[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 06. 19:46

Luszie írta:Én nem, szerintem ebben nincs semmi különös.
Szerintem de.:)
Csak úgy nem írnák, hogy kövessük a honlapot...
De lehet, hogy csak bemesélem magamnak, mert már infóra éhezem.:D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 06. 19:50

Dehogynem, hiszen ha lenne egy honlapod, te is mondanád még akkor is, hogy kövessék, ha az elkövetkezendő pár napban/hétben nem lenne rajta új infó, hiszen örülnél neki, hogy lenne érdeklődő az oldalad iránt, vagy az iránt amivel foglalkozol: a munkádra. Szóval ez még nem jelenti azt, hogy nemsokára lesznek kiszivárogtatva új dolgok, akármikor lehet ezt írni. Az meg, hogy ebből le lehet azt szűrni, hogy lesz új infó... Hát, a Nap is egyszer "kialszik", de attól még soká lesz. Biztos hogy lesz is új infó, még ha nincs ez a komment, akkor is. Csak a kérdés ,hogy mikor. Én ennyiből nem következtetnék arra, hogy hamar(abb) lesz, de lehet csak én látom így.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 03. 06. 19:56-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 06. 19:54

De ez nem csak egy egyszerű honlap, ez a R* honlapja, de mind1 hagyjuk is, mert még a végén összeveszek veled és ezt nem szeretném.:)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 06. 20:00

Ugyan, én ezt nem veszem "összeveszésnek" , sőt örülök, hogy végre nem csak helyeselnem kell mindenkivel, mert az túl unalmas. A fórum azért is van hogy vitatkozzunk kulturált keretek között. Én nem gondolom így, te így gondolod. Végre valami ellentét, amire olyan régóta várok *-* :D
háááát... Nem tudom... Most az, hogy ez a R* honlapja, nekem megint nem ad elég okot, de persze egyébként nem szoktam nyomon követni a honlapot, szóval ettől függetlenül lehet neked igazad, és tiszteletben tartom a te véleményed. Nem is igazán vágom, hogy milyen típusú, hangnemű kommenteket szokott írni a R* vezetősége, így nem is tudom, hogy ez a komment vajon "arra" utalhat-e. Így kívülállóként természetesen a "nem"-et mondom, mivel túlságosan közönséges kommentnek tartom.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 06. 20:06

Akkor egy kicsit kiselőadást tartok:

Január 31. után bárki bármit kérdezett a GTAV-el kapcsolatban arra mindig ez volt a válasz: "Nagyon örülünk srácok, hogy érdeklődtök a GTAV-el kapcsolatban, de még nem vagyunk olyan állapotban a játékkal, hogy bármit is megoszthatnánk belőle, ezerrel dolgozzuk a projekten, nyugi."

Most volt ez az egyetlen válasza a R*-nak, ahol megemlítette, hogy kövessük a honlapot...:)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 06. 20:08

Óhh, akkor nemsokára lesz valami! :D Csak nem tudni mikor.
A R*-nál a nemsokára akár 2-3 hónap is lehet :lol: Na jó, nem.. Viszont pár hét lehetséges.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 06. 20:12

Bocs, az előző kiugrásomért, remélem is lesz már valami mostanában, mert már idegesít a csend, szerintem hasonló várható, mint nyáron, hogy hétfőn 1-2 kép, szerdán, 2-3 kép és pénteken is 3-4 kép, ennek nagyon örülnék.:)

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 03. 06. 20:56

Dave írta:Szerintem a R* készül valamire a közeljövőben, vagyis remélem...ebből a HSZ-ből csak ezt tudom, leszűrni.:)
http://www.kephost.com/images4/2013/3/6 ... 603iv7.png
Majd ha befagy a pokol XD
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 06. 20:59

Tigrito írta:
Dave írta:Szerintem a R* készül valamire a közeljövőben, vagyis remélem...ebből a HSZ-ből csak ezt tudom, leszűrni.:)
http://www.kephost.com/images4/2013/3/6 ... 603iv7.png
Majd ha befagy a pokol XD
XDDDDDDDDDDDDD Ne legyen igazad...:)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 06. 21:31

Mr.Vercetti írta:...a kérdőjeles fickó Packie McReary! A baloldali meg fehér bőrű, tehát Lamar nem lehet.
Nem, Dan Houser megerősítette, hogy Packie nem tér vissza a játékban.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 03. 06. 22:16

Visali írta:
Mr.Vercetti írta:...a kérdőjeles fickó Packie McReary! A baloldali meg fehér bőrű, tehát Lamar nem lehet.
Nem, Dan Houser megerősítette, hogy Packie nem tér vissza a játékban.
akkor viszont úgy tűnik hogy már nem csak az autók modelljét hasznosítják újra, mert a haját ctrl+c ctrl+v-zték arra az új szereplőre Packie-ről :D Azt nem tudom, hogy ha Packie nem tér vissza, akkor mégis kikre gondoltak, amikor azt mondták, lesznek visszatérő karakterek a GTA IV-ből? Na, majd kiderül, csak megmutatják a következő trailerben (vagy meglepetésnek szánják :))
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 07. 06:43

Most azért mert neki is 2 mm-es haja van, még nem lesz "ctl+c ctl+v-zett" Én kapásból tudok mondani 2 ember is az ismeretségei körömből, akinek ilyen picurka haja van, mégse ugyanazok a személyek.
A fejformája amúgy sem "Packie"-es, ill. a szemöldöke se...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 07. 06:55

Szerintem Phil Bell visszajöhetne. Asszem valahol olvastam egy elvált Mrs. Bellről a GTA V szereplőlistáján, és ebből arra gondoltam, hogy akkor a férj is jelen lehetne. Nem?
Guess who's back!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 07. 09:01

szerintem Niko-t még belerakhatnák a GTA V-be pl. egy olyan küldiben mint a san andreasban
Menj el Liberty Citybe találkozni Nikóval és akkor Trevort irányítanánk mert ő tud repülőgépet vezetni.
csak nem kell megölni Nikót hanem Los Santosba hozni.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 07. 12:48

Szerintem ilyen nem lesz. Meg az sem lenne olya jó hogy "csak Trevor mert ő tud repülőt vezetni." CJ is megtanult az SA-ban. Attól függetlenül, hogy én a jogsi nélkül is jól tudtam vezetni xD Agyrém ez a jogsi téma.. Remélem ilyen alapon nem lesznek majd karakterváltogatások. "Nem lehetsz ezzel mert neki arra az adott járműre, amin játszódik a küldetés, nincs jogsija."

az meg, hogy ilyen keretek között Niko-t újra látnánk... Ezt a puskaport már egyszer előtték az SA-ban. Niko meg Los Santos utcáin tuti nem fog feltűnni. Valami mellékszereplő lesz majd..
"Whatever." (Ryder)

Lezárt