[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 02. 26. 12:27

rohogseges írta:
faceplant15 írta:Hát... nem tudom egy két dolog hihető benne de SF meg LV nem hiszem hogy benne lesz. A faluk még hihetőek de a mexikóis már kicsit túlzás nekem.
nekem is eléggé túlzottnak és erőltetettnek tűnik,de azért lemásoltam ide,az újabb infókig csak a találgatás marad,mindenesetre a Rockstar megmondta: ez lesz a legnagyobb területű játék,amit valaha csináltak,szóval szerintem ne aggódjunk,óriási játék lesz ez San Fierro és Las Venturas nélkül is,de most már jöhetnének az új hivatalos infók is :|


Hát én bízok a rockstarban hogy elég nagy területet kapunk. Red Dead Redemptionban is nagyon nagy terület van, L.A Noire-ban is elég nagy a terület pedig az nem annyira free roam játék. Szerintem a Rockstar North most arra törekszik, hogy egy élethű nagy várost alkossanak ezért lesz csak LS, meg az SA-n kívűl mindegyik gta-ban csak egy város volt.


Ja, és hivatalos infó szerintem csak a Max Payne után lesz.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 02. 26. 16:01

OMG ha tényleg a Max Payne 3-ig akarnak várni vele akkor Május 18.-áig semmi infót nem adnak majd ki...na nem baj az már kevesebb mint 3 hónap,akkor meg már biztos kiadnak valami infót,meg persze májusban hét ágra süt a nap,jobban belepasszol a nyárias Los Santos! :D

amúgy azt figyeltem meg,hogy minden játékuk első trailerénél oda van írva,hogy TRAILER 1 itt meg csak annyi,hogy trailer,remélem ez nem arra utal,hogy nem lesz több trailer :mrgreen:
It's all down south now.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 02. 26. 16:53

Ez bennem is fölmerült
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 02. 26. 18:04

Nyugalom, lesz még trailer, ez teljes mértékben egy tipikus első videó volt. Ami azt illeti, ne felesjétek, hogy a Max Payne 3 júniusban jelenik meg PC-re Európában, vagyis addig ne számítsunk GTA V információkra. Na és mi jön ezután, június elején? Az E3 konferencia.

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 02. 26. 18:07

Ha az E3-ig várni kell befonom a szemöldököm. Én reménykedem inkább, hogy tavasz elején jön valami.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 02. 26. 18:18

csak nem váratnak addig
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 02. 26. 19:11

Az, hogy a Max Payne 3 után vagy az E3-on, sszerintem nagyjából egy és ugyanaz. A két dolog közt időben nincs nagy különbség.

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 02. 26. 20:26

baucsek írta:Ha az E3-ig várni kell befonom a szemöldököm

Ezen egy jót röhögtem :D

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 02. 26. 20:27

Visali írta:Az, hogy a Max Payne 3 után vagy az E3-on, sszerintem nagyjából egy és ugyanaz. A két dolog közt időben nincs nagy különbség.
lehet az is,hogy az emberek ezt a május 24.-és már annyiszor elmondták,hogy rockstar úgy döntött,hogy majd május 24.én ad ki új infókat :mrgreen:
It's all down south now.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 02. 27. 22:52

amúgy remélem hogy a gta V: hatalmas terület + San Andreas féle hatalmas szabadság és rengeteg lehetőség (a küldetéseken kívűl) + Vice city hangulata +
GTA IV grafikája = GTA V,de jobban belegondolva: a hatalmas terület garantált,hiszen a rockstar is megmondta,hogy ez lesz a legnagyobb területű játék,amit eddig csináltak. A San Andreas féle szabadság és lehetőségtár a trailerből ítélve meg lesz (ha nem is maradéktalanul). És végül vice city színvonalú hangulatot ha vért izzadnak sem tudnak majd kicsikarni a játékból Los Santossal,de persze egy másik irányzatú hangulatot meg lehet valósítani,hiszen napsütötte,színes,hangulatos,vidám játék még simán lesz Los Santosból is :) minden esetre hatalmas játék lesz,már nagyon várom,végre napsütötte város,színekkel teli fantasztikus grafika,hatalmas terület,San Andreas féle lehetőségtár :mrgreen: ha ezeket megvalósítják,máris az év játéka lesz MINDENHOL!!!
It's all down south now.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 02. 28. 19:21

de nem értem a rockstar-t se,hogy miért nem vice city a helyszín,alapból ez lenne a logikus sorrend az előző érából adódóan: Liberty City - Vice City - San Andreas - és most lesz a vice city megjelenésének 10.évfordulója,és egy új vice city kiadással azt meg is ünnepelhették volna,aztán 2015-re meg (san andreas lesz akkor 10 éves) simán kész lettek volna egy san andreas-os gta-val,de nem baj,így legalább a vice city lesz a csúcs,hiszen addigra milyen technika lesz majd a játékok készítésére aww :mrgreen:
It's all down south now.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 02. 28. 19:34

Az a sorrend nem kőbe vésett, egyébklnt a GTA1-ben Liberty ity, San Andreas és Vice City a sorrend. Nyilván azért döntöttek így, mert egy új érában nem tudnak egy ugyanakkora várossal ütni, ráadásul Vice City már rengetegszer volt, San Andreas pedig mindössze csak kétszer.

Avatar
Intenso39
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012. 02. 11. 22:17
Tartózkodási hely: Békés megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Intenso39 » 2012. 02. 28. 20:57

Hali! Azt vettem észre, hogy a gta 4-nek a trailerjében is egy hasonló kocsi volt:

wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 03. 04. 18:29

rohogseges írta:de nem értem a rockstar-t se,hogy miért nem vice city a helyszín,alapból ez lenne a logikus sorrend az előző érából adódóan: Liberty City - Vice City - San Andreas - és most lesz a vice city megjelenésének 10.évfordulója,és egy új vice city kiadással azt meg is ünnepelhették volna,aztán 2015-re meg (san andreas lesz akkor 10 éves) simán kész lettek volna egy san andreas-os gta-val,de nem baj,így legalább a vice city lesz a csúcs,hiszen addigra milyen technika lesz majd a játékok készítésére aww :mrgreen:
Én úgy gondoltam hogy a GTA VI lesz a Vice city mert hogy a 6-os az VIce city és így szépen kijön de ez a jövő zenéje.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 03. 05. 07:58

Inkább már valami infó jönne. Amúgy szerintem Áprilisban már kell hogy jöjjön valami mert már akkor eltelik fél év!:S

Lezárt