[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2012. 09. 19. 18:31

Nagyon slampos mostanság a NEWSWIRE...
Most is ez a tripla XP-s Max Payne hétvégék -.-
Meg a Rockstaros ruhák stb..
Remélem feldobják a történéseket valami érdekesebb MP hírrel. GTA hír a héten szerintem már nem lesz! Hacsak nem a GTA hír érkezése miatt lett ennyire slamp a NEWSWIRE..

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 19. 18:37

Remélem én is,hogy azért van ekkora csönd,mert nagyon készülődik valami.Bár így lenne...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 09. 19. 18:39

nem azt írták legutóbb hogy a köv. hetekben lesznek új képek? már majdnem 4 hete volt... :S írhatták volna azt hogy a köv. hónapokban, az közelebb van a valósághoz..... :@ :(

nem tudom mit tökölnek eddig, de ha május-júniusig nem jön ki akkor eláshatják magukat...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 19. 18:49

Amúgy az oldal is kihalt,a szerkesztők sem jöttek fel már hetek óta...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 09. 19. 20:36

arni20 írta:nem azt írták legutóbb hogy a köv. hetekben lesznek új képek? már majdnem 4 hete volt... :S írhatták volna azt hogy a köv. hónapokban, az közelebb van a valósághoz..... :@ :(

nem tudom mit tökölnek eddig, de ha május-júniusig nem jön ki akkor eláshatják magukat...
Emlékszem is rá hogy az utolsó képeknél rockstar oldalán valaki írta hogy jobb lett volna azt írni hogy a következő hónapokba jönnek hírek nem hetekbe xd

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 20. 06:34

arni20 írta: nem tudom mit tökölnek eddig, de ha május-júniusig nem jön ki akkor eláshatják magukat...
Áh szerintem annyit nem váratnak vele. :D Reméljük...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 09. 20. 06:57

Azért annyira nem nehéz képet készíteni... megnyomnak egy gombot azt cső -.- Minek vacakolnak eddig?

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 09. 20. 19:54

Én azt mondom h októberben lesz valami kép, trailer nem tudom de valami infó amin hanyatt vágjuk magunkat :)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 09. 20. 22:56

Szerintem azért nem adnak ki most több képet, mert a játék még nincs olyan állapotban. Ha kiadnának egy félkész, hibás textúrás, bugos képet, akkor kezdődne a trollok hőbörgése, hogy "szarjátékszarrockstarnemtudjátékotcsinálnitrollolo". Egy autót is csak akkor mutatnak be, amikor kész van, és nem akkor, amikor nincs legyártva a hátulja. Vagy csak az elejét mutatják, amit szerintem pont most csinálnak. Nem véletlenül készül még. Meg persze nem mindig van rá idő, mert nem csak egy kattintás. Be kell állítani, hogy minden jól mutasson, ne legyen benne hiba, vagy olyan infó, amit még nem akarnak elárulni.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 21. 00:27

Képek így - képek úgy. Hogy tudtok ennyit nyafogni? Várjatok türelemmel! Majd ha lesz olyan kép, amit közzé tennének, akkor azt azonnal látni is fogjuk. addig meg minek csináljátok a fesztivált? Azt akarjátok tán, hogy olyan sok hibával jöjjön ki, mint mondjuk az IV vagy a MP3?????
A newswire pedig azért nem színesedik, mert most Max Payne event és tripla XP hétvége van! Eszük ágában sem lesz egyszerre kiadni két dolgot. Egy ekkora volumenű hír mellett úgyis elsikkadna az a pár fotócska, amit morzsaként dobnának...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 21. 14:17

Hessa írta:Képek így - képek úgy. Hogy tudtok ennyit nyafogni? Várjatok türelemmel! Majd ha lesz olyan kép, amit közzé tennének, akkor azt azonnal látni is fogjuk. addig meg minek csináljátok a fesztivált? Azt akarjátok tán, hogy olyan sok hibával jöjjön ki, mint mondjuk az IV vagy a MP3?????
A newswire pedig azért nem színesedik, mert most Max Payne event és tripla XP hétvége van! Eszük ágában sem lesz egyszerre kiadni két dolgot. Egy ekkora volumenű hír mellett úgyis elsikkadna az a pár fotócska, amit morzsaként dobnának...
Hohó, igaza van!
Egyrészt abból is lehet gazdálkodni, ami van, másrészt meg a játék maga kárpótolni fog mindenkit a várakozásért, ebben én biztos vagyok.
A lényeg, hogy hiába mondja meg valaki itt a tutit, az nem fogja befolyásolni a játék kiadását.
Magyarul fölösleges beszélni, nem lesz haszna úgy sem. Pont.
De ha valakit megnyugtat... :)
Guess who's back!

