[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Dávidovics
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012. 10. 22. 17:52
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Dávidovics » 2012. 10. 24. 19:27

bodom26 írta:Még akkor is, ha pc-re félévre rá jön? Hogy bírod majd ki?
Ez egy jó kérdés, sztem. akkor megveszem X360-ra és ha kijött PC-re akkor visszaváltom és megveszem PC-re, vagy még nem tudom.

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 10. 24. 19:35

ha lesz speciális kiadás Xbox 360-ra tuti azt veszem meg :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 24. 19:47

Dávidovics írta:
bodom26 írta:Még akkor is, ha pc-re félévre rá jön? Hogy bírod majd ki?
Ez egy jó kérdés, sztem. akkor megveszem X360-ra és ha kijött PC-re akkor visszaváltom és megveszem PC-re, vagy még nem tudom.
Azt nem tudom, hogy lecseréled-e a pc-s verzióra a box-ost, de ha tényleg később jön, arra mérget veszek, hogy a megjelenés napján ott fogsz állni a bolt előtt nyitáskor :D
Az fix, hogy én ott leszek :D

Nikofan: Ha, lesz limited változat, én is azt követelem majd az eladótol :D

Avatar
Dávidovics
Pogo, a majom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012. 10. 22. 17:52
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Dávidovics » 2012. 10. 24. 19:50

bodom26 írta:
Dávidovics írta:
bodom26 írta:Még akkor is, ha pc-re félévre rá jön? Hogy bírod majd ki?
Ez egy jó kérdés, sztem. akkor megveszem X360-ra és ha kijött PC-re akkor visszaváltom és megveszem PC-re, vagy még nem tudom.
Azt nem tudom, hogy lecseréled-e a pc-s verzióra a box-ost, de ha tényleg később jön, arra mérget veszek, hogy a megjelenés napján ott fogsz állni a bolt előtt nyitáskor :D
Az fix, hogy én ott leszek :D

Nikofan: Ha, lesz limited változat, én is azt követelem majd az eladótol :D
Pontosan!
A fejembe látsz.:)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 10. 24. 20:15

hát egy 6 éves grafikai/fizikai motorra rossz pc portot csinálni,ráadásul fél év késéssel már elég szégyen lenne 2012(13?)-ben

már nagyon várom a vidéki területek bemutatását,amin már kissebb városok,faluk is lesznek. vagy farmok :D és az állatokat is bemutathatnák már
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2012. 10. 24. 20:29-kor.
It's all down south now.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 24. 20:25

Elég nagy szemétség lenne megint fél év pc-s csúszás, ne csak azokra az ócskavasakra fejlesszék először. Plusz, ha ugyanakkor jönne ki, sokkal többen vennék vennék meg pc-n, köztük én is meg ha lesz collectors edition akkor beruházok rá.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 24. 20:36

Mr.Vercetti írta:hát egy 6 éves grafikai/fizikai motorra rossz pc portot csinálni,ráadásul fél év késéssel már elég szégyen lenne 2012(13?)-ben

már nagyon várom a vidéki területek bemutatását,amin már kissebb városok,faluk is lesznek. vagy farmok :D és az állatokat is bemutathatnák már
Persze jöjjön ki mindhárom platra egyszerre.
Remélem nem kárörvendést vettél le a kommentemből, mert semmi ilyen nem volt :)

brenor: nem bisztos, hogy azok az ócskavasak tehetnek róla, hogy basznak kiadni
pc-re is, akkor amikor kéne. Na, de hagyjuk is ezt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 10. 24. 21:44-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 24. 20:57

brenor írta:Elég nagy szemétség lenne megint fél év pc-s csúszás, ne csak azokra az ócskavasakra fejlesszék először. Plusz, ha ugyanakkor jönne ki, sokkal többen vennék vennék meg pc-n, köztük én is meg ha lesz collectors edition akkor beruházok rá.
Először is az "ócskavasak" nem igazán ócskák, de a platformvitába nem mennék bele. Aztán PC-re nehezebb fejleszteni, hiszen optimizálgatni kell, s rögtön jönnek a problémák. És ha ugyanakkor jelenne, bizony többen vennék Pc-re, akik amúgy megvették volna konzolra, majd Pc-re, mikor kijön. Az utolsónak annyit mondanék, hogy letöltések, sok, nagyon sok ember töltené le, addig is legalább megveszik páran. Kinek nem polója, nem inge magára!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 24. 21:50

