[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 26. 15:55

Mike1 írta:ÁÁÁ fiuk ,képzeljétek el azt a percet ,amikor ki adják a GTA5-öt és másnap vagy már aznap játszattok vele !! és amikor meg érkezik a futár ! ááááh ez elmondhatatlan érzés ... :)
Elmondhatatlan érzés ez lesz:
Megjössz fáradtan a munkából/iskolából, leülsz, kifújod magad a még mindig dögletes melegben a problémáidon agyalva. Csöngetnek. Odaslattyogsz a kaputelefonhoz magadban átkokat szórva az illető fejére, majd a bűvös "'Napot, a futár vagyok. Hoztam a csomagot!" üdvözlésre maximális felvillanyozódás után lerohansz/kirohansz átvenni a csomagot, és megjött a játék. Pár percig a csomagolását és a kiegészítőket nézegeted, majd elhatározod, hogy fölrakod, és tölti, tölti, tölti... nem indul el!
Na ez az érzés a felejthetetlen!
Guess who's back!

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 04. 26. 16:06

Mike1 írta:ÁÁÁ fiuk ,képzeljétek el azt a percet ,amikor ki adják a GTA5-öt és másnap vagy már aznap játszattok vele !! és amikor meg érkezik a futár ! ááááh ez elmondhatatlan érzés ... :)

Sokan fogják ezt érezni szeptember 17-én vagy egy két hülye ember warezban pár nappal előtte mert nem fogja megúszni a GTA V-sem sajna. ésha akkor mész fe a youtube-ra elrontsák a jó érzést
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 04. 26. 16:19

hát nem igen vagyok jártas ebben a warez témában de nem tudom hogy van e tört verzió ps3 és xboxra...de a pc-seknek várniuk kell fél év/ egy évet mire kijön nekik is. Addig nem fognak vele játszani :P
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 26. 16:20

Nem kell felmenni youtube-ra, ennyi. Vagy nem keresel rá. Ha nem keresel rá hogy "gameplay" vagy "missions" akkor nem fog kiadni semmit. Első kiakasztásra én sem hiszem hogy fogok "netes segítséget" igénybe venni. Bár ha lesz olyan küldi amit nem értek...akkor a youtube a barátom. :) Nem feltétlenül rossz az, de ha nem érdekel akkor nyilván nem keresel rá és akkor el van kerülve a probléma. (Mondjuk akik a megjelenés előtt raknak fel videót, azt le is tiltják egyébként mert egyből kiderül róluk hogy a játékot torrentről szedték, ami illegális, így már tuti hogy nem vették meg.) A többi játékos videói viszont jók. Én szeretem őket, főleg a végigjátszásos videókat.

Nekem az lesz felbecsülhetetlen érzés, ha olyan nap érkezik majd meg a játék, mikor másnapra nem lesz sok tanulnivalóm, és lesz jó sok időm, hogy tudjak majd vele játszani.. :D Szép álom marad, szerintem..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 04. 26. 17:05

Luszie írta:Nekem az lesz felbecsülhetetlen érzés, ha olyan nap érkezik majd meg a játék, mikor másnapra nem lesz sok tanulnivalóm, és lesz jó sok időm, hogy tudjak majd vele játszani.. :D Szép álom marad, szerintem..
Engem nem érdekel :D majd max szünetben csinálok házit :D
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 26. 17:10

Viccet félretéve se mutasson itt senki rossz példát. Inkább tanulj, a játék ráér.
Guess who's back!

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 04. 26. 18:18

NoxiusEnterprise írta:Viccet félretéve se mutasson itt senki rossz példát. Inkább tanulj, a játék ráér.
Úgy lesz :D jövőre 8-os leszek :D akkor bele kell húzni és marad a jól bevállt 4.75-ös átlag. Bár izgulni valóm nincs mert már gimis vagyok
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 26. 18:36

Szerintem is béna poén volt, bár vannak itt néhányan akik túlzásba viszik a "rajongást"..
Ha számít, ha nem, ha egyszer tovább akarsz menni tanulni, akkor bizony az is számítani fog hogy 8.-ban vagy 9.-ben hogy teljesítesz, mert érettségin olyan dolgokat kérdeznek majd tőled, amiket több év alatt tanultál meg, és a legfontosabb az, hogy az anyagok egymásra épülnek. Ezért kell minden tanévben tanulni, akkor is, ha nem pontvivő év.

A hírekre (is) kíváncsi leszek. Vajon mit mondhatnak még el a játékról? Mondjuk van mit.. :D de így hírtelen én nem tudnék olyan sok mindent mondani szempontként.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 26. 18:49

Luszie írta:Nem kell felmenni youtube-ra, ennyi. Vagy nem keresel rá. Ha nem keresel rá hogy "gameplay" vagy "missions" akkor nem fog kiadni semmit.
Hát az elég nehéz egy olyan embernek, mint én, aki több, mint öt, elsősorban GTAV-el foglalkozó csatornára van feliratkozva... De majd óvatosan elkerülöm a TEKINTETEMMEL :D Amúgy én nem aggódom amiatt, hogy esetleg meglátok egy gameplayt játék előtt, biztos nem fog megtörténni, ebben biztos vagyok.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 26. 19:19

Először is elnézést GTAPlace, hogy egy másik GTA oldalt osztok meg, de lenne egy bejelenteni valóm!
Elvileg "4" magazin is kipróbálta a GTAV-t és jövőhéten újabb híreket osztanak meg velünk a játékról!

-CVG (Computer and VideoGames)
-Game Informer
-Official PlayStation Magazine
-VideoGamer.com
http://gtagames.hu/gta5-hirek/gta5-online-elozetesek
UPDATE: CVG: http://www.youtube.com/watch?v=KTahQ14OEao

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 04. 26. 19:35

Dave írta:Először is elnézést GTAPlace, hogy egy másik GTA oldalt osztok meg, de lenne egy bejelenteni valóm!
Elvileg "4" magazin is kipróbálta a GTAV-t és jövőhéten újabb híreket osztanak meg velünk a játékról!

-CVG (Computer and VideoGames)
-Game Informer
-Official PlayStation Magazine
-VideoGamer.com
http://gtagames.hu/gta5-hirek/gta5-online-elozetesek
UPDATE: CVG: http://www.youtube.com/watch?v=KTahQ14OEao
Jó lenne ezeknél a magazinoknál dolgozni :D már vidiben is látni kéne ezt a 3 főhős cuccot
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 04. 26. 19:35

meg a srácoknak lesz fordítani való ;)
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 26. 19:36

Elvileg online lesznek jövőhéten új előzetesek. Szerintem nem fognak sok újat tartalmazni, és kb ugyanazt mondják majd el.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 26. 19:41

Szerintem azért mutat valami újat a R*!!!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 04. 27. 02:06

Dave: Azzal az oldallal nagyon vigyázzatok! Az elmúlt hét napban három kacsa hírt is leközölt. Elég, ha csak rákeresel arra az "új artwörkre a Rockstar facebook oldalán". Meg én kíváncsian várom, milyen fejleményekről fog beszámolni május 16-án. Viszont ez a lista még igaz is, a GTAForums-ról van.

Lezárt