[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 11. 04. 18:26

Részvétem :( De a Trailer kárpótlás lesz :D
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 04. 18:26

Milyen jó, hogy én már leérettségiztem. :D

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 18:27

Cube Head írta:Részvétem :( De a Trailer kárpótlás lesz :D
Neked is részvétem.(követem a csatornád, jók a videók)
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 11. 04. 18:32

Hát én már annyira várom a trailer 2-t meg az infokat, hogy ma egész nap nyomtam a San Andreast :)

Remélem holnap mire hazaérek már lesz trailer

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 04. 18:33

Most amúgy már ennyire biztos,hogy holnap jön a második trailer? :D :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 04. 18:34

Engem csak egy főzés választ el az új trailer-től :D (Holnap gyakorlat) De mire hazaértek nem számítsatok új trailerre. New York-ban -5 óra az eltolódás. Bár nem tudom mikor értek haza.
Gyenge napok vannak...

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 04. 18:36

Szerintem 18:00 fele adják ki, ha tényleg igaz hogy lesz.

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 04. 18:37

Rockstar69 írta:Engem csak egy főzés választ el az új trailer-től :D (Holnap gyakorlat) De mire hazaértek nem számítsatok új trailerre. New York-ban -5 óra az eltolódás. Bár nem tudom mikor értek haza.
Megint kirakják 17:00-kor.
Trevor: Just ignore the bodies!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 04. 18:37

Nekem 8. A teló mindig nálam. :P

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 11. 04. 18:39

Szerintem is, ha lesz, öt körül. Végül is, az előző is akkor volt.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 04. 18:57

Honnan veszítek, hogy lesz trailer holnap? Aztmondták, hogy a hurrikán miatt késik, az nem azt jelenti 100%-an, hogy holnap jön. Lehet jövőhéten, vagy novemberben valamikor.
Az a kép meg nem tudom mi, mert előbb néztem fel és nem volt ott ilyen, csak az első videó


Ja és visszatérve agusztushoz. Valóban volt 3 képnek hely az oldalon, de én úgy emlékszem, hogy napokkal később töltötték ki azokat a helyeket, nem másnap rögtön.
Lehet valaki aki ezt írta, pont előtte levő nap nézte meg, látta a 3 kép helyet és most úgy következtette ki, hogy így lesz a trailer esetében is ...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 04. 19:02

Mert azt mondták, hogy az előrendelés megkezdése előtt kiakarják adni az új trailert, ami november 5-én kezdődik, tehát holnap. De ami ebben a hitemben megerősít az a kép, amit linkeletek. A képek megjelenése előtt is egy volt ilyen és másnap jöttek a képek.
Gyenge napok vannak...

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 04. 19:31

Rockstar69!
Sajnos te olyan tényekre alapozod az állításodat, amik nem 100%-ban hitelesek. Nem megerősített hír, ezért addig amíg be nem bizonyosodik a valósága, addig ezek csak fake hírek. Ez a mostani képnél is fake. Miért? Elég, ha most rámész ide: http://www.rockstargames.com/V/

Nos itt hány videónak látsz létrehozott helyet? Mert én csak egyet látok. Nem olyan, mint a képen, tehát az valószínűleg fake kép.
Akkor most arról a hírről, amiben a R* azt mondta, hogy nov. 5 előtt kiszeretné adni:
http://gtaplace.hu/hir/1293/gta-v-az-el ... a-jatekbol
Itt olvasható. Ez a levél sincs 100%-ban megerősítve. Ez egyébként november 1-én lett kiposztolva a főoldalra. Valószínűleg a levelet még októberben írhatták és adhatták föl. Sandy hurrikánnak még semmi híre nem volt ekkor. (legalábbis úgy emlékszem). De hiszek ebben a levélben tegyük föl, hogy ez tényleg így lesz, és ez egy hivatalos levél. Akkor, ha minden igaz akár még ma (mert nov 5 előtt), de legkésőbb holnap délig ki kell, hogy adják a trailert, mert reggeltől már javában zajlik az előrendelés.

Na igen, de mi a helyzet ezzel?
http://gtaplace.hu/hir/1294/gta-v-jon-a ... former-tol
Ez már november 2-i hír. Valószínűleg jó pár nappal a levél után. Én arra gondoltam ilyenkor, hogy a levélben leírtak tényleg igazak, és direkt az első trailer egyéves évfordulóján adják majd ki a másodikat. Ez november 5 előtt lenne. De jött a hír, hogy a hurrikán keresztbe húzta a terveiket. Tehát a levél, ha igaz volt ha nem, nem biztos, hogy tudni fogják tartani magukat, az előrendeléssel kapcsolatban.


De ne csak rossz legyen, ebből arra is lehet következtetni, hogy napokon belül, amikor a legalkalmasabb lesz nekik, kifogják adni a trailert.
Ez tényleg lehet akár holnap, kedd, szerda, de lehet, hogy a New York-i irodájuk eléggé ramaty állapotban lehet, nem biztos, hogy alkalmas a dolgozásra, így tuti, hogy ott még karbantartások, meg egyebek szóba jöhetnek. Eleve ezek olvashatóak a newswire-n a hírek kommentjei között.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 04. 19:54

Látom nem érted amit neked...mondok. A képeknél se maradt ott a hely csak 1x, ha jól emlékszem. A trailert meg múlt héten akarták kiadni, ha jól tudom, tehát ahhoz viszonyítva késik. Na mindegy, majd holnap meglátjuk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 04. 20:07

Én augusztusban szinte mindennap két-három óránként néztem a rockstargames.com/V oldalt. (Amikor jött az első két kép, a rendőr helis és a mólós)
Később amikor megint közzé tettek 2 vagy 3 képet, már meg is csinálták a Screens részleget és volt valóban 3 képnek még szintén hely. Ezt a képet be is harangozták, hogy ez bizony jönni fog, ezért volt ott nekik a hely. Na most én mindennap néztem mikor jön több kép. És nem egy napután jöttek a képek, hiába volt ott a 3 képnek a hely. Valószínűleg te pont előtte levő nap nézted meg és utána rá egy napra jött a 3 kép. Én napokig követtem.
De egyébként fölösleges ezen vitázni, az a kép amit valaki nemrég kilinkelt ide nagy valószínűséggel fake, mivel, ha most felmész a rockstargames.com/V oldalra nem látod a másik videónak a helyet. A levél meg nem is lett megerősítve szóval... A lényeg, hogy nov 2-án kirakták a commentet, hogy késik a hurrikán miatt. De azt nem írták oda fixre, hogy nov 5 trailer

Lezárt