[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 08. 23:20

dani.szentgali írta:bodom26:abban biztos vagyok,hogy el fogja bírni,ahogy sajnos abban is,hogy biztos több,mint 1 CD-n kapjuk majd mi boxosok a játékot,de remélem úgy lesz megoldva,mint az Assassins Creed 3 esetében,hogy az első CD-n van a szingli,a másik CD-n van a multi,így talán tűrhető lenne,de az semmiképp sem lenne jó,ha már a szinglit sem bírná ki a gép 1 lemezzel :( :( :( :(
Nem akarok CDt cserélgetni, mint a Mass Effect-ben. Rosszul is lennék.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 08. 23:23

bodom26:Hát én sem!Mondjuk úgy el tudnám viselni,hogy az egyik CD-n van a szingli,a másikon a multi,mert az nekem olyan,mintha egy CD-n lenne,mert nem szeretek annyira multizni,a szingli érdekel igazán.De ha már a szingli is lemezekre lenne bontva,szétverném a konzolt,az biztos!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 08. 23:35

Ahogy mondod. Én sem a multiért veszem meg. Ha mondjuk két CDs lesz a singl is, de ha felteszem majd a vinyóra, legalább akkor ne kelljen cserélgetni. Még ha most marhaságot mondtam is.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 08. 23:50

Úgy mondjuk nagyon bírnám ezt a 3 karakteres dolgot,hogyha visszatérne a játékba a local(helyi)offline cooperative mód,a nagyon jó lenne szerintem. :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 08. 23:51

Csak ámultam és bámultam a képek láttán és az lepett meg teljesen, hogy mekkora lesz a bejárható terület már nem is bánt, hogy több karakterrel lehetünk mert egész biztos, hogy amit a R* csinál az csak jó lehet. És komolyan még az a Trevor is egész szimpatikus lett a kinézet ellenére, sivatag közepén él egy lakókocsiban. :D Az is meglepet, hogy egyáltalán majd lesz benne sivatag. Tuti vétel lesz pc-n lehetőleg a special edition, ha nem lesz horribilis ára akkor arra ruházok be, csak az a pc-s várakozás...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 09. 08:46

Elolvastam azt a cikket is, ami a legjobban érdekelt, vagyis ezt a három karakter mizériát, hogy hogyan is lesz ez az egész irányítás velük.
Nem is lesz annyira rossz, elsőre. Még mindig jobb, mintha csak egy karaktert választhatnék egyszerre, a másik kettő meg várjon a sorára, míg újra el nem kezdem a játékot.
Így legalább játszhatok mindhárommal. Nem egy hanem három karakterem van.
Az innováció mindig "kiszámíthatatlan".
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 09. 11:27-kor.

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 09. 09:50

Állítólag a képek PS3 verzióból valók :D Vajon xbox-on is ilyen szép a grafika? :insecure:

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 09. 10:11

A fejlesztők megpróbálnak mindig arra törekedni, hogy a nem exclusive játékok hasonló grafikával rendelkezzenek. De mivel a PS3-nak jobb a hardvere, lehet egy kicsit szebb lesz.
Egyépként szoktam nézni a youtube-on, ilyen összehasonlító videókat, de szinte semmi különbség.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 09. 14:05

Szerintem tök jó hogy végre 3 karakterrel lehet menni.....ilyen gta még úgyse volt ;) :lol:

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 09. 14:12

Srácok!
Ugye a GTAV nagyobb lesz, mint a RDR, a S.A. és a GTAIV együttvéve. Az nagyjából hágy négyzetkilométer lehet? Mert ez már nagyon nagy terület.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 09. 14:17

bodom26:Nem tudom,szerintem menj fel google képekbe,és vesd össze a három játékterületet,és akkor megkapod :D :D :D
Viccet félre téve:Nem tudom,de remélem,ennyi infó után a szerdán érkező második trailer nagyjából el fogja árulni,mekkora is lesz ez a terület,de az is lehet,hogy csak a megjelenés előtt fedik fel a teljes játéktér térképét.De ezek után biztos vagyok benne,hogy nagyobb lesz,mint bármilyen más játéknak a területe.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 09. 14:18

sztem ez mindegyiknél nagyobb területű lesz....pedig a S.A. se volt kicsi....amúgy játékban a grafika nagyon durva lesz....az autók tök olyanok mintha valamelyik NFS-ből lennének....szerintem ez lesz mindenidők legnagyobb játéka! Cáfoljatok meg ha nincs igazam :D

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 09. 14:29

ezt a térképes dolgot ne úgy értsétek, hogy akkora lesz mint a három játéké együttvéve.Hanem hogy akkora a BEJÁRHATÓ terület(épületek,víz alatt, sivatag). Biztosra veszem, hogy nagyobb lesz a térkép maga mint eddig volt.
csak hogy tisztán lássa mindenki :D ez nem biztos azt jelenti hogy nagy lesz...lehet csak egy picivel lesz nagyobb mint ami eddig volt csak kb minden egyes házba bemehetsz(ilyen nem lesz xD...csak hogy szemléltessem :) )
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 09. 14:42

Még ezt a 3 szereplős értelmetlen faxságot talán megtudnám emészteni. De az, hogy mind a 3 karakter ekkora egy xar azt már nem tudom elviselni

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 11. 09. 14:44

Cseszneki írta:Még ezt a 3 szereplős értelmetlen faxságot talán megtudnám emészteni. De az, hogy mind a 3 karakter ekkora egy xar azt már nem tudom elviselni
Tőled nem is számítottam másra. Minek vagy itt fent mért nem COD-ozol??? Ha nem teszik ne érdeklőd utána, ne vedd meg és nincs probléma.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kokain2000 2012. 11. 09. 14:45-kor.

Lezárt