[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 05. 20:29

Developed by series creator Rockstar North, Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created.

A bold new direction in open-world freedom, storytelling, mission-based gameplay and online multiplayer, Grand Theft Auto V focuses on the pursuit of the almighty dollar in a re-imagined, present day Southern California.


a gta 5 honlapján.tehát nem lesz SF meg LV

TheGTAking ezt vagy 10-szer elmondtad.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 05. 20:32

Nem gond, mert a GTA IV érában nem volt nagyobb változás, mint anno a GTA San Andreas által (GameByro), sőt a GTA V sem áll majd nagyon a GTA IV érától. Egyébként a GTA3 éra is ennyi lett volna, nem tervezték sem a Stories-okat, sem az Advance-t, csak a két mellékepizódot: a GTA Vice CIty-t és a GTA San Andreas-t.

Cube Head: Ez hogy jön ide? Egyébként attól, hogy San Fierro és Las Venturas nincs benne az alapjátékban, később megérkezhetnek kiegészítésként, mellékepizódként.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 05. 20:48

nem kell folyton ahhoz hozzászólni amit a többiek beszélnek nem?
It's time for the Lance Vance Dance!

doma0
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: doma0 » 2012. 01. 05. 20:49

Mivel hallottunk olyasmit, hogy több szereplővel is lehetünk ezért az is előfordulhat, hogy lehetünk a néger meg az 40-50 körüli csávóval.

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012. 01. 05. 21:47

Ettől én is félek az utolsó két játékukban (RDR,LA.Noire) is megcsinálták, hát mit ne mondjak az én kedvemet elvették mindkét játék végétől. Remélem GTA-t nem cseszik el ugyanígy.
Nobody fucks with my family!

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 05. 21:50

Ha lesz feka főszereplő, akkor remélem nem az ő történetébe fog csöppenni a másik, ha azt választjuk.

Hannibal:
Az LA Noire fejlesztéséhez semmi köze a Rockstarnak.
----------------------------------
Aki rühelli az éra szót annak javaslom a korszak használatot, egy kis szókincsfejlesztés gyerekek…
kdavid94 írta: ok hogy cod-ból összesen többet adtak el, de pont azért mert évente jön új rész, gta-ból is többet adnának ha nem 3-4 évente jelenne meg...
Hát ezt mostmár komolyan nem hiszem el… A COD-ból egységnyi idő alatt több, mint kétszer annyit adnak el, mint GTA-ból, ez puszta tény, ha a COD is 3-4 évente jönne ki, akkor is ugyanígy lenne. A különbség az, hogy az eladások hány játékon oszlanak el. Egy GTA epizód több évig gyűjtheti az eladásokat, míg a COD epizódokat évente selejtezik. A végeredmény ugyanaz.
Ha 2012. 12. 12-én kijönne ugyanakkor egy COD és egy GTA és utóbbiból elkelne egy perc alatt 100 darab, akkor a COD-ból ugyanennyi idő alatt 250 db. kelne el. Mindezt tényekkel, számokkal támaszottam alá, ez nem kérdéses dolog. COD népszerűbb, tessék elfogadni… Minden reálisan gondolkodó ember ezt teszi.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 05. 22:28

Cube Head írta:nem kell folyton ahhoz hozzászólni amit a többiek beszélnek nem?
Bocsi, az én hibám. ;)

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 01. 05. 22:45

Akkor a Rockstar Games mit csinált az La Noire-al ??

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 05. 22:59

@kokain2000: A rockstar csak ki adta a játékot ennyit csinált, de erről most ne beszéljünk nem a témához illik! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

kdavid94
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. 08. 26. 09:11

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kdavid94 » 2012. 01. 06. 14:45

@Toni Cipriani: értem mit mondasz, de gta iv-ből pl most kevesebbet vesznek mint mikor megjelent, a cod-ből meg minden évben tudnak ugyanannyit eladni, mert mindig jön új rész. De én befejezem, mint már mondtam semmi értelme ennek a vitának, nem egy kategória a két játék... Saint's Row-hoz lehetne max hasonlítanii a gta-t, nem fps-hez. De oké, legyen neked igazad, legyen a cod népszerűbb, mint a gta, és akkor mi van? Fociban sem a legnépszerűbbnek szurkolok (Barca) hanem a Man utd-nek. Mindenki döntse el magának hogy melyik tetszik neki jobban.

Ja, amúgy mondtam, hogy mindjárt jöna téma h ki a főhős, a középkorú fószer vagy a feka. :D

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 06. 18:52

Nálam nem kérdés a főhős kiléte, az már más, hogy egyesek azon lovagolnak, hogy feka-power, amit hihetetlen módon nem értek. :)

CODvsGTA:
COD-ból meg régebbieket nem veszik az újak miatt. Tehát kiegyenlítődik a dolog. Ezzel most már én is lezártam. Egyébként én sem vagyok COD rajongó, leginkább rühellem.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 06. 19:30

kdavid94: Legalább beszélgetünk valamiről. ;)

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 06. 22:33

kdavid94 írta: Ja, amúgy mondtam, hogy mindjárt jöna téma h ki a főhős, a középkorú fószer vagy a feka. :D
Egyébként mi ez az übermensch mentalitás, ami így körüllengi az üzeneteid? Ne vedd sértésnek, de a GTA V-öt illetően két téma jöhet fel:
A feka fanatikusok részéről a főszereplő szajkózása, ill. a szkeptikusok (:)) részéről a városok, sőt(!) a korszak megvitatása, mert a Rockstar csak egy ócska bulvárszenny ilyen szempontból, akiknek nem hisznek a fanatikusok, tehát a sziklás csillagok hiába mondta el, hogy LS und környéke és a játék neve hiába egy római/rovásírott 5-öst ábrázol, itt minket bizony át akarnak verni. Visszatekintve a GTA IV első trailere után eltelt időkre itt a GTA Place-en, nem nagyon emlékszek főszereplőtalálgatásokra. Most hirtelen miért lett ennyire kétséges, hogy a trailer főszereplője lesz a játék főszereplője? Bár lehet, hogy ez csak az azóta radikálisan megváltozott fórumos közösségnek köszönhető, akik nyilván szkeptikusabbak. :) Akkoriban inkább konzol vs. Windows flame-war uralkodott. Most hirtelen ez nincs, mindenki tudja már, hogy ami teljes értékű GTA és nem Sunyi bérfejlesztés az jön Windowsra.

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012. 01. 06. 23:49

Tony Cipriani te egy rendkívül tájékozott ember lehetsz, hogy tudod a római szám és rovásos verzsön ugyanaz . :)

Am ez természetes, mindig van a falak mögött valami cumi én mindig számítok meglepetésekre akár negatív akár pozitív.
Nobody fucks with my family!

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 07. 00:13

Köszönöm.

Nyilván van, csak szerintem a főszereplő és a korszak találgatása az első trailer után kissé túlhaladott dolog. Persze én nem szeretnék semmi jónak az elrontója lenni, tehát aki akar találgatni, az tegye nyugodtan. :)

Lezárt