GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 09. 18. 17:45

Rockstar69 írta:
2021. 09. 17. 21:07
Nem visszalépés ez, sőt. Nem mindenki akar megosztani mindenkit, ahogy én sem.
Ez nézőpont kérdése. Ha nem akarod megosztani, akkor nemes egyszerűséggel nem csatlakoztatod a játékot a Social Club-ra és meg van oldva. Szerintem kényelmetlenebb az opciót keresgélni, meg figyelgetni, hogy most akkor felrakta e vagy sem, minthogy automatikusan felrakja, amit simán meg lehet oldani annyival, hogy a sztorival offline játszol. De kinek mi. Azt viszont továbbra is állítom, hogy annak aki régi konzolon már hozzászokott az automatikus feltöltéshez, annak okozhat gondot és kellemetlen meglepetést ennek a funkciónak az elvétele, tehát szerintem visszalépés.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 09. 18. 22:06

Hogy lenne már kényelmesebb, hogy nem csatolod az SC-t? Egy csomó hasznos dologtól elesel. Az a legegyszerűbb, ami most van. Nem olyan nagyszám belépni a galériába és egy gombnyomással feltölteni a képet.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 09. 20. 21:17

Persze, hogy nem nagy szám, de azt akkor is összezavarhatja adott esetben, aki nem ehhez volt hozzászokva. Én nem igazán szoktam használni az SC-t. HA összesen 3x megnyitottam játék közben, akkor már sokat mondok szerintem. De kinek mi.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 12. 15. 11:09

Bocsi a dupla HSZ-ért, de annak akit érdekel: már megjelent és letölthető a The Contract DLC, PS4-en 4GB-t foglal a teljes frissítés.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2022. 02. 19. 13:51

Üdvözletem!

Nemrég sikerült befejeznem az új gta online DLC-t,(Legalábbis ameddig a technika engedte.) Egész érdekes volt, már a bejelentéskor meglepett a régi karakterek behozatala és az ,hogy egy ennyire ismert arccal mint amilyen Dr.Dre ennyire továbbvitték a kooperációt. Ugye szokás szerint itt is új ingatlant kell vásárolni ,hogy az ember egyáltalán elkezdhessen bármit, (Bár playstation 4-en játszó lévén, hála a jó égnek a karakteremnek jelenleg több mint 28 milliója van így belefért.) Ezután kezdődik a Dre féle szál aminek a lényege a doki ellopott dalai körül forog. Egész jól felépített missionök, tetszett ,hogy végre nem arra a farmolós formára húzták fel az egészet mint a bussinesseket. A sztori szálon kívül vannak még ezek a security contractok, ezek azért kicsit kaptafásabb feladatok, de legalább több fajtájuk van. A payphone hits meg a sztoriból Lestertől vett ötlet alapján működik, (Vagy mondhatnánk vice city-t is :) ) és ahhoz képest nagyon jól fizet ,hogy kb 5 perc megcsinálni egyet. Ami fura ,hogy elvileg a Dr Dre féle sztoriszál befejezése után elvileg hívni kéne a karakterünket Franklinnek ,hogy bejárható legyen a stúdió meg elkezdhetők legyenek ezek a short trip küldetések, na most , engem eleve napokkal később hívott, de mivel akkor nem volt időm megcsinálni, gondoltam oké, legalább most ott lesz elmentve ,hogyha visszalépek lehessen végigvinni, erre következő belépésemnél már nem ajánlotta fel a stúdiónál a jelet és még a telefonból sem tudom ezeket elindítani (''Looking for job'' 20 percig töltött pl és semmi.). Szóval azért akad néhány bug is. Egyébként meglepően nem rossz, főleg az online színvonalának fényében. Mondhatjuk ,hogy nyomokban single playert meg belefektetett munkát tartalmaz de azért remélem ,hogy nem az lesz az irány ,hogy valódi sztori helyett a későbbiekben hasonlókkal kell beérnünk.....

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 02. 21. 13:52

Számomra ott ment el az egész, amikor kiderült, hogy csakis publikus, tehát játékosokkal teli szervereken lehet elindítani ezeket a küldetéseket. Nem értem, hogy ha már ennyire a sztori felé tendált ez az új DLC, akkor miért nem lehetett elérhetővé tenni invite only vagy privát, esetleg single lobbikba, ha valaki teljesen egyedül, vagy max. 1-2 barátja társaságában szeretné tolni ezeket az amúgy is egyszemélyes sztoris küldetéseket, akkor ehhez miért kell kötelező jelleggel más játékosokkal teli lobbiban kínlódni?! Úgyhogy én már itt elengedtem az egészet, meg persze mikor megláttam az újabb kötelező ingatlan vásárlást is ahhoz, hogy egyáltalán el lehessen kezdeni, bár arra történetesen nekem is pont volt pénzem. Az, hogy bugos, igazából nem meglepő, már megszokhattuk. Attól viszont sajnos én is eléggé tartok, hogy rendes, teljes értékű singleplayer helyett ezt fogjuk kapni a későbbiekben, erre látok esélyt függetlenül attól, hogy folyamatosan azt szajkózzák minden közleményükben, hogy számukra fontos a singleplayer stb. De majd még meglátjuk, mi lesz. Mindenesetre sajnálom, hogy privát szerón nem lehet tolni ezeket a küldetéseket, mert akkor tuti nagyon élvezném, vagy legalábbis valamennyire biztosan, de publikus szerverre nem fogok felmenni, hogy két Dr.Dre küldetés között 20 vadászgép meg repülő motor gyilkoljon le.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése