??? vs ???

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 05. 06. 17:33

Egyikért sem lelkesedek, bár a pop azért egyértelműen jobb. Na igen: http://www.youtube.com/watch?v=Avvh5H-EPWU
Klasszikus.
Guess who's back!

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 05. 06. 19:18

Ja,hát 80-as évekbeli popot bírom én is,de amit most neveznek popnak szerintem elviselhetetlen(a rap-el együtt)
Ez jó ! :D Habár ez inkább pop rock azt hiszem.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 05. 06. 21:47

VoorstedelijkeViking, a videódról egyértelműen ez jutott eszembe.. :D

"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 05. 07. 06:57

Realostew, ez már valami :)
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 05. 07. 16:39

Mindenképp a rap. A popszámok között is vannak kifejezetten jók, de én kiskorom óta a rap műfajért rajongok, főleg a 80-as, 90-es évek Westsideos rappereit szeretem (Ice Cube, Dr. Dre, Snoop Dogg és a többiek), de a G-Unitból 50 Cent zenéit is szeretem hallgatni és az Eminem számok között is akadnak jók, illetve az Eastside is elmegy. Magyar rap annyira nem jön be, ha nagyon nincs más, egyszer-egyszer elmegy a Majka Curtis BLR: Belehalok, de inkább a külföldi előadók.

A popra visszakanyarodva inkább a női előadók zeneszámait preferálom.

Na akkor én is kérdezek. Ki mit választana: televíziónézés vagy videojáték? Én mindkettőt kb. fele-fele arányban űzöm. :D

És még egy (férfi fórumtársakhoz): Beyoncé vagy Shakira? ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 07. 16:54

Mindenképpen a videojáték. Ha tévét nézek és szar a műsor, akkor a tévét szidom. De ha a játék szar vagy a PS/XBOX, stb., akkor csak magamat szidhatom, hogy megvettem ezt a szart. Aztán a tévénézés közben csak bámulod a képernyőt, míg a videojáték közben komolyabban odafigyelsz. Ráadásul kommunikálhatsz is a videojátékon keresztül, ha van headseted, míg a tévézés közben csak magad társasága vagy (kivéve, ha valaki veled együtt nézi a TV-t).

Sem Beyoncé-t, sem Shakira-t nem ismerem, de ha mindenképp választanom kell, akkor Shakira.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 05. 07. 19:09

Első kérdés: Inkább olvasok, de ha a kettő közül kell választanom, akkor TV, főleg mert nem a géppel állítottad párba, hanem videojátékkal. Viszont akkor az egyetlen információs csatorna a TV marad :D
Második: Egyik sem. Semmit nem tudok róluk/tőlük.
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 05. 10. 09:19

Arminho: amit linkeltél zene,az már igazi rapnóta. Mondjuk én hallgatok Mr.Bustát meg sok más magyar rappert is,de az tény,hogy egyik sem ér fel arra a szintre,amit pl. 2pac vagy Eminem képvisel. Bár megkockáztatom,hogy a "magyar Eminem" vagyis Sub Bass Monster vagy a Barbárfivérek igenis megállják a helyüket a magyar rap/hip-hop műfajban,mert azok nem elcseszett fos zenéket csinálnak. Sub Bass Monster hangja nagyjából hasonlít Eminemére és ezért is szeretem nagyon. A Barbárfivérek meg egyedi stílust képviselnek,azzal hogy egyikőjük nagyon brutális mély hanggal rendelkezik. Ez megszínesíti az egész zenéjüket.

De ezt a két magyar előadót leszámítva nem igazán lehet kiemelni senkit a hazai választékból. Külföldről azért több tehetségre lehet felfigyelni: Eminem,2pac,Eazy-e,50 Cent,Dr.Dre és még sorolhatnám. Snoop Dogg-ot már nem sorolnám ide,mert ő még 6-7 éve csinált jó zenéket,azóta "túl sok füvet szívott" vagy nem tudom,de Snoop Lionként meg a 2007-2008-as Snoop Doggként már szar zenéket készített.

A pop előadók meg siralmasak itthon is és külföldön is. Manapság már a Justin Bieber-féle gagyi zenéket szeretik,ami valójában nem zene,csak nyávogás. A Pop zene az Michael Jackson halálával megszűnt létezni szerintem. Elég meghallgatni pl. a Vice Cityben található Billie Jean c. számát és máris érezni rajta,hogy ő bizony tudja mi a pop zene.
Ennyi a véleményem a két műfajról nagyjából.

dani 1. kérdésére a válaszom pedig: videójátékot úzöm inkább,mert nem nagyon TV-zek.
2.kérdésre: kinézetre Beyoncé-t mondanám. A zenéjüket meg nem hallgatom. :D

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 10. 12:00

Nem ismerek túl sok mai magyar rap előadót (de popzenészeket se), és akiket ismerek is, azok is, hogy is mondjam...
A popzene hozzám azért közelebb áll, itt nem az 1D-re vagy Justina Bieber-re gondolok, hanem az igazán jó mai popszámokra.
Ha már a "rapnótánál" tartunk, akkor a hazai előadóktól az Animal Cannibalst emelném ki.
Kedvencem tőlük ez:
Well look who's back

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 05. 10. 21:25

Ja még ők is elég jók,humorosra fogják az egész zenét,de a szövegnek mégis van mondanivalója. (Amit linkeltél az épp egy kivétel,de a számaik többsége poénos,mintsem komoly). De épp ezért egyediek ők is:)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 13. 20:00

Na, most én kérdeznék... melyik: amerikai foci/rögbi vagy kézilabda?
Well look who's back

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 05. 13. 20:31

Ha szeretsz verekedni foci közben akkor az amerikai foci.Én a kézilabdát ajánlom mert abban a magyarok nagyon jók.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 05. 13. 22:25

Amerikai foci illetve a rögbi nagyjából ugyanaz (jó, tudom, hogy ez így egy kicsit erős, hisz vannak kisebb különbségek, de a lényeg mindkettőben ugyanaz). Igazából én a normál európai focit részesítem előnyben, az ilyen amerikai találmányoknak valahogy nem látom az értelmét. De még azzal van a legkisebb gond, hogy az egész annyiból áll, hogy két csapatnyi kigyúrt állat keresztülgázol egymáson egy tojás alakú labdáért. Ami miatt unalmasnak is találom ezt a sportot az értelmetlensége mellett az az, hogy ha jobban belegondolunk, az egész rögzített helyzetekből áll. Ez kb olyan, mintha egy normál focimeccs csak szögletekből, bedobásokból, szabadrúgásokból és kirúgásokból állna és a 90 percből kb 10-et járna a labda a pályán normálisan. Egyszóval dögunalmas. Persze az látványos, amikor egymásra rontanak, de ahogy a bírók leállítják az akciót, amely alig néhány másodperce kezdődött, megtörik a játék lendülete, és megint várni kell egy jó kis támadásra/védekezésre/gólra/touchdownra. Persze ez önmagában nem lenne akkora hiba, hisz a normál fociban is meg kell néha állítani a játékot, de az amcsi fociban és a rögbiben olyan sokszor áll meg, hogy nincs semmi lendülete és így számomra hamar unalmassá válik az egész.

Kézilabda jobban le tud kötni, mint egy amerikai foci/rögbimeccs a fentebb leecsetelt okokból kifolyólag. Mondjuk halkan megsúgom, hogy kézilabdát sem szoktam túl gyakran nézni, de az amcsi focival ellentétben ha találok egy kézilabda mérkőzést a tévében, azt nem kapcsolom el tizenöt-húsz perc után, hanem végignézem, mivel több akció van benne, mint a rögzített amcsi fociban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 08. 13:32

Na... ha már úgyis rég írtak megjegyzést ehhez a topichoz, és elég aktuális a dolog, akkor szerintetek Donald Trump vagy Hillary Clinton?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: ??? vs ???

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 11. 08. 16:54

Remélem, Clinton lesz az új elnök, mert ő nagyon szimpatikus számomra. :D Trump szerintem egy beképzelt idióta. :lol: :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése