Kedvenc Sorozat

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Válasz küldése
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 11. 22. 09:02

Hisz Luszie csak az ajtót tartja maga előtt..
Mindenesetre remek élmény lehetett összefutni Kristian-el ! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 22. 13:48

Sejtettem, hogy már láttátok, nem nektek mutatom elsősorban. :D

Am Gonzi... ilyen "ajtós" képet akartam volna vele készíteni, de mivel rohadt nagy volt a sietség + láttam, hogy ül.. így letettem a dologról. :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 22. 17:48

Nem baj, majd legközelebb bepótolod... Ha Hodor egyáltalán újra el fog jönni a PlayIT-re... :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 22. 18:19

Nem valószínű egyik eset sem. :D :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 02. 08. 13:00

Heyyyyy, újabb sorozatbeszámolóval rukkoltam elő, és úgy döntöttem kicsit rendbe rakom ezt a Netflix által okozott katasztrófát, szóval a terv a következő:
Eddig összesen húsz sorozat (give or take a couple) van a listán, köztük Narcos, Black Sails, Mr. Robot, The Blacklist, Supernatural, és Gunpowder. Ez az utolsó egy elég érdekes kis dráma sorozat, Kit Harington-al a főszerepben, így felkeltette az érdeklődésem. Mindössze egy évad, benne három 1-1 órás rész az egész. És igen, ennyi, be is van fejezve. Igaz történet alapján alapult cselekmény, 1603-ban játszodik, első Elizabeth halála után, a katolikusok harcát öleli fel a Brit Királyság ellen. Érdekes élmény, ajánlom. Méghozzá egy kanapé-szesszió során be is lehet fejezni. Nos, ezen túlesve elkezdtem a Lucifer-t is, ami.... hát, hogyan is fogalmazzak. Ördögi sorozat, nagyon kiváncsivá tett. Maga Lucifer karaktere eléggé megfogott, tetszetős Tom Ellis színészi játéka. Viszont félre rakom a Supernatural és The Blacklist mellé (ami egyébként kész csoda) és befejezem a Black Sails maradék két évadját, majd pedig a Mr. Robot-ot is. Így helyet csinálva a Punisher, illetve a Vikingeknek. :D
Szóval, összefoglalva a húsz sorozatot:
Trónok Harca
Westworld
The Walking Dead * khmm, ebben óriásit csalódtam *
Sherlock
- ezeknek várom a folytatásukat.
Breaking Bad
Sons of Anarchy
Gunpowder
Banshee
- eme sorozatoknak már vége van, óriási nyomot hagyva bennem, mindig a szívemben fogom őrizni őket.
Lucifer
Narcos
Blacklist
Black Sails
Mr. Robot
Supernatural
- nézem jelenleg.
+ várólistán lenne még a Godless, a Stranger Things, Vikings, és The Punisher. :D
Meg pár honorable mentions, amiket elkezdtem, viszont nem jutottam még a végére:
Dexter, Twin Peaks, Better call Saul.

Hűha, micsoda remek elfoglaltság.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 02. 08. 19:50

Gonzales írta: Trónok Harca
The Walking Dead * khmm, ebben óriásit csalódtam *

+ várólistán
Stranger Things
Meg pár honorable mentions, amiket elkezdtem, viszont nem jutottam még a végére:
Better call Saul.

Hűha, micsoda remek elfoglaltság.
Szerintem egyébként a Got 7. évada is borzasztó csalódás volt. (Bár a sorozat még így is zseniális.)
TWD? Mondták, hogy egyre silányabb. Én a képregényt olvasom, az azért eléggé jó. (bár egyes klisé párbeszédek rekurzívan ismétlődnek, de azért eléggé akciódús, és élvezhető a story) Meg rengeteg szálat megváltoztattak/kihagytak/raktak bele újat (sorozatba)... és a legtöbb fordulat eléggé gagyi. Most nem spoiler-ezek, mert nem lenne értelme.. De a képregény sokkal zseniálisabb. Persze, így a 170. rész környékén azért már laposabb a story, mint az első 100 rész esetében, de azért még most is simán leköt.... ami nálam nagy szó. :D