Kiscserko írta:
brenor írta:Elég nagy szemétség lenne megint fél év pc-s csúszás, ne csak azokra az ócskavasakra fejlesszék először. Plusz, ha ugyanakkor jönne ki, sokkal többen vennék vennék meg pc-n, köztük én is meg ha lesz collectors edition akkor beruházok rá.
Először is az "ócskavasak" nem igazán ócskák, de a platformvitába nem mennék bele. Aztán PC-re nehezebb fejleszteni, hiszen optimizálgatni kell, s rögtön jönnek a problémák. És ha ugyanakkor jelenne, bizony többen vennék Pc-re, akik amúgy megvették volna konzolra, majd Pc-re, mikor kijön. Az utolsónak annyit mondanék, hogy letöltések, sok, nagyon sok ember töltené le, addig is legalább megveszik páran. Kinek nem polója, nem inge magára!
Egyetértek! De nem vitázok én sem. Jó pár csatát lejátszottam már emberekkel ebben a témában. Mondanom sem kell, sohasem jutottunk dűlőre.

Avatar
dabidas
CJ zoknija
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012. 05. 22. 22:06

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dabidas » 2012. 10. 25. 06:42

Youtuben a GTA V trailerénél megállt a nézettség számláló..
24.954.005

24--05 :D
HÁÁ összeesküvéselmélet XD

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 10. 25. 08:53

dabidas írta:Youtuben a GTA V trailerénél megállt a nézettség számláló..
24.954.005

24--05 :D
HÁÁ összeesküvéselmélet XD
Lehet, hogy tényleg megjelenési dátum? Szép is lenne.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2012. 10. 25. 09:25

szerintem kar vitaba szalni konzol vs pc haboru temaban, szerintem mind 2 fel hibas most egy kicsit off lessz : pl ott van az xbox 360 ami mar regota fel lettek torve vagy jtag olva es aki ugyes az akar meg se kell hogy vegye eredetibe a gamet mert ugy is meg lehet irni hogy akar multizhatol is vele es sose kapnak el (persze ha csak nem lepel fel a livra meg jelenes elott par nappal ) es soha se nem kapol bannt a live rendszertol, es pesze ott van az elony hogy a legtobb game ido elott fel torik es fel teszik xbx 360 ra, erre egy jo pelda a HALO 4 ami 1 honnapal a meg jelenes elott fel kerul a netre, szoval akkor most mirol is beszelunk warez ide vagy oda szerintem egyik se jobb mintt a masik.bocss ha hosszura sikerult de csak igy tudtam szemletetni a valosagot.Abba meg kar szerintem bele menni hogy mejk platformra jon ki a gta v mert ugy is lehet tudni hogy a konzol az elso szamu celpont a sony es a microsoft jelentos summat tesz le a rockstaros sracoknak , es persze Pc re is erkezini fog tulzasnak tartanam ha 6 honapot kellene varni szerintem ugyan ezt fogjak el jatszani mint a Max Payne 3 eseteben. De hamarosan a rockstar ugy is annnyi hir bombaval fog jonni hogy amjd nem lessz idod se figyelni.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 25. 14:03

dabidas írta:Youtuben a GTA V trailerénél megállt a nézettség számláló..
24.954.005

24--05 :D
HÁÁ összeesküvéselmélet XD
Muszáj volt leellenőriznem, de igaz! :D Ezeket az összefüggéseket :D Am szerintem nem jelent semmit, de érdekes furcsaság, az biztos :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 10. 25. 16:22

Kiscserko írta:
dabidas írta:Youtuben a GTA V trailerénél megállt a nézettség számláló..
24.954.005

24--05 :D
HÁÁ összeesküvéselmélet XD
Muszáj volt leellenőriznem, de igaz! :D Ezeket az összefüggéseket :D Am szerintem nem jelent semmit, de érdekes furcsaság, az biztos :)
05.24. valahogy mindig szemügyre kerül.:)
Nagyon várom már a híreket és persze az új Trailer-t(amikor megérkezik).
Trevor: Just ignore the bodies!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 25. 18:38

Szerintetek milyen lesz a graf? Mert hát ugye a GTA-knak nem a vizualitása volt a fő erénye. Ugyan problémám sohasem volt vele.
De! Most már egyre közelebb és közelebb érnek a játékfejlesztők a valóságoshoz. Ugyanis van egy "felső határ", aminél már nem lehet jobb egy játék grafikája. Persze ez még nem most lesz, de már lassan nem azt fogjuk mondani, hogy de szar a graf. , hanem, hogy lehetne azért élethűbb is. Eljön majd az az idő, mikor már a grafikát nem is kell majd értékelni, mert az már alap lesz. Vagyis olyan mint az igazi.

Lezárt