South Park

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Válasz küldése
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

South Park

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 03. 19. 23:05

Itt beszélhetünk a világ legjob (én szerintem a legjobb) sorozatáról a South Parkról.Ezt azért is nyitottam meg mert ebből a sorozatból játékok is vannak pl a Stick of Truth.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: South Park

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 03. 23. 12:49

Szerintem is a legjobb sorozat,ebben az animációs kategóriában,bár mostanában elég lapos lett az egész. Tavaly például folyton a tv-t bámultam este 22.00kor hogy mikor lesz már új rész,mert azt hittem,hogy szét fogom röhögni magam,de sajna nem így lett. A 15.évad óta szerintem szar,azóta csak néhány részt mondanék jónak,mint pl mikor a 16.évadban Butters és Kenny elmegy Hawaii-ra. A 17.évadból asszem csak 1 részt láttam,nem tudom milyen,de annyira nem rossz talán mint a 15-16.

Amúgy szerintem 6-7-8. és a 11-12.évadok sikerültek a legjobbra,ott még sokkal több poén volt,mint a mostani epizódokban. :)

Ja amúgy Stan Marsh 4ever :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: South Park

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 03. 18:34

Már annyian ajánlották, hogy nézzem meg, de azt hiszem már soha nem fogom végignézni. Ennyi évadot már lehetetlenség behozni...

Anno, kis buta tinédzser koromban kifejezetten alpári mesének tartottam..pedig nagyon is felnőtteknek szól. A társadalomkritikája eléggé éles, és felettébb szórakoztató. Néhol azért még ijesztő is, mennyire igazakról szól a mese.

Ettől függetlenül nem tud rávenni az egész, hogy leüljek, és nézzem. Néhány részt láttam, azok összességében tetszettek. Nem voltam elájulva, de sokkal jobbak voltak, mint amire számítottam.


Nekem a Family guy jobban bejön. (Persze abból is csak kb 10 részt láttam..) A társadalomkritika ott is ugyanúgy megvan, és tetszik Peter kretén humora, meg a sok agyhalott dolog, ami a mesében történik. Seth MacFarlane humorát kifejezetten szeretem. Ugyanolyan beteg, mint az enyém. :)
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése