Kedvenc Sorozat

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 05. 21:48

Végre, volt elég időm, hogy végignézzem a Breaking Bad-et. Hát.... a sorozat közepe kissé lapos, de az eleje és a vége (főleg a vége), annyira jól össze van rakva. Teljesen elképedtem, még most sem jutok szóhoz. A sok flashback, kiszámítatlanság és furfang... Az 5. évad elképesztő volt. Sajnálom, hogy vége....és sajnálom, hogy így lett vége. Itt most elsősorban nem a végkifejletre gondolok -tudtam, hogy ez lesz. Hanem arra, hogy Jesse és Walt között az utolsó pillanatig megmaradt ez az egyfajta távolságtartás. -amiről tudjuk, hogy nem igaz.. Közel álltak egymáshoz, de Walt "kicsit" belerondított a kapcsolatukba, amit Jesse nem tudott/akart elfelejteni neki. Mindenesetre az látszódott rajta, hogy hálás az öregnek, és az is, hogy szereti. Még annak ellenére is, hogy az elmúlt 2 év poklát tulajdonképpen Waltnak köszönheti. Őszintén szólva nekem a kettejük kapcsolata tetszett a legjobban. Ez volt a legjobban kidolgozva... volt valami szép ebben az apa-fia kapcsolatban. Még ha Walt tettei ellenére ez a kapcsolat az 5. évadra abszolút megromlott. Őszintén szólva a Breaking Bad 5. évada messze jobb volt a Trónok harca bármelyik évadjánál... és nem gondoltam, hogy valaha mondok ilyet. :D (Az első 4 viszont persze gyengébb.) Nos, nem tudom, fogok-e találni a közeljövőben ennél vagy a GoT-nál jobb sorozatot -az IMDB szerint nem. :D Kár érte... :(

Emiatt most csalódottságot és ürességet érzek.
Belekezdek a Taboo-ba, meg folytatom a Rick és Morty-t.. de ezek a sorozatok azért nem foghatók egy Breaking Bad-hez.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: MateL » 2017. 09. 05. 22:28

Kezdj bele a Better Call Saul-ba, nekem teljesen bejött. Minőségében hozza a BB szintjét. Nem akarok sokat mondani, de sok visszatérő karakter van, nem mellesleg szerepel Michael Mando és Steven Ogg is.
Amúgy eredeti nyelven vagy szinkronosan nézted?
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 09. 06. 07:42

Én ajánlanám még a Sons of Anarchy-t. Elképesztő történet.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 06. 09:11

Hallottam a Better call Saul-ról, majd le is töltöm. :) "várólistán van". :) Igen, tudok a visszatérő szereplőkről is.

Angolul néztem, angol felirattal. Eredetiben minden sorozat jobb. -Legalábbis szerintem. (Egyébként magyarul is láttam néhány részt... de Walter Jr. szinkronja pl. teljesen el lett cseszve. Mivel ugye a sorozat elején kiderül, hogy Jr. beteg (mondjuk nem nehéz rájönni) -meg nem mondom fejből a betegség nevét, már elfelejtettem- és a srác aki eljátszotta, ugyanabban a betegségben szenved, csak enyhébb tünetekkel. Na már most a magyarul semmit nem érzel a beszédhibáiból, a dadogásából és a nehézkes beszédéből, mert csak egy "átlag" srác a szinkronhangja. Szerintem sokat ront a karakterterén.)

Gonzi: Meglesem, köszi! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 09. 06. 12:36

Én is eleinte magyarul néztem, kb a második évadig. Nem volt a legjobb, viszont volt szerencsém egy egy hónapos Netflix előfizetésre, így élvezetesen befejezhettem a sorozatot.
Kifejezetten tetszik, hogy elérhetővé tették az HBO Go-t Ps4-en is, így rengeteg sorozatot/filmet tudok nézni 1-2 game session közt. :D Jelenleg újra nekifogtam a Dexter-nek, és drágalátos UnNarrator kérésére pedig a Twin Peaks is felkerült a listámra, mivel, idézem: "Szar az élet, meg minden. Tessék Twin Peaks-et nézni. Az elejétől. "
Köszönöm, biztos nem bánom meg a döntést. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 09. 06. 22:36

Eddig nagyon sok embernek ajánlottam a True Detective- et, de még soha senkit nem sikerült rávennem, hogy meg is nézze. Az első évad egyetlen problémája, hogy ha megnézed, utána már egy film/sorozat sem fog igazán tetszeni. Egy mestermű. Olyan filók mennek benne, amik keményen fejbe csapnak. A második évad se rossz, viszont abszolút nem kötelező. Teljesen különálló történet, más szereplőkkel.

Tvinpiksz is jo amugy.
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 09. 07. 06:40

Felírva. :) Külön írok, ha megnéztem. :D (Nem mostanában lesz, de az első évadot tuti megnézem, köszi! :) )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 19. 12:30

dani.szentgali írta:.A Trónok Harcát nem szeretem meg nem is ismerem igazán, inkább csak a játékok miatt mentem volna ki.
Szóval végül nem mentem. :) Igazából csak az új játékok miatt kár, meg egy kicsit az Xbox X meg 4k TV-s gamelés kipróbálása miatt.

Igen, sok új játék volt. A God of War lett volna a legizgibb, de azt magam sem próbáltam ki, mert túl sokan voltak.

A Trónok harcát pedig kezdd el nézni, garantáltan nem fogod megbánni. Azt egyetlen dolog amit meg fogsz bánni, az az, hogy miért nem kezdted el hamarabb. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 11. 19. 13:15

Szenvedni fogsz Dani. Egy olyan szinten, hogy már szeretni fogod a fájdalmat. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 20. 20:22

Kösz a tippeket srácok! :D Az a helyzet, hogy nem vagyok az a fajta sorozatnézős típus, mindig megfogadom, hogy egyszer belekezdek egy Trónok Harcába vagy Walking Dead-be, de mindig elfelejtem és sose kezdem el. XD De mindegy, talán majd most ráveszem magam. :D

Ki lehetett próbálni az új God Of War-t? :o Basszus, akkor már tényleg bánom, hogy nem mentem ki. :( De végül is mindegy, mert majdnem teljesen biztos, hogy meg fogom venni a játékot. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 20. 21:08

Legalább az első néhány részt nézd meg. Hidd el, nem fogsz csalódni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 21. 08:24

Ha már Trónok harca, és PlayIT, ezt azért mindenképpen megmutatom. :)

Kép
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 21. 14:10

Jó kis arcot szerkesztettél oda magadnak, hogy ne ismerjen fel senki. :D :lol: :P Amúgy Facebookon már láttam a képet, nagyon jó lett! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 21. 18:30

Haha, tényleg nagyon jó lett ez a kép! Amúgy én is láttam már Facebookon, szóval ismerem az arcodat. Nem kellett volna eltakarnod. :P ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 21. 22:48

Hát az lehet, de nem csak te olvasod a fórumot. :D
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése