11kilót) egészen biztosan nem adnék érte még én sem, annyit egyszerűen nem ér meg, hiába van benne 3 remek játék. Szerintem ezt az 5500 forintot még beáldozom rá, különösen úgy, hogy én nem szoktam online vásárolni, mindig boltban veszek feltöltőkártyát, bankkártya adatokat nem adok meg ilyen helyeken, nem igazán preferálom ezt a módszert. Most pénteken elmegyek a Pólusba, ott veszek feltöltőkártyát, és abból megveszem, ennyit még pont megér. :) Azért köszi az infót! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 09. 25. 22:12

Pedig a bankkártyás módszer a legegyszerűbb.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 26. 11:19

Tisztában vagyok vele, de én akkor sem szeretem. :D De hát ez csak én vagyok. :P :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 09. 26. 21:09

Mondjuk mostmár a feltöltőkártya sem rossz, mindenféle összeget lehet venni. Pár éve még csak 6000 forintos volt.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése