[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 03. 21. 16:43

dani.szentgali: nincs szükség a bocsánatkérésre, de azért köszönöm.
Kiscserko: igazad van, előfordulhat, hogy tényleg nem érdekel valakit a játék és attól lehet tag az oldalon. Nem is arra céloztam, hogy akkor őt ki kell tiltani. Arra gondoltam, ha már tag egy ilyen témájú oldalon, akkor nyilván érdekli minden része, de tényleg igazatok van, van rá esély, hogy mégsem.
Luszie: sajnálom, ha csalódnod kellett bennem, de azért nem hiszem, hogy gonosz vagyok :D Maximum néha kicsit rosszindulatú.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 21. 16:49

Luszie írta:Mondjuk azért tegyük hozzá, hogy ez a mondatod, miszerint: "nem várja a GTAV-öt, attól még a többi GTA érdekelheti"
Elég nagy paradoxon. Valljuk csak be. Kiutasítani ezért emberek nem lehet(ne) és nem is szabad..
I don't know what do you mean. Én pont, hogy védtem Csesznekit, szóval nem vágom, mi ebben a paradoxon, hisz magamról is bevallom, én sem szeretem az összes GTA-t. De mindegy, majd gondolkodok rajta, de én pont azt mondom, hogy ezért nem kéne emiatt bántani.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 21. 16:53

No az én kommentem se arra irányult félre ne érts! Ettől függetlenül furcsának tartom.

totyak: Igen, meglehet :) ,de csak néha.
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 21. 18:11

realostew írta:
Cseszneki írta: Mivel a GTAV amit vársz nem jön PCre ezért szurkolsz, hogy a PS3asok és az Xboxosok is lemaradjanak róla
Nem értem miért ne jönne PC-re. Ez sose volt így... később de 10000000000% az 1%-ból, hogy jön.
Mielőtt kapnám az elfogult PC-s kommenteket, PS3-mas vagyok :)
Ezt egy kicsit félreérthetően írtam. Valójában úgy gondoltam, hogy egy jó ideig még nem jön PCre
Kiscserko írta:Lehet, hogy tag itt, van konzolja, és még se izgatott a GTA V miatt. Ez az oldal általában a GTA-król szól. Szóval, ha mondjuk (csak mondjuk!) a kedvenc GTA-ja a SA lenne, viszont az V-t nem várja, akkor miért ne jelentkezhetne ide, hogy a többi GTA rajongóval megbeszélje az SA-t.
dani.szentgali írta:Kiscserkónak igaza van. Speciel én sem szeretem az összes GTA-t (VC, VCS, LCS kommentjeihez nem is szólok hozzá, nem is nézem a topicjukat) és nem is játszottam mindegyikkel, de ezért én nem lehetek tag? Vagy mondjuk a Max Payne sorozatot kifejezetten nem szeretem. Ez azt jelenti, hogy ki kéne zárni?
Régen én is így láttam a dolgokat, de aztán Luszie, Noxius Entörprájsz és a többi bölcsebb fórumozó ráébresztett arra, hogy attól, mert valaki mondjuk nem várja a GTAV-öt, attól még a többi GTA érdekelheti, és teljes joga van az oldalon tagként tartózkodnia.
Valahol itt lehet az igazság. Attól, mert nem tetszik az 5.rész és már nem is érdekel, még lehet itt.

Nem azért nem tetszik nekem az 5.rész, mert én olyan gonosz és rossz vagyok. Örülnék én neki, ha tetszene, de sajnos ez nem így van

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 03. 21. 18:58

Még lehet, hogy kedvere való lesz a játék, ha többet látsz majd belőle. Talán nem is az ördögtől való ez a 3 karakteres dolog. Meglátjuk.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 21. 19:13

totyak írta:Még lehet, hogy kedvere való lesz a játék, ha többet látsz majd belőle
Csak legyen úgy

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2013. 03. 22. 00:54

Basszus mi van már lassan 2 hónap telt el és semmi infó agyf@sztkapok komolyan már! Meg ami itt megy érettségi meg hasonló baromságok kit érdekel ez GTA V társalgó vagy fórum nem erre való szerintem! Ezeket jó lenne nem itt megbeszélni ha nem tudsz GTA-val kapcsolatos dolgot mondani akkor inkább tartsd magadban! Gondolok itt arra h tegnap kivittem a kutyám sétálni senkit nem érdekel könyörgöm erre ott van a facebook!!! :)
Kösz mindenkinek :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 22. 00:57

És élvezte a sétát? :)
Viccet félretéve fölröppent egy spanyol CVG-s pletyka, vagy mi az Isten, és ez azt írja, hogy közel vannak az infók, és még jövőhéten jön valami. Én ebben személy szerint nem hiszek.

