[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 01. 17:37

Én igazából csak egy ellenérvet tartok reálisnak a május 24-i megjelenéssel kapcsolatban: túl közel van a Max Payne 3 megjelenéséhez. Az idő szerintem reális a bejelentéshez képest, illetve grafika, fizika és egyéb technológiák terén nincs akkora újítás, hogy annyira reklámozni kelljen, mint anno a GTA IV-et. Én azon sem lepődnék meg, ha csak két trailer jelenne meg a megjelenés előtt. Az újítások inkább tartalombeliek lesznek - játékmenet, mesterséges intelligencia, stb. -, amelyeket leginkább úgyis a végső hivatalos oldal indulása után ismerünk meg, ahol sok kis érdekesség, kép és videó lesz, körülbelül két hónappal a játék megjelenése előtt.

Annak, hogy ezt ilyen módon közölték én látok értelmet is, hiszen így gyakorlatilag elárulják, de mégsem, vagyis kvázi tudjuk, mikorra tervezik, de nem dorgálhatjuk meg őket, ha valamiért mégis késne az új rész.

Én úgy képzelem el, hogy a GTA V olyan lesz a GTA IV-hez képest, mint a GTA2 a GTA1-hez képest. Ugyanazok a technológiák agyongyúrva, továbbiakkal megtoldva, és inkább a tartalmi elemekre fektetnek nagyobb hangsúlyt.

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 01. 01. 18:26

Mondjuk ez egy igen jó ellenérv a max payne miatt(amit szintén nagyon várok már). Kicsit jó itt olvasgatni az elemzéseket fórumos kommenteket mer trailer óta semmit nem tudunk róla és ez engem kicsit zavar :D. Másfelől szerintem direkt csinálja a rockstar, hogy semmi információt nem ad még a játékról. Igazából az hogy játékmenetbeli újítások lesznek szerintem az egy jó dolog mivel a gta 4 is jó volt meg minden, csak egy idő után már unalmassá válik liberty city mivel nem sok mindent lehet csinálni.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 01. 23:46

Olvasd el a cikkeinket is. ;)

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 01. 02. 10:34

Visali írta:Olvasd el a cikkeinket is. ;)

Olvastam a cikkeket és ezek a legjobb gta 5-ös infók meg felvetések. Azért is mondtam hogy jó itt erről beszélni mert még semmi infónk nincs.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 01. 02. 11:47

Nem nagyon merültem bele IV multijába, de ha jól tudom, nem volt co-op... jó lenne ha itt lenne... meg az is jó lenne ha lenne benne nehézség választás...
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 01. 02. 14:12

csaba292 írta:Nem nagyon merültem bele IV multijába, de ha jól tudom, nem volt co-op... jó lenne ha itt lenne... meg az is jó lenne ha lenne benne nehézség választás...
Hát ilyen co-op szerű játékmód van a gta iv-ben de ha arra gondolsz hogy esetleg a singleplayeres küldetéseket lehetne co-opban csinálni olyan nincs a 4-ben.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 02. 19:59

Lehet hülyének néztek de milyeb az a co-op?
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 01. 02. 20:06

Co-Op- Cooperatív mód, több játékos játszik egy célért... vannak már külön erre kihelyezett játékok, illetve a multi mellett sok játékban ott van ez kiegészítöként... amik kapásból eszembe jutottak: Battlefield 3, Uncharted 3.
Hasonló lenne mint Single Player, csak itt ketten küzdötök az ellenfelek ellen.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 01. 02. 20:47

Úgy tűnik, hogy tévedtem, semmit nem adott a Rockstar az ünnepekre. És most már abban is kezdek kételkedni, hogy még 2012-ben jön a játék. Mostanában annyi helyen olvasni, hogy 2013-ban esedékes az új konzol generáció, lehet, hogy Rockstar is arra vár. Másrészt viszont egyetértek azzal, hogy a IV-hez képest nem lesz nagy fejlődés grafikailag (a trailer alapján legalább is), így értelmetlen lenne az új konzolokra várni. Azokra majd később jönne egy epizód. Viszont ilyen szempontból meg megint érdekes a történet, mert szerintem egy ilyen címet, mint a GTA, muszáj kihozni egy új konzolra, tehát nyitócímnek kellene lennie. Bár őszintén szólva nem tudom, hogy annak idején a generáció váltáskor volt-e friss GTA. Ezt majd a nálam jobban értesültek megmondják. Szóval szerintem nagyon kétséges, hogy mikor jön a játék.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 01. 02. 21:48

Nem volt... PS3 2006-ban jelent meg, Xbox még hamarabb, GTA IV meg 2008-ban... nem tudom... új konzolhoz új motor is dukál, amit nem fognak csinálni... biztosan lesz még a mostani gépeken is, de kiadják majd új gépeken is... ez az R*-nak sem lenne jó buli, hiszen egy új konzolt eleve nem vesznek meg annyian, azaz kevesebb eladás... szerintem év végén jönni fog a játék.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012. 01. 02. 22:23

Ha húzzák a megjelenést akkor az olyan mintha egy széken álva akarnának valamiért nyúlni: minél jobban távolodnak annál hamarabb esnek le a székről.
2012 2. félévében lesz leghamarabb megjelenés szerintem, ha megjelenik a MP3 utána már GTA V marketing lesz ezerrel.
Nobody fucks with my family!

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 01. 02. 22:29

Hannibal írta:Ha húzzák a megjelenést akkor az olyan mintha egy széken álva akarnának valamiért nyúlni: minél jobban távolodnak annál hamarabb esnek le a székről.
2012 2. félévében lesz leghamarabb megjelenés szerintem, ha megjelenik a MP3 utána már GTA V marketing lesz ezerrel.

Jaja, szerintem is vhogy így lesz. Én a nyári megjelenést tudom elképzelni.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 02. 22:38

Biztos, hogy a 7. generációs konzolokra ki fog jönni a GTA V, mert még erre nem adtak ki jó GTA-t. Legalábbis engem egyik sem fogott meg.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 01. 03. 14:12

Most gyorsan megnéztem én is. San Andreas jelent meg nagyjából akkor, mikor a mostani nagy konzolok, de még azok előtt egy pár hónappal, tehát, ha akkor nem zavarta R*-t, hogy mindjárt jön az új generáció, remélhetőleg most sem fogja. Ezen a gondolatmeneten elindulva viszont már reális lehet az ez évi kiadás. Szerintem nagyjából a GTA IV lecsengése óta gyárthatják, tehát már évek óta készülhet.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2012. 01. 03. 17:56

Itt írok, mert félek hogy ott az elemzéses hírnél nem látják meg annyian...
Ugye arról volt szó, hogy a COD-ot is lepipálhatja a V... ezzel csak az a baj, hogy ha PC-re megint késik fél évet, akkor ez bukta... szóval elég kockázatos ezt az eladást megjósolni.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Lezárt