Kedvenc Sorozat

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 26. 13:02

Trónok harca nélkül üresek a hétköznapok. Így be is szereztem az első Song of Ice and Fire kötetet, ami nagyon szuper! :D sok olyan dolog előfordul ami nem kapott szerepet a sorozatban. Nagyon tetszik! :) + Észak meg Dél térképe is szuperül mutat, a Házakról levő bemutatkozásról ne is beszélve.
Belekezdtem a Banshee-be is, ami szintén csodás, és még a Mr.Robot is feltűnést keltett a szememben. Valahogy le kell foglaljam magam Július 17.-ig. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 26. 19:33

Engem őszintén szólva a könyv nem köt le. De lehet csak azért, mert nem vagyok eléggé kitartó... :D egy fél éve már megvan a könyv, de még mindig csak olyan 60-80 oldalt olvastam el. Bele kellene ásnom magam jobban.

Pikk-pakk, és itt lesz július. Egyébként a Podrick-ot és Yara Greyjoy-t alakító színész jön Mo-ra, a bp-i playIT-re. Ha gondolod, nézz el. Én valószínűleg ott leszek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 27. 17:05

Én 160. Oldalnál vagyok, 1 hete van meg a könvy. :D ez igen csak kecsegtető ajánlat, de nem hiszem, hogy lenne esélyem kimenni egy PlayiT-re. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 15. 18:52

Winter is here.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 07. 16. 16:27

Jól mondod! Én is már tűkön ülök. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 07. 16. 18:37

Holnap már látható lesz mindenki számára a Trónok harca 7. évad 1. része. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 07. 16. 19:40

NikitaDragovich írta:Holnap már látható lesz mindenki számára a Trónok harca 7. évad 1. része. :D
Na, kösz, hogy leírtad, fogalmam se volt miről beszélnek. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 16. 21:52

Szarkazmus a javából. :D itteni időben hajnali 4kor lesz a premier, szerintem fent is maradok megvárni. :D :o
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 07. 17. 07:24

Nem szarkazmus, tényleg nem tudtam. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 17. 07:41

Ez esetben nagyot nevettem. :D btw, megvolt a premier, nagyon tetszett ! + tudtam, hogy benne lesz Ed Sheeran is a hetedik évadban, de mégis meglepődtem amikor megláttam. Imádtam. :lol: kár, hogy most megint kell várjak 1 hetet :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 07. 17. 18:05

Én majd csak most nézem meg.

Belenéztem az Ed Sheeran-os jelenetbe Youtube-n. Egyelőre úgy érzem, nem tudom, minek volt benne abban a jelenetben... :D de hátha több értelmet nyer az egész, ha már láttam az egész részt. Szerencsére semmi spoiler-t nem lőttek el nekem facebook-on, szóval boldog vagyok.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 07. 17. 19:45

Duplaposzt. Sorry. De csak hogy lássátok, mit írok. ;)

Nos, a rész összességében nekem egy "elmegy". 1 év várakozás után ennél azért kicsit többet vártam....
Viszont meg kell jegyezni: a rész eleje nagyon erősnek indult. :D -bár ez az Aryás csavar 1-2 perc után kisilabizálhatóvá vált.

Ebben a részben viszont szokatlanul sok volt a csitti-cseti, ami valljuk be, nem jellemző a sorozatra. Kapásból tudok mondani 3-4 jelenetet, amelyet elég lett volna rövidebben felvenni, vagy egy az egyben kihagyni:

-Arya beszélget a katonákkal és Ed Sheeran-nal. (Oké, értem hogy kapott egy kis mellékszerepet, de ezt a jelenetet nem kellett volna ennyire elhúzni.)
-Clegane-ék beszélgetései
-Daenerys 484z19481 perc (!!!) alatt megérkezik Dragonstone-ba, szülőhelyére. (Értem én, hogy a jelenetnek jelentőségteljesnek kellett lennie -és az is lett- de hogy a SEMMIT miért kellett 10 PERCIG mutatni, azt nem értem. :D )

Ami viszont azért megdobogtatta a szívemet:
-nyitó jelenet (of course)
-a jól megcsinált kaki! (bár a jeleneteket végignézni undorító volt.)
-Jorah!!!!
-Lumpsluck professzor megmutatta, hogy Citadellai kórboncnoknak sem utolsó ;)
-Cersei jelenetei (imádom ezt a nőt)


VISZONT!
Összességében a rész nem lett túl dinamikus. Persze nem baj, hiszen az évadnyitó részek nem szoktak 9,9-et kapni IMDB-n.. valahonnan el kell indulnia a sorozatnak. :D Abban viszont azért viszont reménykedtem, hogy ha már nem áll 10 részből egy évad, akkor ennél összehoznak egy mozgalmasabb részt.


A kövi rész biztosan izgalmasabb lesz, hiszen már minden nagykutya "elfoglalta a helyét".. :D
Kiváncsi vagyok, hogy Euron mit akar elhozni Cersei-nek, hogy elnyerje a kezét...
meg arra is, hogy Jon majd mit lép arra, amit Sam írt neki.
meg persze 1000 más dologra.. :D Jájjj, várom a jövő hetet nagyon!


Szerk:

Egy kérdés:
Akiket Clegane-ék holtan találnak... azok kik?! :D Áprilisban fejeztem be a 6. évad újranézését (tehát azért relatíve frissnek kellene lennie az élménynek), de nekem nem ugrott be, hogy kik ezek az emberek. Akik egyedül eszembe jutottak, az az öregember és a lánya (?), akikkel Clegane még Aryaval együtt fut bele, de ugye Clegane a férfit ott a ház udvarán megöli... tehát nem tudom.

(Rákeresni meg lusta vagyok. Akkor inkább majd leírjátok ti. :D ) Ötlet?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 07. 17. 22:07

Én is megnéztem a Trónok harcát, és szerintem is nagyon jó volt. Nekem nagyon tetszett. :D (A szaros/fosos meg boncolós rész eléggé szép volt, főleg, hogy éppen kaját ettem, mikor elkezdték mutatni... -.-)

Amúgy te ezekre az emberekre gondolhattál, Luszie:
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Farmer
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Sally

Ők voltak a csontvázak a házban, akiket elástak később.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 07. 18. 17:11

Ők azok! :D Akkor csak nem emlékeztem rosszul...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 31. 17:56

Lady Olenna aka the absolute savage of the Game of thrones ☆☆☆
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése