[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 06. 09:35

SQUÄLL3RBÖY írta:
Luszie írta:
SQUÄLL3RBÖY írta:Hé Srácok! nézzétek csak meg:
rockstargames.com
rockstarnorth.com

Mind a 2-nél 503-s Error van.
Lehet most kapunk valami hírt.:D Már jó lenne.

Áhh, nem lenne rossz. Én nem tudom, hogy ez azt jelenti-e, kiderül.

Ha nem adnak még infót, nem hatna meg annyira, jó izgulni, hogy milyen lesz.. :D
Nekem már elegem van az izgulásból.:D

Szerintem tök jó. Nem úgy, mint mondjuk EA játékoknál, hogy már jóval a megjelenés előtt elárulnak mindent a játékról.. :| Akkor neked mi marad?:D

Szerk: Direkt csinálja a R* tudják, hogy ez így jobb. (legalább is, nekem ez a véleményem :D)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Intenso39
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012. 02. 11. 22:17
Tartózkodási hely: Békés megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Intenso39 » 2012. 07. 06. 09:37

Jó ez is igaz mert az se jó

Avatar
SQUÄLL3RBÖY
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. 06. 28. 21:16

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SQUÄLL3RBÖY » 2012. 07. 06. 09:40

Egy megjelenési dátumot elfogadnék. aztán kész...nem kell izgulni.:D
"Welcome to Los Santos" - Albert de Silva??

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 06. 09:42

SQUÄLL3RBÖY írta:Egy megjelenési dátumot elfogadnék. aztán kész...nem kell izgulni.:D
Azt nagyjából lehet tudni:D 2013 tavasza. Lehet, hogy csúszik még, de ez is jobb azért, mint a semmi :)
Persze nem valami konkrét, de annyit már lehet tudni, hogy 2013 első felében érkezik majd.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Intenso39
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012. 02. 11. 22:17
Tartózkodási hely: Békés megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Intenso39 » 2012. 07. 06. 09:48

Na mostmár jók az oldalak. semmi. :(

Avatar
SQUÄLL3RBÖY
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. 06. 28. 21:16

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SQUÄLL3RBÖY » 2012. 07. 06. 09:49

miért?:(
"Welcome to Los Santos" - Albert de Silva??

Avatar
Intenso39
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012. 02. 11. 22:17
Tartózkodási hely: Békés megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Intenso39 » 2012. 07. 06. 09:57

pedig jó lett volna...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 06. 13:32

SQUÄLL3RBÖY írta:Hé Srácok! nézzétek csak meg:
rockstargames.com
rockstarnorth.com

Mind a 2-nél 503-s Error van.
Lehet most kapunk valami hírt.:D Már jó lenne.
Nem jelent semmit, egyszer már volt ilyen, akkor a Rockstar Games oldala sem volt elérhető. Talán valami szerverkarbantartás, szerverhiba.

Bá1000
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 07. 03. 16:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bá1000 » 2012. 07. 07. 12:52

Nekem is!!!! Nem ide tartozik de valaki szereti a yugioht vagy játszik terrariaval?

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 07. 13:34

http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/a_jat ... _menti_meg

A játékipart is elérte a válság, így nem csoda, hogy összességében veszteségekkel számolhatunk világszerte. Elemzők szerint ezen már a legnagyobb címek premierjei sem segíthetnek idén.
A játékipar ebben az évben már akkor is veszteséges marad, ha kijön egy akkora játék, mint a GTA V -- legalábbis így tartják a szakma legelismertebb elemzői, akik bár nem bíznak a program 2012-es premierjében, a franchise gazdasági mozgatóerejével nyugodtan példálózhatnak.

"Nem vagyok meggyőződve róla, hogy idén kijön, de ha mégis, valószínűleg ugyanúgy látjuk majd a konzolos szoftvereladások enyhe gyengülését." -- fogalmazott Colin Sebastian, a Robert W. Baird & Co elemzője.

"A piac mostani helyzete alapján kételkedem benne, hogy bármilyen nagy megjelenés, mint a GTA V is, képes lenne visszalökni az eladásokat a pozitív görbék világába. A tradicionális értelemben vett játékszektor akkora negatív nyomás alatt van, hogy csak egy igen erős katalizátorral lehetne visszahajtani a kellő irányba." -- értett egyet kollégájával Jesse Divnich az EEDAR-tól.

S hogy mit gondol minderről az ipar sztárja, Michael Pachter? Nos, szerinte a GTA V-től 700 millió dolláros növekedés várható, ez azonban így is csak 10%-át teszi ki a 2012-es elvárásoknak.

A GTA V megjelenését egyelőre homály fedi, igaz, az idei GamesCom hivatalos trailerébe becsempésztek pár képsort a játékból, így lehetséges, hogy augusztusban többet tudunk majd. A legtöbb szakmabeli mindenesetre 2013 tavaszát tartja esélyes időszaknak.


most komolyan csodálkoznak,hogy veszteséges a játékipar? maguknak köszönhetik. El kellene gondolkodni a minőség/mennyiség kérdésén,a hatezredik überkirály grafikás 8 cd-n évente kiadott modern háborús tömegsz*roktól várják a fellendülés vagy az utóbbi időkben megjelent "minőségi" need for speed-ektől? esetleg a rendkívűl változatos fifa játéksorozattól?
még szerencse,hogy a gta-hoz semmi köze az EA Games-nek :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2012. 07. 07. 13:45-kor.
It's all down south now.

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2012. 07. 07. 13:43

Örülnék már, ha nem kellene több ilyen elemző cikkeit olvasnom. Fogalmuk sincs az egészről, havonta kiadnak egy új elemzést, ahol fél évvel későbbre jósolják a játékot. És ezért ők pénzt kapnak? Tippelni én is tudok, könyörgöm, hülyeséget még könnyebben.

Egyébként nem csak a játékok minősége csökkenti az eladásokat, hanem az új platformok, tablet és az okostelefon. Gondolom nem kis piacot vesz el a hagyományos videojátékoktól.

Avatar
SQUÄLL3RBÖY
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. 06. 28. 21:16

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SQUÄLL3RBÖY » 2012. 07. 07. 21:06

Srácok.:D A R* nyárra 4 Pack-ot szán nekünk a Max Payne 3-hoz...és utána már csak 2-t...(http://www.rockstargames.com/maxpayne3/dlc)és utána már szabad az út a GTA V-nek...(jöhetne már valami pletyka. :P )
"Welcome to Los Santos" - Albert de Silva??

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 09. 07:11

Én a hülye Activision-nel nem értek egyet, hogy egyfolytában a *cenzúra* Call of Duty-tól meg az ilyen monoton hülyeségektől várják a pénzt....a kedvenc játékom a Prototype készítőit...azaz a Radical Entertainment-et pedig bezáratják.Hát a durva anyjukat.Elhihetitek a fifa sem lesz másképp,véleményem szerint egyik legsikertelenebb széria lesz mert az ég világon semmi újat nem tudnak mutatni!A Need for Speed pedig szintén egy régebbi játékra új ruhát húzott hülyeség,és ezekből jön nekik a pénz.Eszméletlen!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 09. 07:37

insanity06 írta:Én a hülye Activision-nel nem értek egyet, hogy egyfolytában a *cenzúra* Call of Duty-tól meg az ilyen monoton hülyeségektől várják a pénzt....a kedvenc játékom a Prototype készítőit...azaz a Radical Entertainment-et pedig bezáratják.Hát a durva anyjukat.Elhihetitek a fifa sem lesz másképp,véleményem szerint egyik legsikertelenebb széria lesz mert az ég világon semmi újat nem tudnak mutatni!A Need for Speed pedig szintén egy régebbi játékra új ruhát húzott hülyeség,és ezekből jön nekik a pénz.Eszméletlen!

A fifában sosincs semmi új. Jobb a grafika valamivel, meg nagyobb a géigénye, ill. az adott csapatok felállása van benne.. Nem is értem ebbe mit dolgozik annyit az EA Games/Sports. Persze minden évben ugyanabban az időszakban adják ki,érthető. Ha rajtam múlna ez a játék sem létezne már, Pes sokkal igényesebb. De hát a sok foci...i..:D
Mondjuk az EA Games már jó sokszor pofára ejtették az embert. Tessék, említetted az NFS-t is. Abból is mi lett? játszhatatlan játékokat gyártanak... lehet túlzok, de az utóbbi 4-5 év NFS részei inkább igénytelenek, mint igényesek. Összecsapták, aztán meg kiadták. Figyelj, a mostani NFS-k már tényleg "hülyeségek", de szerintem korántsem annyira nyereséges nekik, mint annó volt az U2 vagy a MW..de hagyjuk is.
Na mindegy, nagyon elkanyarodtam a témától, még valami GTA jellegűt is be kellene böffentenem ide..

Őőőőőhm...Komplett a SA térképen barangolhatunk majd? Olvastam valahol, hogy San Fierro, és Las Venturas is benne lenne a játékban. (Rohadt nehéz erőltetett kérdéseket keresni, ha már offoltok írjatok hozzá valami GTA-sat is, hogy ne legyen az :( Akinek nem inge nem veszi magára )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 09. 08:23

Említsétek meg ha tévedek,de ha jól tudom CSAK Los Santos és környéke lesz benne igaz?Én ebben azt nem értem hogy a SA-hoz képest akkor sokkal kisebb lenne a térkép de mégis nagyobb lesz!Jogos, hogy a két játéknak csak annyi köze van egymáshoz hogy San Andreas,de jól fogunk (mi játékosok) járni ha csak ez az egy dolog lesz benne?Hogy fogják felszabdalni 3-4 részre amit később lehet majd unlockolni?Ezek persze hülye kérdések de nekem az összes gta közül a SA áll hozzám a legközelebb és mégis, ha még minimálisan is, köze van egymáshoz a két játéknak és nem szeretném ha elrontanák a környezetet.
Remélem nem kis- és zsákutcákkal töltik ki a térképet mert nem igazán szívleltem egyik részben sem :D

amúgy abszolúte egyet értek veled mind a fifában mind az nfs-ben....pluszban még annyi, hogy szerinte a Pes sem az igazi mert a játékosok feje valami elvetemült...mármint mikor üvöltenek...engem szó szerint megrémítenek :D
de én világ életemben fifás voltam szóval ha megjön a kedvem egy kis focihoz én a fifát preferálom :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Lezárt