[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 22. 16:18

Hát az hogy az összes GTA tele volt hibákkal, enyhe túlzás. A 4-ben már nem volt sok, kivétel persze a PC-s verziót. A konzolós verziókon viszont nem találsz egykönnyen bugot :)

hibája biztos lesz, mert egy játék sem tökéletes, ezeket majd próbálják orvosolni a letölthető patch-ekkel.

Szerintem nem lesz benne sok bug... Max megint PC-n, de az engem nem érint :D Konzolon biztos annyi bugra számíthatunk mint a 4-nél. elenyésző mennyiségre.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 17:10

Konzolon tényleg nagyon kevés volt a IV-nél, a legszembetűnőbb talán az, hogyha nincs szabad ajtó a kocsiban kiszállásnál, akkor felteleportál a tetejére. A rengeteg bug a III-as éra kézjegye volt, ha mondhatom így. A legutolsó patchel meg tényleg majdnem hibátlan a IV, szóval ez várható az V-re is. De néhány bugra lehet számítani, ahogy az összes játéknál, főleg amíg még nem jöttek ki a javítások. Viszont a PC-s az tuti rosszul optimizált lesz, gondoljunk csak bele, a Rockstar eddigi összes konzol portja indokolatlanul sokat használt. Szerencsére a PC engem se érint, ám az biztos, hogy azt is meg fogják majd próbálni javítgatni, pont, mint a IV-nél.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 22. 20:06

Aki még nem látta Trevort mosolyogni, annak itt van ez: http://w6-proxy.pho.to/images/2/45/B8CC ... 7BF069.gif
Nagyon szép munka.:)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 22. 20:38

Te jó ég!
Ez Paradoxon! Ő nem képes mosolyogni.
Ezzel a barátságos, kedves mosollyal még egy apukának is el tudnám képzelni, aki éppen a kislányára vigyorog. :)
De hibrid! XDDDD
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 22. 20:56

Konzolon valóban nem volt túl sok bug a GTAIVnél, én az autóbeszállásnál félreteleportálóson kívül talán csak egyet tudok mondani, ez pedig az, hogy ha felkapaszkodsz egy buszmegálló tetejére, és Niko kezei felé mozgatod a kamerát, akkor belefolyik a kamera a testébe, és látszik, hogy belülről nem túl kidolgozott, de ezen meg egy-két hasonló enyhébb "belefolyáson" kívül konzolon tényleg szinte hibátlan. Persze konzolon is jelen van a katapulthinta bug, de a R* humorérzékét ismerve azt is kimerem jelenteni, hogy ezt szánt szándékkal rakták be.
lackoka: Azt mondod, hogy a GTA-k tele vannak bugokkal??? Akkor te még nem láttál igazán bugos játékot!!!!! Ha az Assassin's Creed 3ba csak negyedannyi bug lett volna a GTA-khoz képest, és nem változott volna át időnként az ellenség halála pillanatában kutyává, meg nem lenne gyakorlatilag rendszeres az ellenfelek kezéből kiütött fegyverek levegőben történő lebegése, akkor az AC3 nyerte volna a legminimálisabb buggal rendelkező játék címet! Szóval nem szidnám a bugok szempontjából a GTA-kat, mert ha nyitott gémer vagy, és több játékot is kipróbáltál, akkor láthatod, a GTA messze az egyik "legbugmentesebb" játék.
Dave: Ú, ez a kép nem tetszik! Trevornak nem áll jól a mosolygás, ő csak őrjöngjön mindig, mint a vadállat!!!!XXXXXDDDDDDD
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 22. 21:03

Ez a "belefolyós" dolog nem csak a buszmegállónál van így. Minden olyan dolognál, aminél ha úgy forgatod a kamerát, akkor "belejutsz" Niko testébe. Én nem is vártam el, hogy ezt kidolgozzák. Hiszen minek? Szerintem pont azért van így megcsinálva, hogy azért a testtől láss is valamit, ezért amerre néznél, ott abban a pillanatban nem látszódik semmi.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 22. 21:07

Luszie: Engem sem zavar, nem azért mondtam! Csak megjegyeztem, de igazad van, így legalább jobban átlátható, és én sem azt mondom, hogy dolgozzák ki belülről. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 01. 22. 21:10

Morbid volna! XDXD
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 22. 21:24

Belelátni NIkóba... Nekem elég lenne többet látni belőle... xD Na jó, viccet félre. Ha Packie fején nézel át, láthatod az agyát. Jó kis easter egg. :D XD

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 22. 22:25

Volt egyszer, hogy úgy forgattam a kamerát, hogy beleláttam Niko fejébe, és teljesen jól meg volt csinálva a szeme, nem is gondoltam volna, hogy egy olyan dolgot, ami elvileg sohasem látszik, így kidolgoznak. A játékvilágban ma már tényleg nagyon kevés az olyan játék, amiben kevesebb a hiba.


Szerkesztés: 2013.01.23.: Van egy olyan érzésem, hogy vagy ma, vagy holnap fog jönni a borító.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2013. 01. 23. 16:05

Hát jó lenne ha már jönne a borító nagyon kíváncsi vok rá mint ahogy ti is :D Remélem Januárban jön :D azaz még 8 napon belül..

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 23. 16:25

Áh, én nem reménykedem. Elég szkeptikus vagyok...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 23. 16:48

Hát, azt mondták Januárban jön, szóval elvileg most kell jönnie. Maximum Február első hetét tudom még elképzelni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 23. 20:41

Kiscserko: A R*-t ismerve én csak ezt tudom elképzelni! XD :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2013. 01. 24. 18:38

A Rockstar oldalán egy kommentelő kérdezett valami olyasmit még 1-2 napja, hogy mikor lesz már valami GTA V ?
És az egyik admin azt válaszolta, hogy majd ha a Vice city kijött PSN-re...

Gondolom akkor a hónap végi borító leleplezés 31. én csütörtökön lehetséges. (Már amennyiben szerdán fog megjelenni a játék) Nem értek a PSN hez.. De mintha szerdánként lenne ott megjelenés nem ?

Szerk: Amúgy nem azt mondták, hogy január folyamán több artwork is napvilágot lát ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dabidas 2013. 01. 24. 18:40-kor.

Lezárt