[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 04. 16:10

Luszie: Ezt pont nem a te szádból vártam, hogy túlzok ezzel kapcsolatban, Mrs Iskolaimádó! :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 04. 16:13

Hát alapjáraton egyet is értek azzal, amit mondasz, csak az utolsó mondattal nem :) Nem tudom hogy íróniával írtad-e vagy sem.

Amúgy ezt miből szűrted le? :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2013. 02. 04. 16:17

GTAV VS Élet
Nehéz kérdés.........GTAV? :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 04. 16:18

Igen, iróniával írtam az utolsó mondatot, persze a GTAV is fontos! ;)
Mrs Iskolaimádót csak viccnek írtam, mert néhány OFF-os kommentedben hangsúlyoztad az iskola és a tanulás halálfontos szerepét az életben (amivel maximálisan egyet is értek), és gondoltam, viccből kiírom, mert a kommentjeidből az jön le, mintha szeretnél tanulni, persze gondolom, ez nem igaz, és te is a "muszáj az aszály" alapon tanulsz. :)
GTAfan: Ha ezt viccnek szántad, akkor XD, jó vicc volt! :D :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 02. 04. 16:35-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 04. 16:27

GTAfan írta:GTAV VS Élet
Nehéz kérdés.........GTAV? :D
GTAV, ha szakad kint a víz! :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 04. 16:29

dani.szentgali írta:néhány OFF-os kommentedben hangsúlyoztad az iskola és a tanulás halálfontos szerepét az életben (amivel maximálisan egyet is értek), és gondoltam, viccből kiírom, mert a kommentjeidből az jön le, mintha szeretnél tanulni, persze gondolom, ez nem igaz, és te is a "muszáj az aszály" alapon tanulsz. :)
Pedig igaz. :) Fontosnak tartom a tanulást, és én magam is szoktam. Nem túl sokat, de pont elegendőt. :)

Hát aki gyerek, annak nyílván a GTA V fontosabb mint az "élet" ha viszont nőni fog, és ez továbbra sem változik meg, az elég baj. Az ilyen emberek szoktak pl olyanokat csinálni, hogy "kiugrok az ablakon a 8.-ról. Nincs tétje, úgyis ott áll lent egy healer, majd a HP-m 90%-t ami lement, majd visszahealeli nekem." Ebből a világból majd egyszer ki kell szakadni. Kisgyerekként sem annyira egészséges benne lenni, felnőttként meg pláne.
Viszont teljesen egészséges dolognak tartom azt, ha valaki nagyon várja a játékot, hiszen azért mégiscsak a GTA-ról beszélünk. Butaság lenne nem nagyon várni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2013. 02. 04. 16:34

Nem gondoltam ám komolyan. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 04. 16:34

Luszie: Én is várom azért, de jelenleg elvagyok a jelenlegi játékaimmal is. Persze már várós a GTAV, bocsi, h ezt írtam, csak még mindig nem sikerült 100%osan feldolgozni a R* újabb marketinghúzását...

GTAfan: Akkor elnézést kérek a gyanúsításért, komment szerkesztve. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 02. 04. 16:36-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 04. 16:35

Ez kb valószín volt.
Holtan nem könnyű játszani, a koporsóban fetrengve konzolozni pedig ízléstelenség :D
Guess who's back!

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 02. 04. 17:30

Mike1:

Nos egy 18 éves ifjú felnőtt igencsak meggondoltan fogalmazza meg sorait, ügyel arra, hogy ne legyenek benne helyesírási hibák, jól összeszedett értelmes mondatokat írjon. Valamint nem megsérteni akarlak, de amikor bemutatkoztál azzal, hogy tudod mikor jelenik meg a GTA V, meg hogy Amerikában élsz, az eléggé gyerekes viselkedés volt. Viszont a helyedben annál jobban igyekeznék, hogy valamilyen helyesírást produkáljak a magyar érettségin, mert akkor az Neked is idén lesz. De egyébként egy fórum alapvető szabályait is illene betartani.

Ha nem sikerül, akkor használj szövegszerkesztőt. 18-nál fiatalabbak is tudnak normálisan írni, akkor Neked is menni kéne. Egyébként én többre tartom azt aki felvállalja a saját életkorát és ahhoz mérten viselkedik, minthogy füllent a valódiról.
Sajnálom, de engem nem fogsz tudni meggyőzni az életkorod valódiságáról.
Egyébként én 18 éves vagyok.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 02. 04. 18:11

A GTA V vagy a valós élet témához:

Nem kellene annyira rástresszelni erre a csúszásra senkinek sem. Majd jön, ha itt az ideje. Addig meg tessék szépen kimenni a friss levegőre, ha beköszönt a tavasz. Fiúk csajozzatok, lányok szédítsétek a srácokat, aztán meglátjátok, hipp-hopp eltelik az a pár hónap. Aki középsuliba jár és érettségi előtt van, az inkább arra készüljön várakozás helyett, aki meg felsőoktatásban tevékenykedik az menjen kocsmázni! Tanulni úgy sem szoktunk, csak vizsgák előtt :D
Egyébként sem értem azokat, akik naphosszat a gép előtt ülnek. Nekik nincsenek barátaik? Különben is, aki még nincs 18 az ne is várja a játékot :D
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 04. 18:42

Há-há, ott a pont! :D
Ahogy Johnny Klebitz mondta volt: Fucking comedian! Nah, csak vicc volt.
Amúgy igaza van, lehet mást is csinálni az életben, mint egy fórumon lihegni, hogy vajon mikor jelenik meg új kép, vagy trailer, vagy infó valamelyik top játékról.
Az ember szórakozzon, tanuljon, dolgozzon, a várakozás egy játékra ráér. Mert tudsz változtatni azon, hogy mikor jön ki? Nem.
Amúgy a helyesírásról csak annyit, hogy mindenkinek megvan a stílusa, de egy tizennyolcas ember nem úgy ír, mint egy ötéves!
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 04. 19:07

Most néztem újra a Trailer #2-t, és még így is k*rva jól néz ki, akkor mi lesz itt Szeptember 17.-én, szerintem mindenki, úgy álljon hozzá, hogy ami eddig történt azt felejtse el és kezelje úgy a GTAV-t, mintha még csak most jelentették volna be, EMBEREK GONDOLJATOK MÁR BELE MÁR CSAK 8 HÓNAP ÉS JÁTSZATUNK VELE, nem mindenbe a rosszat lássuk, jön a GTAV és ez a lényeg, és az előttem szólóknak igaza van, nem kell mindig a gép előtt ülni és nézni percenként a GTAPlace-t és a R* honlapját, élni kell, fiatalok vagyunk még.:)
UI: Most így utólag bele gondolva, kicsit korai volt még a 2011. Október 25.-i bejelentés.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 04. 19:18

Csomóan azt mondják hogy "ne idegeskedjünk" aztán odaírja hogy "már csak 8 hónap" :D
Amúgy, én teljesen nyugodt vagyok. Legalábbis annak érzem magam. Tekintettel arra, hogy szeptember elején jön a játék, így a GTA V-t felfogom 18. szülinapi ajándékként, de nem hiszem hogy egyből a kijötte után végig is játszom majd. A jövő évem már pontvivő lesz, oda kell figyelnem arra, hogy mikor mennyit játszom. :)

Van itt 1-2 egyed, aki max idegeskedett egykoron, de már ők sem idegesek szerintem. Megemésztettük ezt a dolgot. Sőt, talán az elején is én voltam a legnyugodtabb, így utólag visszagondolva. A fórum 90%-a itt dühöngött :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 04. 19:22

Jah, elég ellentmondásos a ne izguljunk tanács és a már csak nyolc hónap Pénzeső-időjárás előrejelzés :D
Szerintem nyugodtan elhúzhatnák októberig a kiadását, hogy Insanitynek igaza legyen :D
Én a nyugalom csendes kis szigete vagyok, ahogyan néhány más ember is, tehát a Nyugalom-szigetek a lázongó GTAV óceánban, Amerika és kis országunk boltjai között. :)
Guess who's back!

Lezárt