[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 09. 30. 12:08

akkor megkönnyebbültem!Sehogy se tudnám elképzelni egy családos nyugdíj közelében lévő férfit a GTA világában!az utóbbi gta játékok története nekem nagyon tetszett...gondolok itt a RDR és a L.A Noire-ra.Remélem ennek is nagyon nagyon jó sztorija lesz!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 30. 13:41

A GTA V egységben levő szereplőlistánál Mrs. Bell szerepel. Ez lehet Phil Bell felesége? Elvált, ez volt a IV -ben is, amit Phil mesélt.
Guess who's back!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 09. 30. 15:16

wow :O ritka ha egy másik érába átvisznek szereplőket! De ha tegyük fel most átvisznek párat miért pont ő lenne az? :O érdekes
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 30. 17:45

Hát, nekem anno Phil B. a kedvenc karakterem volt Niko után a IV -ben, de nem tudom, hogy a feleségéhez mi köze lesz. Majd kiderül :)
Guess who's back!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 09. 30. 21:49

az én kedvencem Lil'Jacob volt :D eszméletlen nagy figura :D és sokáig reménykedtem hogy beletegyék az 5-be de mikor rájöttem hogy erre nincs esély, ezért azért kezdtem el szorítani(még most is) hogy Packie McReary benne legyen(ugye nem kell mondanom miért :D)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 01. 17:21

insanity06 írta:az én kedvencem Lil'Jacob volt :D eszméletlen nagy figura :D és sokáig reménykedtem hogy beletegyék az 5-be de mikor rájöttem hogy erre nincs esély, ezért azért kezdtem el szorítani(még most is) hogy Packie McReary benne legyen(ugye nem kell mondanom miért :D)
Packie -t én is bírtam, de az én kedvenc McReary -m Francis volt, - ő azonban biztos nem jön be újra, mert lehet, hogy meghalt.
De egyébként jó lenne egy olyan rész, amiben Niko és Packie megint együtt írtja a népet :)
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 03. 05:35

NoxiusEnterprise írta:
insanity06 írta:az én kedvencem Lil'Jacob volt :D eszméletlen nagy figura :D és sokáig reménykedtem hogy beletegyék az 5-be de mikor rájöttem hogy erre nincs esély, ezért azért kezdtem el szorítani(még most is) hogy Packie McReary benne legyen(ugye nem kell mondanom miért :D)
Packie -t én is bírtam, de az én kedvenc McReary -m Francis volt, - ő azonban biztos nem jön be újra, mert lehet, hogy meghalt.
De egyébként jó lenne egy olyan rész, amiben Niko és Packie megint együtt írtja a népet :)
Mit szerettél te Francis-ben? Nincs is benne semmi szerethető... :D

Amúgy igen, kizárt hogy lássuk benne. Szerencsére én mindig megöltem. :lol:

És az utolsó soroddal pedig maximálisan egyetértek.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 03. 12:36

Merem remélni, hogy egy darab játszható karakter(főhős) lesz az V-ben nem pedig egy egész csorda.Ha több lenne az nagyon okádék lenne számomra, nem is gondolom, hogy megbarátkoznék vele valamikor is. De, ha még is így lesz, az már nem igazi GTA. Remélem nem ilyen hülyeségekre pazarolják az idelyüket és az energiájukat más értelmesebb dolog helyett.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 03. 14:59

A több választható karakter az szerintem is hülyeség lenne.Legyen inkább csak 1 karakter,akit viszont maximálisan tudsz tuningolni,nem úgy,mint a IV-ben Nikót,hanem kb úgy,mint a SA-ban CJ-t. :D Én ennek örülnék legjobban,de ízlések és pofonok :) Mindenesetre a több választható karakter az nekem sem jönne be,nem tudnál kivel normálisan egyesülni,és a sztori is olyan kigabalyozhatatlan lenne,mint pl a Saints Row 2nek.Nem kell sok különböző karakter,csak legyen 1,viszont annak ki legyen dolgozva mindene,és legyen testre szabhatóbb,mint Niko volt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 03. 15:38

dani.szentgali írta:A több választható karakter az szerintem is hülyeség lenne.Legyen inkább csak 1 karakter,akit viszont maximálisan tudsz tuningolni,nem úgy,mint a IV-ben Nikót,hanem kb úgy,mint a SA-ban CJ-t. :D Én ennek örülnék legjobban,de ízlések és pofonok :) Mindenesetre a több választható karakter az nekem sem jönne be,nem tudnál kivel normálisan egyesülni,és a sztori is olyan kigabalyozhatatlan lenne,mint pl a Saints Row 2nek.Nem kell sok különböző karakter,csak legyen 1,viszont annak ki legyen dolgozva mindene,és legyen testre szabhatóbb,mint Niko volt.


Figyeld meg, hogy ha rámennek a több karakterre, ráadásul még külön történetet is kapnak akkor nem igen kapunk egyebet csak megint oscar díjas forgatókönyvet. Akkor még a gta4 is tartalomdús játéknak számít majd az 5-höz képest. Mert hát ebbe a több történetes dologba rengeteg energiát kell beleölni - úgy látom veled nagyon egy hullámhosszon vagyok a gta-s gondolatokkal és elvárásokkal kapcsolatban :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 03. 17:24

Luszie írta:Mit szerettél te Francis-ben? Nincs is benne semmi szerethető... :D

Amúgy igen, kizárt hogy lássuk benne. Szerencsére én mindig megöltem. :lol:

És az utolsó soroddal pedig maximálisan egyetértek.
Már én kérek bocsánatot (:D), hogy valamiért szimpatikus Francis! :)
Én eddig kétszer öltem meg Derricket, egyszer Francist :)
Nem neked mondom, de a két karakter tényleg ratyi lenne. Értelmetlen legalábbis.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 03. 19:47

bodom26: Ennek örülök.Nos,ha tényleg egy hullámhosszon vagyunk,az azt is jelenti,hogy azért egy ici-pict egy egyfajta SA-remaket is várunk az V-től,mert én azt is várok.Persze,mivel mozgássérült vagyok,nekem ezért számítana egy óriási játékterület,és rengeteg lehetőség.És amit múltkor(talán egy másik fórumon)írtál,hogy szerinted az lenne a legjobb,ha egy GTA-ban mindig meglennének az alap dolgok,és mellé jönnének újak,ez egyszerűen zseniális,mert én is pont erre vágyom.Persze azért be kell ismernünk,hogy egy-két helyen meg is kapjuk(a GTA3 óta van szinte mindegyik részben Pain 'N Spray)de tényleg jó lenne,ha a régi részekből(főleg a SA-ból)viszontláthatnánk néhány dolgot(fegyvert,minijátékot) :) Számomra ez nagyon szívmelengető lenne :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 03. 20:15

dani.szentgali írta:bodom26: Ennek örülök.Nos,ha tényleg egy hullámhosszon vagyunk,az azt is jelenti,hogy azért egy ici-pict egy egyfajta SA-remaket is várunk az V-től,mert én azt is várok.Persze,mivel mozgássérült vagyok,nekem ezért számítana egy óriási játékterület,és rengeteg lehetőség.És amit múltkor(talán egy másik fórumon)írtál,hogy szerinted az lenne a legjobb,ha egy GTA-ban mindig meglennének az alap dolgok,és mellé jönnének újak,ez egyszerűen zseniális,mert én is pont erre vágyom.Persze azért be kell ismernünk,hogy egy-két helyen meg is kapjuk(a GTA3 óta van szinte mindegyik részben Pain 'N Spray)de tényleg jó lenne,ha a régi részekből(főleg a SA-ból)viszontláthatnánk néhány dolgot(fegyvert,minijátékot) :) Számomra ez nagyon szívmelengető lenne :)
Ahogy mondod - minimum hoznia kell a san.a. szintet, de inkább azt mondom, hogy űberelje, mind terület mind tartalom szempontjából tengernyi lehetőséggel, mellék küldetésekkel stb.
Amit pedig magaddal kapcsolatban mondtál, kívánom neked, hogy még annál is jobb játék legyen a gta5 mint amiről csak álmodtál :) Olvastam egyépként a bemutatkozós topicban a
problémádról és, hogy a többiek együttéreznek veled - én inkább azt mondanám, hogy fel a fejjel és gyógyúlj meg hamar még akkor is ha te csak ezen mosolyogsz :) :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 03. 20:38

Köszönöm szépen a jó kívánságokat barátom,igyekszem,sokat járok kondizni,és hálistennek az állapotom is javulófélben van,már sokkal jobban vagyok :) Én is szeretném,ha a GTAV-lenne a legjobb játék,amit el tudnék képzelni,és szerintem(merem remélni)hogy ennyi várakozás után az is lesz!
Visszatérve:Igen,valóban az a minimum,hogy hozza a SA szintjét,én is legjobban annak örülnék,ha überelné,én is sok mellékfeladatot várok amúgy a játéktól,minél több lehetőség lesz benne,nekem annál jobb,de örülök,hogy nem csak én mozgássérülten gondolom azt,hogy bár baromi jó játék volt a GTAIV,azért a GTAV-től mellékküldetések,lehetőségek és játékterület méret-és változatosság terén azért többet várunk,mint amit a IV-ben megmutattak. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 03. 21:07

dani.szentgali írta:Köszönöm szépen a jó kívánságokat barátom,igyekszem,sokat járok kondizni,és hálistennek az állapotom is javulófélben van,már sokkal jobban vagyok :) Én is szeretném,ha a GTAV-lenne a legjobb játék,amit el tudnék képzelni,és szerintem(merem remélni)hogy ennyi várakozás után az is lesz!
Visszatérve:Igen,valóban az a minimum,hogy hozza a SA szintjét,én is legjobban annak örülnék,ha überelné,én is sok mellékfeladatot várok amúgy a játéktól,minél több lehetőség lesz benne,nekem annál jobb,de örülök,hogy nem csak én mozgássérülten gondolom azt,hogy bár baromi jó játék volt a GTAIV,azért a GTAV-től mellékküldetések,lehetőségek és játékterület méret-és változatosság terén azért többet várunk,mint amit a IV-ben megmutattak. :)
:) :)
Leírtad a lényeget: "ennyi várakozás után" Bizakodom én is, hogy ezt a sok időt nem túlspilázott erőltetett dolgokra használták fel. A lényeg, legyen igazi gta az új rész. Egyépként nekem is a san a. volt a no.1 minden hibájával együtt :) ezért is örültem, hogy visszatérnek ide. A gta-nak az USA legjobb helyszín.

Lezárt