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 09. 21. 22:03

MateL írta:Szerintem azért nem adnak ki most több képet, mert a játék még nincs olyan állapotban. Ha kiadnának egy félkész, hibás textúrás, bugos képet, akkor kezdődne a trollok hőbörgése, hogy "szarjátékszarrockstarnemtudjátékotcsinálnitrollolo". Egy autót is csak akkor mutatnak be, amikor kész van, és nem akkor, amikor nincs legyártva a hátulja. Vagy csak az elejét mutatják, amit szerintem pont most csinálnak. Nem véletlenül készül még. Meg persze nem mindig van rá idő, mert nem csak egy kattintás. Be kell állítani, hogy minden jól mutasson, ne legyen benne hiba, vagy olyan infó, amit még nem akarnak elárulni.

elég nagy gáz lenne ha még mindig ott tartanának, hogy screenshot-ot sem tudnak csinálni a játékból. lassan 4 éve hogy kijött a gta 4 (és állítólag a gta meg a max paynet nem is ugyanaz a csoport csinálja)..

már az 1. trailer-ből is látszott hogy azért az alapok megvannak, ha akarnának simán tudnának kiadni képeket. akár 1-1 épületről vagy bármiről, amivel ugyszint nem árulnának el sokat, de legalább látnánk hogy haladnak a game-el. ebből a hosszú-hosszú töketlenkedésből én arra következtetek, hogy sztem jó ha majd csak novemberben megjelenik a játék, 2013-ban...

Avatar
Dhév
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 09. 13. 14:41

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Dhév » 2012. 09. 22. 07:13

arni20 írta:
MateL írta:Szerintem azért nem adnak ki most több képet, mert a játék még nincs olyan állapotban. Ha kiadnának egy félkész, hibás textúrás, bugos képet, akkor kezdődne a trollok hőbörgése, hogy "szarjátékszarrockstarnemtudjátékotcsinálnitrollolo". Egy autót is csak akkor mutatnak be, amikor kész van, és nem akkor, amikor nincs legyártva a hátulja. Vagy csak az elejét mutatják, amit szerintem pont most csinálnak. Nem véletlenül készül még. Meg persze nem mindig van rá idő, mert nem csak egy kattintás. Be kell állítani, hogy minden jól mutasson, ne legyen benne hiba, olyan infó, amit még nem akarnak elárulni.

elég nagy gáz lenne ha még mindig ott tartanának, hogy screenshot-ot sem tudnak csinálni a játékból. lassan 4 éve hogy kijött a gta 4 (és állítólag a gta meg a max paynet nem is ugyanaz a csoport csinálja)..

már az 1. trailer-ből is látszott hogy azért az alapok megvannak, ha akarnának simán tudnának kiadni képeket. akár 1-1 épületről vagy bármiről, amivel ugyszint nem árulnának el sokat, de legalább látnánk hogy haladnak a game-el. ebből a hosszú-hosszú töketlenkedésből én arra következtetek, hogy sztem jó ha majd csak novemberben megjelenik a játék, 2013-ban...
Én magamat higgadt embernek ismertem meg, de a R* kihoz a sodromból, hogy azt mondták a következő hetekben kapunk valamit a GTA V-vel kapcsolatban, de b@zdmeg el telt egy hónap ideje felkelni R*.
Liberty f*cking City! EH!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 09. 22. 12:57

Ne dühöng azért, mert a R* nem tartja a szavát. Ez csak őket festi.
Arni: Elméletben tényleg nem egy csapat csinálja a két játékot, de a gyakorlat mást mutat! Nézd csak meg bármelyik GTA játék végén a stáblistát vagy akár a Max Payne 3 végén is nézheted, mert ugyanaz a lényeg: Minden telephely képviselteti magát. Szóval valószínűleg szétdarabolták a teendőket és összedolgoznak. Egyik rész a hangot veszi fel, a másik a környezetet tupírozza, a harmadik vakarja a tökét... XD
Egy szó, mint száz: ha túléljük ismételten a világvégét, lesz mivel játszani a következő globális traumáig!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 09. 22. 15:04

Elvileg a jövőhéten érkezik egy Max Payne 3 DLC (Hostage Negotiation Map Pack). Legutóbb úgy csinálta a Rockstar, hogy felváltva jöttek a GTA V képek és a Max Payne 3 hírek (középpontban a Disorganized Crime DLC Pack), talán most is így lesz. Persze ez csak analógia, nem egy erős érv.

Lezárt