[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 28. 20:51

Ahogy ismerem a Ubisoftot, tuti nem egyrészes lesz a WD. Kiadnak majd ehhez is évente részeket, amint megérzik a dollármilliók szagát. És a jó kezdet mellett pár év alatt elszúrják az egészet. Csak figyeljétek meg, úgy lesz, ahogy megmondtam.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 28. 21:29

Kiscserko: Úgy, mint ahogyan az AC-sorozatot is elbasszák most ezzel a Karibb-tenger kalózaival? Könnyen meglehet. De az első része az mindenképp jó lesz, legalábbis szerintem.
De ne OFF-oljunk tovább a WD-vel. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 28. 21:36

Szerintem se legyen több off, ez az egész oldal elég volt.

Remélem kidolgozott lesz a multi az V-ben. A MP3-ban nagyon jó volt, remélem itt még jobban érvényesítik a Crew-ot.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 28. 21:52

Én azt remélem a GTAV multijával kapcsolatban, hogy eltűnnek a kipipálgatások, és örökre leszámolnak azokkal, akik félórán keresztül készülődnek, és egy csomót kell várni, mire elindul az igazi móka. Rakjanak be egy felkészülési korlátot, mint a CODokban, aztán aki meg a gamertageket jött nézegetni, az meg ne játsszon és kész. Én ezt a fejlődést várom leginkább a multiplayertől, mert ez volt az egyetlen hibája a GTAIV-es multinak, ezt a dolgot kéne kijavítani az V-ben, de ezt nagyon!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 28. 22:42

Már a MP3 multijában se volt ez, amit már egyszer megbeszéltünk. Nem hiszem, hogy még egyszer elkövetik ezt a hibát. Amúgy, ha ismerősökkel játszol, akkor ez soha nem fordul elő.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 01. 09:39

dani.szentgali írta:Én azt remélem a GTAV multijával kapcsolatban, hogy eltűnnek a kipipálgatások, és örökre leszámolnak azokkal, akik félórán keresztül készülődnek, és egy csomót kell várni, mire elindul az igazi móka. Rakjanak be egy felkészülési korlátot, mint a CODokban, aztán aki meg a gamertageket jött nézegetni, az meg ne játsszon és kész.
Egyetértek. Én is nagyon utáltam ezt. Játszani akartam, erre a fél group vagy afk volt, vagy töttymörgött valamin.
Szóval ha a multi végre nem ezen az alapon működne, annak nagyon örülnék :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 01. 10:54

Luszie: Akkor nem én vagyok az egyetlen, akit ez marhára idegesített! :D
Kiscserko írta:Már a MP3 multijában se volt ez, amit már egyszer megbeszéltünk. Nem hiszem, hogy még egyszer elkövetik ezt a hibát. Amúgy, ha ismerősökkel játszol, akkor ez soha nem fordul elő.
Hát az lehet, csak tudod az a gond, hogy egy ismerősömnek sincsen xboxa, mindenki PC-n tolja a játékokat a haverjaim közül, vagy PS3mon. És szerintem ezzel nem vagyok egyedül, szóval a R* kedvezhetne azoknak is az V-ben, akiknek nincsenek online barátaik. És ha már az MP3ban is kedveztek nekünk, amit mondtál, akkor az V-ben is nagy valószínűséggel fognak. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 01. 15:43

dani.szentgali: Valószínűleg és remélhetőleg :D Amúgy akiken látod, hogy elég sokáig fenn van a multin, és mindig gyorsan kipipálja, akkor érdemes felvenni barátnak, és akkor lesz egy pár olyan ember, akikkel párszor multizhatsz az idegesítő várások nélkül. A másik, amikor már háromszor betöltötte 1 másodpercre, mikor egyik hülyegyerek elveszi a pipáját, és kezdődhet az egész előröl.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 01. 15:50

Kiscserko: Na, azt ne is mond! Ilyenkor szoktam megunni és az amúgy teljesen jó játékélményű multit otthagyni a francba!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 01. 18:28

dani.szentgali írta:Én azt remélem a GTAV multijával kapcsolatban, hogy eltűnnek a kipipálgatások, és örökre leszámolnak azokkal, akik félórán keresztül készülődnek, és egy csomót kell várni, mire elindul az igazi móka. Rakjanak be egy felkészülési korlátot, mint a CODokban, aztán aki meg a gamertageket jött nézegetni, az meg ne játsszon és kész. Én ezt a fejlődést várom leginkább a multiplayertől, mert ez volt az egyetlen hibája a GTAIV-es multinak, ezt a dolgot kéne kijavítani az V-ben, de ezt nagyon!
Én is egyet értek! A legrosszabb a Team Deathmach!
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 01. 20:46

Rockstar69: Igen! Az egyetlen kivétel, ahol eddig a tapasztalataim szerint nem szaroztak annyit a kipipálgatással, az a Race. Az összes többi játékmódot ki sem próbáltam, mert mindig elfogyott a türelmem!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 01. 20:49

Nekem pont a Race tetszett a legkevésbé. Alig bírtam bekerülni, szóval azon játszottam a legkevesebbet (mármint a "natúr" versennyel).
Hát, most mit lehet tenni.. a GTA IV sem fog kifogásolhatatlan, de hát nem is "szabad" hogy az legyen, hiszen akkor a GTA V nem tudná majd felülmúlni. (Ez persze csak iróniából mondom. Egy cég hozza ki magából igenis a maximumot.) Így viszont nagy sansz van rá. Így, hogy azért bizonyos szempontokat illetően nagy lyukak maradtak a játékban.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 01. 21:46

Én a Race pipálgatásaival is rengeteget szenvedtem. A multinak ez az egyetlen gyengesége. De amint elindul, rengeteg ideig le tud kötni. Eleinte nem értettem azokat, mikor bedobott a rendszer egy két órás menetbe, és rengetegen játszottak, de már értem. Így sokkal többet játszhatnak, kevesebb várással a rohadt pipálgatásra.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 02. 22:22

Jó estét mindenkinek!

Csak egy kis újdonsággal rukkolok elő, a Rockstar megváltoztatta a Trailer #2 végét, átírta a 2013 Spring-ről September 17-re, gondoltam megosztom veletek, mert ezt Trailer-ekkel nem szokott megtörténni.
Ez csak a hivatalos oldalon látható(rockstargames.com/V).

Jó éjt mindenkinek!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 02. 22:35

A GTA IV Official TV Commercial esetében is így volt, ha jól emlékszem, és z L.A: Noire trailereknél is, a megjelenés után megváltoztatták Out Now-ra.

Lezárt