Nekem is ajánlották a Stranger things-t. Nem tudom mikor kezdek bele.. Időm sok nincs, + nem nagyon szeretek rettegni xD (még, ha mondták is, hogy ez nem annyira "olyan" )

A Better Call Saul-t egyébként én is nézem most, az 1. évad végénél vagyok. Örülök, hogy még van valami a Breaking Bad univerzumából, amit még nem maxoltam ki teljesen. A sorozat viszont kevésbé köt le, tehát havonta kb. 1 részt szoktam megnézni. :/ xD Bár tetszik, csak azért természetesen nem olyan, mint az eredeti történet (bár nem is lehet tőle elvárni). Külön örülök neki, hogy Mike-kal sokat foglalkozik a történet, szerettem volna jobban megismerni őt. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 06. 04. 18:50

Így június első pár napja után, újra a sorozatlistámon gondolkodva kaptam magamat, és... :D
Nagyjából hasonlóképp állok, Lucifer-t befejeztem, ami bámulatos élmény volt számomra, kiváncsian várom milyen sorsra fog jutni a sorozat. Merész lépés lenne a Fox-tól véget vetni mindennek.
Leginkább Blacklist-el és Suits-al (!!!) szórakoztatom magamat jelenleg. Az utóbbit biztosan nem kifejezetten kell bemutatnom. Felírta magát nagy kedvenceim közé, és mindig inspiráltan állok fel a kanapéból, lehet szó a nap bármelyik szakaszáról, akárhány rész után is. Eszméletlen sorok, és karakterek akik szájából csengenek a bölcs szavak. Harvey Specter neve felkerült az általam vezetett nagy elmék (fekete)listájára. ;)
Oh, és megérkezett a Westworld második évada, ami úgyszintén egy remek és roppant bonyolult dráma sorozat (legalábbis jobbnak láttam újra nekifogni, és megnézni az első évadot, csak nehogy szembe fussak valamiféle érthetetlen jelenettel az új évad során. És hogy 2x nézzek meg egy sorozatot, akár egy részét is, soha nem teszek.) Kiváncsian várom a végkimeneteleket.
Mr. Robot-nak érdekelne nagyon még a vége, viszont eléggé rég kerestem rá. Pár hete pedig újra megnéztem a 3. évad második részét, s csak a végén ébredtem rá, hogy ezt a részt már láttam. Szóval elvesztegettem 45 percet a napomból. A fenébe. :D

A margóra pedig kerül a Peaky Blinders. Azaz a várólista aljára. :lol: Tom Hardy-t mindig is egyik kedvenc színészemnek tartottam, és mellette, meg a sorozat mögött is egész szép kis stáb áll, tele remek elmékkel. Szóval jobban kellene igyekeznem a régiekkel, hogy tudjam élvezni az újakat. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 06. 04. 18:53

Egyiket sem ismerem, de nyáron most lesz időm sorozatozni, rájuk fogok keresni. :)

Bár nyáron most a Jóbarátokat akarom újranézni. :D De hátha bele fog férni más is.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 06. 05. 08:40

Luszie írta:Hát őszintén szólva a Trónok harcát még sosem néztem, bár lehet tetszene ha nézném :)
Időközben visszalapoztam a topik elejére, szembefutva sok-sok hozzászólással, köztük ezzel is. :D

Szerk: oh, régebb nem igazán érdekelt a True Detective, viszont a napokban tudtam meg, hogy játszik benne Matthew McConaughey, szóval felkelt az érdeklődésem ezután is.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 08. 07. 18:42

Witcher sorozatot szoktam nézni a Netflixen, igaz most már egy ideje nem volt új évad, de nem baj, várok türelmesen. :D Ezen kívül az Obi Wan Kenobi sorozatot néztem meg, ami szintén tetszett. Mindenkinek ajánlom ezt a két sorozatot! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése