[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 10. 14:40

Rockstar69 írta:http://www.gamestar.hu/max-payne-3-megs ... tudio.html

Az L.A.Noire szerintem rém unalmas....

Luszie: Te meg nem vagy GTA b*zi, úgyhogy még jó hogy jól bírod! :D

Amúgy akkor volt a jó mikor nem hoztam be a lemaradásomat, nekem minden csúszással volt meg. Akkor tudtam meg hogy létezik GTA IV mikor megjelent.
Hát akkora fan tényleg nem vagyok, mint itt egyesek.. :D de azért szeretem, nem kicsit. Meg azért nagyban függ attól is,hogy hogyan áll hozzá az ember.. Most attól, hogy itt izgulnék, úgyse jönne ki hamarabb a játék, ergó nincs értelme..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dvflls
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. 11. 11. 00:31

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dvflls » 2012. 07. 11. 19:59

Én arra vagyok kiváncsi leginkább, hogy miben fog megnyilvánulni ez a tematika, hogy a pénzhajhászat köré épül a játék illetve a fő vonal. Ami hozza maga után rögtön a második kérdést hogy vajon akkor a rengeteg pénzt mire lehet költeni majd? Mert az összes eddigi részben kvázi egy haszontalan játékelem volt. Najó talán az SA-ban lehetett sokmindenre fordítani. Fegyverek öltözködés fodrász, tetkó, autótuning, ezutóbbi pedig nagyon remélem hogy visszatér, a IV -ben is utáltam azt hogy baromi szép kidolgozott modellek voltak de a színét nem (sem) választhattam ki. Meg egy dolog hogy el lehet szórni klubokban, bárokban a pénzt, meg nőkre ahogy a IV-ben is... De akkor még milyen lehetőségek vannak? Lehet szigorodik a játékmenet és Jet skit is csak bérelni tudunk majd persze ha utána akarjuk el tudjuk lopni. Én azt is szívesen látnám, hogy az autókat is meglehet venni egészen a méregdrága kabriókat a bemutatóteremből vagy egy koszos rozsdás használt csotrogányt az internetről. Vagyis azt mondom tetszene végre ha a játék jobban szankcionálná az autólopásokat is (láttuk hogy végre rendes kidolgozott olvasható rendszám van az autókon, mindegyik eltérő) és tulajdonképp rákényszerítene a játék bizonyos értelemben hogy autót vegyél egy olyan városban ahol autó nélkül az ember kvázi nem ember, Los Angeles autóra épül. Ezt vonná maga után az is hogy a drága pénzért megvett autóm ha ott hagyom valahol, ne legyen hült helye mire vissza érek. Ugyanakkor persze ellophatják de ha felhívom a rendőrséget a telefonon akkor a rendszám alapján pár játékbeli nap alatt esetleg megtalálják vagy nem. De ne tüntesse el a játék mint ahogy a III-mas erában de gyakran a 4-ben is. Illetve a rendőrök tevékenységét is kicsit át kellene szabni például végre büntessenek meg gyorshajtásért, ittas vezetésért, szabályértésekért vagy akár csak utcán szemetelésért. Persze több ezer dolláros mértékben. Számtalan olyan feature-t kellene hozni a játékban amely megnehezíti kicsit a játékmenetet vagyis inkább olyan értelemben, hogy gyakorlatilag mindenért fizetni kelljen hol többet, hol pedig kevesebbet. Ha meglenne Orbán Viktor vagy a Matolcsy telefonszáma most elküldeném a Rockstarnak hogy ők majd adnak egy-két jó ötletet. Hangsúlyozom mindezt azért hogy végre legyen értelme a pénznek illetve a kemény játékbeli munkáknak amiket elvégzünk ha már e köré épül az évtized legjobban várt játéka.

Illetve azt sem bánnám ha a drogdílerektől is lehetne venni drogokat (persze ezt is méregdrágán) a legkülönfélébb fajtákat és a haverokkal együtt lehetne magunkat kiütni úgy hogy a sivatagba kimegyünk és különböző Easter Egg-ek jönnek elő a hallucinációk formájában előző játékokból utalások. Természetesen akkor visszatér remélhetőleg az ingatlan vásárlás is mondjuk sokkal szélesebb választékban mondjuk a compton-i feketenegyed beli putriktól egészen a villákat a hegyeken. Ezutóbbi el is hangzik a trailerben, hogy "I Brought a big house" és egy hegyoldali villát mutat. Persze ez lehet hogy csak általános jelleggel de én merem állítani hogy lesz megint lehetőség. Ha csak ezeket a dolgokat beleteszik már is lesz értelme a pénznek bár ez még mindig édeskevés lehetőség, kell még sokkal több ami elfoglaltságokat jelent a 100% után is.

Mégis nektek milyen ötleteitek vannak még a pénzköltésre mert nekem ezekben kimerült.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dvflls 2012. 07. 11. 20:18-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 07. 11. 20:17

Nos az valóban jó lenne,ha több dologra költenénk a pénzünket.De nekem ez a zsaru üldöz gyorshajtásért nem nagyon tetszene.Need for Speedbe is rohadtul idegesít,bár ott azért el lehet viselni,mmert ott a tuningolás meg az autós üldözésen kívül semmit sem lehet csinálni.De egy GTA-ban szerintem nem lenne jó,a szabadságérzet rovására menne.Van,amikor nem olyan jó az,hogy a játék túl élethű.A játék legyen játék,a valóság legyen valóság.De abban egyetértek,hogy lehetne több értelme is a pénzünknek,visszatérhetne a San Andreasból néhány minijáték,persze fejlettebb formában.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 11. 20:35

Hát igen, baromi frusztáló tud lenni, hogy van majdnem másfél millió $-d, de nincs mire költeni.

(azaz van, vegyél végtelen lőszert 100%-nál, aztán meg mentsd el xD Nyilván ez nem mondjuk nem ugyanolyan.)
Én várom, hogy ezek a boltok, lehetőségek visszaköszönjenek az V-ben.
Ha már a járművétenél tartunk, közel sem lehetetlen, hogy ne raknák bele vissza, ugyanis a VCS-ben már volt erre lehetőség, persze nem pont ezzel a funkcióval, de a lényeg hasonló volt.
sokat filóztam én is azon, hogy olyat miért nem építenek be a játékba, hogy saját verdát tudjak venni? Valami legális jelleg is férhetne a játékmenetbe, ez is adna neki némi relalitást.. mindig elröhögöm magam, mikor Niko nekimegy vagy nekimennek a "járműjének" és mondja, hogy .. "My car.." persze, az övé, de ha jobban belegondolunk egykoron nem volt az övé, mert lopta. Ez ellen tehetnének valamit, hogy lehessen járműveket vásárolni, persze ne poton pénzért, jól mondod.


Ú, hát ez a drogdíleres ötlet elég merész. :D Mondjiuk a IV-ben már le lehetett részegedni, és annó még 1-2x visszaköszöntött régebbi epizódokban is a részegség fogalma, szerintem ezzel nem fogunk találkozni. Nem hinném, hogy olyan fontos elemnek tartanák a kokót, hogy ilyen funkcióval tarkitsák a repertoárt.

Engem személy szerint az ingatlanok nem érdekelnek, de ha lehetne venni, azért örülnék neki. Legjobban a szám tetszett, mikor megvettem az adott ingatlant az SA-ban. Mint valami megváltás.

Hát rátapintottál a lényegre, amin legjobban meg voltam lepődve a IV-ben. A rendőrség. Elnézést a kifejezésért, de eléggé puhap*csű banda ez a LCPD. Annó, még mikor a IV-nek se híre se hangja nem volt, fecsegtek olyan híreket, hogy a rendőrök akár azért is üldözhetnek, ha piroson áthajtasz, vagy gyorshajtást követsz el. Tökre örültem, mert ez is lendített volna a valósághű mivoltán. Persze, azt hozzá kell tenni, hogy jóval nehezebb és fárasztóbb lenne a játék. Szerintem pont ezért hagyják ki belőle folyamatosan a fejlesztők, hogy ne menjen el a kedvünk a játéktól a durva fakabátok miatt. Pedig a valóságban már azért lecsuknának, ha csunyán nézek a rendőrre. Egyébként, ha mákod van, akkor ha nekihajtasz pl. egy járőrkocsinak, akkor SEM üldöznek. Ez is furcsa, hogy csak akkor üldöznek, ha nekik mész, a többi kocsi kit érdekel?! Ha ilyenek lennének a rend éber őrei manapság is, asszem sz*rna mindenki a kreszre. Szóval elég unfair dolog ez. Elmegyek egy zsaru mellett, a mellette álló taxiba frontálisan ütközök, de jófiú vagyok. Gyorshajtásért se jár semmi... Meg, a IV-ben katonság sem volt, pedig igazán lehetett volna. Amennyi realizmus felfedezhető a rendőrség viselkedésében... :D Nyugodtan berakhatták volna. Remélem ezen szigorítanak, nem kell vasszigor, de ez már szinte röhejes, hogy nekimegyek a járőrautónak, és még ők kérnek tőlem elnézést, hogy véletlen volt valami, aminek neki bírtam menni. :D

Ötlet? Nekem este fél 10-kor nincs túl sok. Talán, hogy több szolgáltatást lehessen igénybe venni. Pl. volt a GTA IV-ben a vidámpark, vagy a gokartpálya. Én azokat úgy kipróbáltam volna. :D Most mondanám a golfot is, de végülis a TBOGT-ben azt már lehet.
Ami mondjuk igazából lehet, hogy csak engem zavar: de mikor mondjuk egy spannal elmegyek mulatozni, teszem azt lerészegedünk, akkor ne csak az legyen, hogy skippeli az egészet, hanem mondjuk ott is lenne egy kis bejátszás, ahogy éppen kiderül, hogy mennyi korsó sört húznak le, mire berúgnak, vagy akármi, ami bennt a kocsmában történik velük. Ezeket így egyszer megnézném, aztán eltekerném :D Mindig is sajnáltam, hogy ezt így "kihagyták". kiváncsi lennék rá. Viszont szerintem az V-ben már az ivás is talán át lesz aszempontból variálra, hogy talán meg lehet majd tekinteni az előzményt is. :D Reméljük.

(Elnézést az esetleg helyesírási hibák miatt, álmos vagyok visszakeresgetni őket.)

Hű, közben Dani írt. Ebben igazad van, ezért is irtam azt, hogy nem akarják belerakni a R*-osok a túl élethű rendőrségi rendszert, mert a szabadságérzet rovására menne, viszont a szigorítás egyáltalán nem árt. Bírságokat, ehhez hasonló nyalánkságokat simán el tudok én is képzelni.

Ui: Húha, látom elég hosszú lett a poszt. Bocsesz! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 07. 11. 20:52

Engem még a pénzbüntetések is idegesítenének,kivéve,ha a főszereplőnknek annyi $-je lenne,mint egy olajsejknek,mert akkor nem lenne gond. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dvflls
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. 11. 11. 00:31

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dvflls » 2012. 07. 11. 21:13

Igaz nem lenne a legjobb hogy kvázi minden küldetésben a nyakunkra másznának a zsaruk. Mert a legtöbb küldetésben nem árt sietni főleg ahol menekülni kell vagy üldözni valakit. Dehát ez ezzel járna így lenne az életszerű.

De nem lenne rossz azért ha hívod a kontaktodat és a találkahelyen válogathatnál a csomagtartóból. Mint Jacob-nál mikor fegyvert veszel :D Golf remélem lesz és még jó lenne a szörf is :D vagy ha legalább csak lehetne látni a parton szörfösöket. Ehhez meg élethű hullámok kellenének meg még egy fokkal szebb víz effekt mint a IV-ben.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 12. 07:24

dvflls írta:Igaz nem lenne a legjobb hogy kvázi minden küldetésben a nyakunkra másznának a zsaruk. Mert a legtöbb küldetésben nem árt sietni főleg ahol menekülni kell vagy üldözni valakit. Dehát ez ezzel járna így lenne az életszerű.

De nem lenne rossz azért ha hívod a kontaktodat és a találkahelyen válogathatnál a csomagtartóból. Mint Jacob-nál mikor fegyvert veszel :D Golf remélem lesz és még jó lenne a szörf is :D vagy ha legalább csak lehetne látni a parton szörfösöket. Ehhez meg élethű hullámok kellenének meg még egy fokkal szebb víz effekt mint a IV-ben.

Igazából csomó küldetésben nincs időkorlát, max hogyha nehezítve lenne ez az eltünősdi, akkor mondjuk több bors lenne az orrunk alá törve,de attólmég meg lehetne csinálni.
Hát nem fogják szerintem agyonszigorítani ezt a rendszert -sajnos vagy nem sajnos- hiszen tényleg a szabadságérzet rovására menne, ami ennek a játéknak az alapillére.

Szörf? Úristen számomra az nagyon hibrid újdonság lenne.:D Nem is tudom sehogysem elképzelni, hogy ezt hogyan oldaná meg a R* csapata.

Nekem tetszett a víz a GTA IV-ben. Nem egy tökéletes, de nagyon élethű víz. Csak a búvárkodást sajnáltam, hogy nem lehet, azt rakják vissza, ha már szörföt még kevésbé valószínű, hogy raknak bele! Ezt nem is értem, miért kellett kivenni belőle. Pl: SA-ban kimondottan búvárkodós küldetés(ek) is volt. Itt is de eltudtam volna képzelni. :D Valahogy számomra nagyobb lett volna az izgalmi faktor, hogyha egy hajó fénye elől kell, hogy bújkáljak,aztán meg tűzharcba keveredni a hajón. Jobb, mint egy átlag küldetés, hogy elmegyek valahova,és kinyírok 25 embert.
Búvárkodás..Nagyon fontos! Tegyék vissza!
"Whatever." (Ryder)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 12. 08:49

Félre értik itt sokan a rendőrség javulását!Nem konkrétan azt kellene javítaniuk, hogy ha átmegyek a piroson,vagy gyorsan megyek!Sokkal inkább, hogy ne mindig meg akarjanak ölni!Neki megyek az autónak, szálljanak ők is ki,nézzék meg mi a kár(ha már mesterséges intelligenciát raktak a trailerbe is)Jöjjenek oda , ajánljanak pénzbüntetést(lehetnek korruptak is) vagy eközben mi már lazán elhajtottunk és ők követnek(szokásos).Én sokkal inkább azt szeretném, hogy ilyen apró dolgokban ne mindig a fegyverükhöz nyúljanak!
Legidegesítőbb dolog:Sétálok az utcán,be a tömegbe,minő meglepetés felborítok egy rendőrt aki veszít az életéből,erre elkezd üldözni,mivel gyalog vagyok nem tudok "olyan" hamar elfutni,ezért hosszabb ideig is eltarthat, vagy több csillag is lehet benne+ addigra már ki is nyiffanhatok mert folyamatosan lőnek,lekakálva a járókelők épségét!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 12. 08:52

insanity06 írta:Félre értik itt sokan a rendőrség javulását!Nem konkrétan azt kellene javítaniuk, hogy ha átmegyek a piroson,vagy gyorsan megyek!Sokkal inkább, hogy ne mindig meg akarjanak ölni!Neki megyek az autónak, szálljanak ők is ki,nézzék meg mi a kár(ha már mesterséges intelligenciát raktak a trailerbe is)Jöjjenek oda , ajánljanak pénzbüntetést(lehetnek korruptak is) vagy eközben mi már lazán elhajtottunk és ők követnek(szokásos).Én sokkal inkább azt szeretném, hogy ilyen apró dolgokban ne mindig a fegyverükhöz nyúljanak!
Legidegesítőbb dolog:Sétálok az utcán,be a tömegbe,minő meglepetés felborítok egy rendőrt aki veszít az életéből,erre elkezd üldözni,mivel gyalog vagyok nem tudok "olyan" hamar elfutni,ezért hosszabb ideig is eltarthat, vagy több csillag is lehet benne+ addigra már ki is nyiffanhatok mert folyamatosan lőnek,lekakálva a járókelők épségét!
A bírságolás és a piroson való átkelés meggátolásának legalább annyira fontosnak kellene lennie,minthogy ne legyek ilyen agresszív vadállatok. Egyébként nem lőnek mindig, csak ha látják, hogy van nálad fegyver, és nem félsz használni. Ez esetben pedig érthető.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
DaviD0424
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 05. 28. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DaviD0424 » 2012. 07. 12. 15:02

Mindenki lesse meg a hivatalos oldalt ;)

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 07. 12. 15:09

VÉGRE!!!!Egy kis hírmorzsa :) nekem ennyi is elég....tetszik a második kép amin a tó van :)
csak én találom a stégen ülő embereket kidolgozatlannak?hmmm :P de ettől függetlenül örülök és tetszik :D hááá :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 07. 12. 15:25

Na az első képek ideje megjött, nem akarom elszólni magam, de ezt csak októberben gondoltam. Van egy nagy írás a képekhez, nem tudok nagyon angolul, majd a felelősök megteszik, ahogyan a hírben is olvasható volt :D

Egyébként Július 12.-e van... Volt vmi Easter Egg erre a napra, vagy nem? :D Ha nem, akkor a jövőben le is szokhatna erről pár ember..

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 12. 17:40

insanity06 írta:VÉGRE!!!!Egy kis hírmorzsa :) nekem ennyi is elég....tetszik a második kép amin a tó van :)
csak én találom a stégen ülő embereket kidolgozatlannak?hmmm :P de ettől függetlenül örülök és tetszik :D hááá :D

Nekem tetszik. A GTA IV-hez kisértetiesen hasonló grafikát kapunk a képek alapján. Legalábbis szerintem.

Csak én talállok téged mindennel szemben elégedetlennek?:D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 12. 19:24

Amúgy kb milyen árra lehet számítani PS3-ra? Ha arra is megjelenik egyáltalán...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 13. 06:55

Rockstar69 írta:Amúgy kb milyen árra lehet számítani PS3-ra? Ha arra is megjelenik egyáltalán...
Biztos megfog. Hát mennyi szokott lenni az újonnan kiadott GTA?
Most nem emlékszem hogy vagy 12000 vagy 18000,- Így a kettő között lesz valahol :D De a 18-as valószínűbb. Az áruk nem igazán szokott változni.

Az a baj, hogy már nem emlékszem, hogy pontosan mennyi volt a IV a kiadást követően, szóval ezért nem tudok pontos árat mondani, de egy 20-ashoz közel lesz, szeret mindegyik GTA rész drága lenni. :D
"Whatever." (Ryder)

Lezárt