Szerk.: És azt is írja, hogy a közeljövőben várható új trailer.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
tatec
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 19:05
Tartózkodási hely: Arad

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: tatec » 2013. 03. 22. 06:02

Kinek van ideje nezen fel ide van egy par erdekes dolog-http://www.computerandvideogames.com/vi ... 0&ns_fee=0
" Good Shot Amigo!"

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 22. 06:38

Kiscserko: Tudsz linket küldeni? :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 22. 17:42

Na hogy megmutassam,hogy nem csak a számítógépen lévő "művészethez" értek,lerajzoltam pusztakézzel a GTA V artworkjei közül 2 csajszit. Kíváncsi vagyok a véleményetekre,szerintetek milyen lett? Amúgy talán ez az első rajz amit ezen a fórumon megosztottak :) Remélem nem lett olyan béna... :$

http://kepfeltoltes.hu/130322/IMG_20130 ... es.hu_.jpg

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 03. 22. 18:13

A jobb oldali jó lett. A bal oldalinak fura lett az arca, meg elspóroltad a melleit :D
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 22. 19:06

A jobb oldali fergetegesen jó lett, a bal oldalinak az arca, a tartása, a dereka és az iFruit a kezében fura lett. De egy nem "hivatásos/gyakorlott" rajzostól, főleg ebben a korban hatalmas teljesítmény. Bár a tehetség nem korfüggő, így eléggé értelmetlen a mondatom azon része. Na mindegy, a lényeg a lényeg, nagyon jók lettek, főleg a jobb oldali. Az biztos, hogy én ilyet sose tudnék rajzolni, ha az én rajzom lenne, akkor megmaradnának a pálcikaember formában :D

http://onsoftware.softonic.com/2013-03- ... vg-trailer
Azt hiszem, ez az eredeti. Az infókat belőle az angol hozzászólásokból gyűjtöttem össze a Social Club GTA V megjelenése hír kommentjeiből. Emellé próbáltam kihámozni a spanyol szövegből valamit a gyenge olasz tudásommal (hasonló a nyelv), és a Google fordítóval vállvetve. De főleg a kommentekből.

Szerk.: Nem spekulációkkal megrakott kommentekből, hanem akik megpróbálták leírni azoknak, akik nem tudnak spanyolul a lényeget.
Erről jut eszembe: Vajon miért van olyan sok spanyol anyanyelvű az SC-n? Talán ennyire jó ott a játékok elterjedtsége, többen engedhetik meg ott maguknak, mint magyarországon? És egy másik dolog, miért nem képesek spanyolul ÉS angolul leírni a kommenteket? Odamennek egy főleg angolul tudókból álló közösségi oldalra, és spanyolul írnak. Nem hiszem, hogy nem tudnak olyan szinten angolul, hogy le se tudják írni a véleményüket/spekulációikat. Az tök jó, hogy a spanyol anyanyelvűek húsz kommentet végigbeszélgetnek, viccet mondanak, spekulálnak, míg az átlag amerikai(meg én) nem értünk belőle semmit, csak a GTA V rövidítést. Ez olyan, mintha idejönne valaki erre a fórumra, és nem lenne hajlandó máshogy, csak franciául írni.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Kiscserko 2013. 03. 22. 19:16-kor.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 22. 19:12

Nekem tetszik mindkettő :) egyiket se tudnám ilyen szépre megcsinálni. Ami jobb az enyémnél, az már dicsérendő :D (én az átlagnál rosszabbul rajzolok embert, szóval mindenképpen)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 22. 20:10

Köszönöm a dícséreteket :)

Lezárt