[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 27. 18:10

Dave: I'm in it! :D
Hát ja, ha a R* azt mondja, hogy "nemsokára", akkor az R* nyelven annyit tesz, hogy "majd valamikor, még ebben az életben lesz valami információ".
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 27. 19:01

dani.szentgali írta: De igazából nekem már a kezdetektől undorom volt ettől a marketingkampánytól, amit a R* a GTAVnél alkalmaz. Mindegy, most én leginkább azért imádkozok az égiekhez, hogy a R* ki ne találja, hogy még xy időt fog késni a játék, és hogy a már egy ideje beígért borítóképet legalább adják ki nyár előtt... bár szerintem úgysem fogják. -.-

Dani, Dave! Ne legyetek ilyenek. Ez mind értetek/értünk van. Hogy egy jobb játékot kapjunk. Elbaltázták, azt hitték kevesebb idő alatt összehoznak egy olyan játékot amilyet akartak, de nem jött össze nekik.. Most késik, de egy kidolgozottabb, szebb játékot kapunk annál, mint ami kijött volna tavasszal.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 27. 19:18

Luszie: Mi Dave-vel nagyon jól tudjuk, hogy a R* egy tökéletes játékot akar, és az nem kis idő, mire elkészül, de miért sózták be ilyen korán, ilyen aljas módon a rajongókat? Mert szerintem ide vagy oda, de ez a csúsztatás a kampányuk része, vagy csak az volt az, hogy egy tavaszi dátumot hazudtak, hogy mindenki rájuk figyeljen. Míg más cég infóáradattal meg videókkal akar a középpontba kerülni, addig a R* a kussolásával meg a be nem tartott ígérgetéseivel.
És én első sorban azért vagyok dühös, hogy meddig fogja ezt játszani velünk a R*?? Mert ezt a tavaszi bejelentésüket nézve már az is kétséges, hogy szeptemberben jön a játék. Mert ha egyszer becsaptak, akkor másodszorra miért ne tennék?
Na mindegy, én a GTAV mellett tartok ki, nem pedig a R* meg a marketingstratégiája mellett. Én csak akkor fogom elhinni, hogy megjelent a játék, ha ott lesz a polcokon, nem akkor, ha a R* mond egy dátumot.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 27. 19:47

Dani: Egyet értek veled, számból vetted ki a szót.:)
A R* egy nem semmi kiadó, nagyon szép játékokat készítenek, tele van élettel minden amit csinálnak, talán ezért a Number #1 nálam a R*, de viszont a marketingjük már az agyamra...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 27. 20:14

Nekem már sikerült túltenni magam rajta! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 27. 20:47

De szerintetek ez miért lenne egy kitervelt húzása a R*-nak? ebben nem értem a logikát sajnos.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 02. 28. 15:53

Új téma!
A watchdogs-ról alig jött ki pár hír...pár videó...pár kép. De azt kell, hogy mondjam (akármennyire is imádom a GTA-t. Világ életemben imádtam és akármilyen lesz a játék imádni is fogom. DE) a Watchdogs az eddigiek alapján kenterbe fogja verni a GTA-t. A R* éráról érára újdonságokat ígér, de valójában ezek csak az előző részekből való követeléseink. Csak azokat rakják bele amiket mi hiányoltunk. A WD-ben minden benne van amit a GTA-ban meglehet tenni és nem mellékes dolog.Plusz azt megfűszerezték egy olyan dologgal amivel akkorákat lehet állatkodni hogy az már nem semmi (ez a telefon és/vagy hack).
Bízom benne hogy a R* valamit kitalál hogy ne taszítsák le a helyéről :/ :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 28. 16:00

A R* letaszítani a helyéről? -Ezt kötve hiszem...

A R*-nak a GTA a "fejőtehene" és a GTA maga egy stílus, ezt csak követni akarják több/kevesebb sikerrel, DE a Watch Dogs-ot nem kell nagy dobra verni SZERINTEM, jól néz ki meg minden, de hamarabb lesz a Watch Dogs monoton, mint a GTAV.

DE EZT MAJD A 2 JÁTÉK MEGJELENÉSE UTÁN VITASSUK MEG!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 28. 16:11

insanity06 írta: a Watchdogs az eddigiek alapján kenterbe fogja verni a GTA-t. A R* éráról érára újdonságokat ígér, de valójában ezek csak az előző részekből való követeléseink. Csak azokat rakják bele amiket mi hiányoltunk. A WD-ben minden benne van amit a GTA-ban meglehet tenni és nem mellékes dolog.Plusz azt megfűszerezték egy olyan dologgal amivel akkorákat lehet állatkodni hogy az már nem semmi (ez a telefon és/vagy hack).
Bízom benne hogy a R* valamit kitalál hogy ne taszítsák le a helyéről :/ :D
Kötve hiszem. Akármilyen lesz az a watchdogs, a GTA jobb marad nála. Egy ilyen nagy múltú, és nagy sikerű játékot/játéksorozatot nem lehet csak úgy letaszítani a trónról. Ahhoz egy hosszabb folyamat kell.
"csak azokat rakják be"... GTA-k esetében pont elég, és annélkül is nagy játék lesz ha nincs benne minden amire számítottunk.

Ez a telefon és hack .. ez mit takar? mert most nem értem. A GTA-ban is van telefon, meg ha akarod azt is meghackelheted "modok" formájában.

Szóval ez egy kicsit lesokkolt :D Szerintem ez a kijelentés enyhén elhamarkodott (Bár a játékot még nem láttam, de akkor is) Ez most olyan mintha a Quake sorozatra azt mondani hogy jobb lesz a COD-nál. Úgy hogy még mindkettő játékról elég keveset tudunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 02. 28. 16:51-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 02. 28. 16:21

Az való igaz, hogy a WD az első gameplay jelenetek alapján nagyon igéretesnek tűnik, de esélye sincs a GTA ellen. GTA-ból még akkor is többet adnának el, ha maradna az eddig bejelentett 2 platform a WD 5-je ellen. Ráadásul az sem jelent túl sok jót az Ubi-nak, hogy közel egyszerre fognak megjelenni. A legtöbb ember nem fog egyszerre két csúcsjátékot venni és véleményem szerint akkor a többség a GTA-t támogatja.
Egyébként a GS is ezzel a baromsággal jött, de majd az eladások megmutatják.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 02. 28. 16:42

insanity06 írta:A watchdogs-ról alig jött ki pár hír...pár videó...pár kép. De azt kell, hogy mondjam (akármennyire is imádom a GTA-t. Világ életemben imádtam és akármilyen lesz a játék imádni is fogom. DE) a Watchdogs az eddigiek alapján kenterbe fogja verni a GTA-t
Miért kell ezt a 2 játékot összehasonlítani? Teljesen különbözőek lesznek. Annyi a közös bennük, hogy sandbox mind a 2. Bár gondolom az emberek nagy részéből megint előjön a nagyot mondás, hogy a nagy névtől, majd sokkal jobb lesz egy új ismeretlen cím.
insanity06 írta:A WD-ben minden benne van amit a GTA-ban meglehet tenni és nem mellékes dolog.
Milyen minden? Még alig derült ki róla valami

Nem kell a 2 játékot egymással versenyeztetünk. Legyen mind2 nagyon jó és élvezze ezt majd mindenki. Ennyi!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 28. 16:49

Teljesen egyetértek Cseszneki-vel. Ennek a két játéknak köze sincs egymáshoz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 28. 20:31

insanity06: Amióta regisztráltál, ez a leghülyébb hozzászólásod, már bocs.
Tény, hogy a Watch Dogs elképesztően jó lesz, és biztos vétel lesz nálam, DE csak a GTAV után! Mondjuk az igaz, hogy a WD-t már kétszer is láttuk akcióban, a GTAVöt meg még egyszer sem (THX R* -.- ), de mint már fentebb megírták egy páran, a két játék ég és föld azt leszámítva, hogy Open World-ök. Ha már előttem is felhoztak egy pár példát, akkor én is felhoznék egyet: ez a WD/GTAV összehasonlítás pont olyan, mint a Battlefield3/Black Ops 2 összehasonlítás, hisz az utóbbi két játék között is csak annyi a hasonlóság, hogy lövöldözős FPS-ek. Így ennyi erővel akár a legelső wolfeinsteinnel is összelehetne hasonlítani mind a BO2őt, mind pedig a BF3mat.
Visszatérve a vitára: szerintem (bár a WD-vel ellentétben a GTAVről még nem láttunk gameplayt és R*-t ismerve nem is fogunk) a GTAV jobb lesz a MAGA műfajában, mint a WD, mert igazából a WD engem sokkal jobban emlékeztet egy Open World Hitmanre, mint egy GTA-klónra, és a WD meg a maga műfajában lesz sikeres. De majd meglátjuk.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 28. 20:39

Ne vegyük biztosra, hogy híres lesz, lehet tök rövid lesz, meg lehet, hogy a járművek irányítása is sz*r lesz, de én maradok a GTAV-nél, talán egy próbát megérdemel a Watch Dogs...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 28. 20:49

Szerintem egy próbát mindenképp (nekem legalábbis), mert szerintem az sem lesz egy rossz játék a videók alapján. :) Viszont a GTA az GTA marad, jöjjön akármilyen rivális, a maga műfajában örökös uralkodó lesz. :)
De én esetleg karácsonyi ajándékként kipróbálom a "trónkövetelőt" is, ha lehet így nevezni! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt