Általános társalgó

A Nintendo DS-en debütált legújabb handheld rész témái.
Avatar
John Silver
Pogo, a majom
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. 07. 07. 10:35
Tartózkodási hely: Arad

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: John Silver » 2015. 08. 24. 13:05

Nekem nehany kuldi utan elerheto volt, raadasul nekem 1 tort verzio van meg ( az igaz, hogy androidon... ).
"Try before it, you buy it! No credit? No problem! Shoot now, pay later!"

Avatar
Billy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014. 05. 25. 19:19

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Billy » 2016. 01. 01. 16:35

PSPn toltam ki,jó játék de számomra csak egyszer játszható.Valamiért az izometrikus nézet elszédített néha engem de hozzá tudtam szokni.Tetszett a történet,voltak benne izgalmas részek.Sajnálom hogy kevés minijáték volt meg azt hogy szinte semmire se lehetett a pénzt költeni akárcsak a gta 4nél.
"Joke? Joke? Eddie never jokes. Eddie needs to be taken seriously. They laughed at him once. But you can't laugh without a tongue. You can't point if you haven't got fingers, can you? Thats what Daddy told me, late at night. In my room. "

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 07. 07. 15:55

Ez a játék is kijött androidra, igaz? Csak mert én eddig még nem találtam meg. :D Bár nem tudom mennyire éri meg tolni, főleg ennyi idő után. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 07. 07. 21:12

Igen, kijött androidra is pár éve.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 07. 14. 14:00

Köszi szépen a választ! Akkor majd nemsokára utána nézek én is! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2022. 01. 02. 10:49

Nem említettem, de megvettem szeptemberben tabletre. Nem rossz, bár az irányítás miatt nem annyira köt le. Szerintem eddig össz-vissz olyan 10 küldetést csináltam meg benne. Fokozatosan haladok majd.
Kicsit más típusú humora van, mint a többi GTA játéknak.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 01. 03. 15:33

Igazából amennyire én tudom, az egész játék más típusú, mint a többi, nemcsak a humora, mivel izometrikus nézetű, tehát félig felül, félig oldalt látod a játékot, kb. úgy, mint egy RTS stratégiai játékban. De majd ha tovább haladsz benne, esetleg végig is játszod, majd elmeséled a tapasztalataidat vele kapcsolatban és akkor majd én is többet fogok tudni róla, egyelőre a videók alapján csak ennyit tudok róla, meg annyit, hogy a GTA4-es LC-ben játszódik, csak Alderney/New Jersey nélkül. Engem ebben a kameranézetben, ezzel a grafikával nem valószínű, hogy bármeddig is lekötne, úgyhogy nem tervezem kipróbálni. Ettől függetlenül kíváncsi leszek majd a véleményedre.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2022. 01. 03. 19:56

Felülnézetes. Még nem tudom, kijátszom-e az irányítás miatt. Ha kijött volna konzolra vagy PC-re, akkor más lenne a helyzet.

Ha kijátszom, majd leírom a tapasztalataimat.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 01. 04. 15:04

Luszie írta:
2022. 01. 03. 19:56
Felülnézetes. Még nem tudom, kijátszom-e az irányítás miatt. Ha kijött volna konzolra vagy PC-re, akkor más lenne a helyzet.

Ha kijátszom, majd leírom a tapasztalataimat.
Ja, hogy teljesen felülnézetes. Akkor én láttam, illetve olvastam rosszul. Na, már ebből a szempontból is jó, hogy valaki közülünk játszik vele, mert így az ilyen félreértéseket, pontosabban félreinformáltságot is korrigálni lehet. Köszi az infót! :)

Rendben, jó játékot majd vele, aztán majd várjuk a tapasztalataidat. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2022. 01. 16. 13:24

Pontosabban izometrikus nézetű, azaz nem teljesen felülnézetes, dőlt szögből látjuk az esetményeket. Nekem a Chinatorn Wars az egyik kedvenc GTA-m, és szerintem az egyik legjobb mobilokra elérhető játék. A minijátékok irányítása a touchpaddal szerintem zseniális, valami hasonlót a PS touchopadjával, esetleg kiegészítő telefonos applikációval,a mozgásirányoki imitálását analóg karral egy nagy külső nézetes GTA játékban is szívesen megnéznék.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 01. 17. 14:05

Bence (Visali) írta:
2022. 01. 16. 13:24
Pontosabban izometrikus nézetű, azaz nem teljesen felülnézetes, dőlt szögből látjuk az esetményeket. Nekem a Chinatorn Wars az egyik kedvenc GTA-m, és szerintem az egyik legjobb mobilokra elérhető játék. A minijátékok irányítása a touchpaddal szerintem zseniális, valami hasonlót a PS touchopadjával, esetleg kiegészítő telefonos applikációval,a mozgásirányoki imitálását analóg karral egy nagy külső nézetes GTA játékban is szívesen megnéznék.
Akkor mégis én mondtam jól, hogy izometrikus nézetű, tehát kb. olyan, mint egy RTS, és nem teljesen felülnézetes, mint a klasszikus GTA-k vagy az Advance. :D

A touchpades és telefonos irányítási mechanikákat pedig én is szívesen látnám egy jövőbeli Rockstar játékban, legyen az GTA vagy bármi más. Ha már van a kontroller, akkor jó lenne, ha nem csak a dísz fényeket meg bizonyos hangok lejátszását oldanák meg rajta, mint extra funkció, hanem akár a touchpadet, akár a giroszkópot, illetve a PS5 esetében már a haptikus rezgőmotort és az újfajta ravaszokat is kihasználnák a jövőben a játékok. Nagy potenciál van a kontrollerekben, csak az a gond, hogy a PS4 kontrollert sem igazán használta ki a legtöbb játék (a Sony exkluzív játékok között volt 1-2, ami valamilyen szinten kihasználta, olyat, ami teljesen kihasználta, talán csak egyet láttam a Concrete Genie személyében), a PS5 kontrollerében meg még több a kiaknázatlan lehetőség ilyen téren. Reméljük, ezt majd jobban kihasználják, mint a PS4 kontroller funkcióit.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2022. 01. 19. 09:25

Bence (Visali) írta:
2022. 01. 16. 13:24
Pontosabban izometrikus nézetű, azaz nem teljesen felülnézetes, dőlt szögből látjuk az esetményeket. Nekem a Chinatorn Wars az egyik kedvenc GTA-m, és szerintem az egyik legjobb mobilokra elérhető játék. A minijátékok irányítása a touchpaddal szerintem zseniális, valami hasonlót a PS touchopadjával, esetleg kiegészítő telefonos applikációval,a mozgásirányoki imitálását analóg karral egy nagy külső nézetes GTA játékban is szívesen megnéznék.
Hát igen, egyfajta madártávlatból. Bár a játé 80%-át autóban töltve éled át, az meg izometrikus nézetben is összességében egy felülnézet.

A minijátékok nekem is tetszenek, jól lehetne őket adaptálni.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése